zapalik

Tuctovej konec to trochu kazil, ale jinak jsem se náramně bavili. Výborný zpracování a Hardy je fakt jako vždy parádní komediální herec ()

Kritik.

Och, to vážne? Najhoršie efekty za posledných 10 rokov. Starý Spawn bol spracovaný lepšie, a to je už naozaj dlhááá doba dozadu. Žánrovo tiež neisté, dejové prvky nevysvetlené (hoci to, čo vo filme vidíme, je tak jednoduché až plytké, že je to vlastne predvídateľné). Bez hĺbky, bez zmyslu (nieže by ste čakali niečo iné, ale aspoň rozvinutie charakterov, alebo postupné "zo-symbiózovanie sa" by si zaslúžilo rozvinutie). Herecké výkony (či skôr 1 výkon 1 herca) boli v tejto "one man show" fakt úbohé. Sorry, Hardy, film na jedno pozretie. ()

Kingjiri

Vzhledem ke svéráznýmu pojetí Venoma jakožto kamaráda do nepohody a absenci Spidermana je samozřejmě jednoduchý tenhle biják hejtit a dokonce to chápu. Mě ale nakonec s výjimkou delšího úvodu, marnýho čekání na nějakou epickou (akční) scénu nebo absenci fakt charismatickýho záporáka Venom převážně bavil. Béčkovost nebo oldschoolový pojetí příběhu mě příliš netrápilo a naopak jsem ocenil humor, roztěkanou postavu Toma Hardyho nebo akční scény. Ze skromný stopáže byla cítit určitá tvůrčí bezradnost (cca. dvacet minut ze stopáže jsou závěrečný titulky s potitulkovou scénou a ukázkou z novýho Spidermana), ale já jsem s výsledkem v rámci možností spokojenej. Marvelovky jsou o level jinde, jako nenáročná béčková zábava (s áčkovym rozpočtem) však Venom funguje bez větších problémů, jen se nesmí při projekci moc přemejšlet, tři silnější hvězdy. ()

GameboyNES

Na tohle jsem se docela těšil, škoda že prvních 40. minut je tak nudných. špatný to není ale že bych u teho chcal maggy v kostkách, to zase né. Takovejj průměr 57%. ()

LordMysti

V dnešní záplavě všech možných komiksových filmů tohle nemůže nikoho překvapit. A nemohou překvapit digitální omalovánky ani příběh ani atmosféra, ani chabé pokusy o humor. Snad jen trochu to zachraňuje rozjetý Hardy. Jinak těžká šeď komiksové velice nenáročné zábavy. PS - nic proti ní, ale chce to trochu nápadu, tady nebylo žádné wow... ()

kukkik

Už dávno jsem zanevřel na Marvelovky, o to příjemnější překvapení byl pro mě Venom se svěžím dějem a atmosférou, která mi docela připomínala atmosféru z prvního filmového Spideyho. Těším se na další vybočení z toho superhrdinského stereotypu. A na konci Eminem? Co víc chtít :3 4/5 ()

ER

Zásadní problém Venoma je ta jeho "nasládlost". Jinak pokus o komický pohled na Venoma se mi líbil,Tom Hardy good ,jeho přítelkyně o dost méně. ()

Azrail

Béčko. Ale poctivé, nadupané a hláškující béčko, které táhne vpřed hlavně vynikající Tom Hardy a jeho neskutečně sympatické slizké alter ego. Přesně tohle jsem od filmu čekal a přesně to jsem dostal. Za mě absolutní spokojenost. ()

Petulka88

Škoda nesmyslného zvratu v cca polovině filmu, kdy se z Venoma stane superhrdina zachraňující matičku Zemi a z Eddieho a symbionta se stanou úplně nejvíc nejlepší přátelé. Zamrzí to o to víc, že první půllka je v pohodě. A taky proto, že mám Venoma fakt rád. ()

bearmeedek

Prvních 30 minut je to dost rozvleklý úvod. Potom se mísí akce s humorem, ale je to spíš humor pro děti - jak strejda nosí v sobě zvířátko. Celkově to není žádné originální téma, film se vidět dá, ale nadšení žádné veliké. ()

E lan

Příjemné překvapení v podobě tak nějak jiného nadpřirozeného hrdiny. Vnitřní diskuze super, scénář nadprůměrný, triky standardně skvělé! Dobrá podívaná! ()

balcazar

Venom bola jedna veľká jazda, v ktorej išiel Tom Hardy ako píla. Raz akčné, potom vtipné, ale väčšinu filmu oboje naraz, a tak nie je ťažké sa nechať uniesť filmom a proste si ho užívať. Záverečné vygradovanie trochu divné, ale vzhľadom na vydarený zvyšok som to až tak neriešil. ()

gemi

Myšlenka dobrá, provedení ne. Je to celé zkratkovité a naivně dětské, nerespektuje to ani zákon zachování hmoty. Jenže je to zároveň dost děsivé, takže by se z toho děti mohly začít počůrávat. Prostě tohle se moc nepovedlo. ()

Najt

Další povedená marvelkovka.. Hardymu role sedla jak prdel na hrnec a z Venoma se vyklubal celkem dobrej kámoš. Prostě "my jsme VENOM" :D ()

Tirkus

První třetina filmu je nezáživná nuda, poté se objeví dobrák Venom, který údajně ukusuje hlavy, ale díky tomu "skvělému" CGI bych to nepoznal. První záporák je absolutně nezajímavý a nikoho moc nesere, že odpaluje drony-bomby uprostřed velkoměsta."Druhý" záporák je pořádně představen až v samém závěru. Většina vtipů nefunguje, Jenny Slate je nevyužitá a celý film příliš často nedává smysl. Poslední scéna (ale i celý film) by fungovala lépe, kdyby film měl R rating namísto této kraviny pro děti. ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony