Havaj8

Měsíc po premiéře, ale přece. Do kina mě to stejně vytáhlo. A bylo to snad ještě lepší než jsem očekával a slyšel všude kolem. Tom Hardy je neskutečnej charakter a sympaťák a spojení s Venomem mu vůbec neublížilo. To jejich vzájemný seznamování bylo super. Bylo to opět něco novýho, ani hrdina, ani záporák. Vlastně jak kdyby rozdvojená osobnost, která ale má něco společnýho. Akce v podání Venoma byla úžasná, jen škoda, že nestrávil trochu víc času na plátně s ostatníma symbiontama z cizí planety, ale třeba v dalších dílech. Něco málo z humoru jsme mohli vidět už v traileru, ale ještě trochu navíc bylo ve filmu, což je klasickej Marvel humor, a zrovna sem to sedělo. Další škoda, že to bylo krátký, čekal jsem něco přes dvě hodiny, ale sotva to byly dvě. Strašně si mě to získalo za tu chvilku. A jeden dodatek, nechápu, jak se s Venomem může rovnat zrovna Spider-man. ()

Martin741

Tom Tvrdyy mi bol odporny uz v tom filme Rokenrola kde hral geja /kupodivu mu rola sla az prilis dobre/ a este aj v Legendy Zlocinu mi bol odporny. Kupodivu, ale je to pracant, nieco v nom je a hrat vie na rozdiel od povedzme takeho Worthingtona, ktory herecky talent videl z okna rychliku naposledy v novembri 1986. No ale s5 k filmu. On sa stal akymi nositelom mimozemskeho symbionta Venoma, potom sa roky pokusa odhalit skutocnu tvar akehosi vedca Ryza Ahmeda- no a este posadnutost pracou a vztah s holkou komplet v hajzlu. Tak o tomto bol Venom, jo a viem aj ze je to Marvel film, ten Ryz Ahmed ako sialeny vedec teda poriadna nuda. Vobec som sa nebal, sialeny vedec z filmu vyzera hrozivejsie, podstatne hrozivejsie. Proste nahlaskovane to nie je ako tvrdi Cervenak, zabavne jakz takz no a nad dnom zumpy to udrzuje jedine Tom Tvrdyy. 72 % ()

ProNotor

Celkem pěkně natočený, hodně akce, pomalejší rozjezd. To převtělování úplně bomba, to se opravdu povedlo, předpokládám, že by mělo být nějaké pokračování, chtěl bych vědět jak je to s tím arzenálem zbraní, co můžou mít. Tom Hardy mi tam seděl parádně, myslím, že jiný by se na to nehodil. Obstojné 4*, určitě by bylo co zlepšit. ()

kombajn

Po blbých recenzích jsem na něj pozapomněl. A když se na konci roku objevil v nějakém žebříčku špatných filmů roku, rozhodl jsem se mrknout na něj a ano, některé věci se mi tam nelíbily, ale bavil jsem se po celou dobu a film má rozhodně své momenty. Triky po většinu času ujdou, ale ano, občas jsou na facku... Jako celek to ale vlastně funguje moc dobře. 4/5 ()

Figu

Venom je sám o sobě taková strašidelná nicka, jenže jak ho hodíte do těla Hardyho, stává se z něj solidní požírač hlav! Digitální nářez a jedna velká akční jízda, které nechybí i suprový dialogy plynoucí z jedné hlavy. Po pomalejším rozjezdu jsem byl lehce v obavách, nicméně jak se do toho vložil Venom, Tom konečně začal šlapat a šlo to nahoru! A tím mě ten chlap hlavně potvrzuje, proč že se to vlastně stal, někdy před dvěma třema rokama, pasažérem mé top 10ky! Mladej borec plnej hereckýho potenciálu, jenž se snad neumí namotat do filmu s nálepkou "sračka"! 80% ()

honajz2

To, že jsem nějaké Marvelovce nad 2* je zázrak, jediná další Marvelovka, kterou jsem hodnotil tak vysoko, jsou Strážci galaxie (oba díly za 4*), takže to hodnocení prosím berte takhle. Dá se říct, že se mi i Venom docela líbil, ačkoli ne až tolik. Na mě osobně je tam moc akce, moc se to snaží (až na jednu scénku) všelijak hláškovat, něco mi tam pěkně lezlo na nervy, ale jinak to celkem jde. Je tam jeden takový můj oblíbený motiv (přátelství mimozemšťana s člověkem), ani mě to moc nenudilo, z celého filmu mi je nejsympatičtější Venom, u kterého jsem celý film luštil, jestli je nakonec hodný nebo zlý a nakonec jsem s překvapením zjistil, že je to snad první marvelovská postava, co je neutrální. Kupodivu to není špatný film, ale na zadek jsem si z toho nesedl ani náhodou. I tak je to třetí Marvelovka, která se mi kdy (i když tady je to jakž takž) líbila a to jsem se na to podíval jenom kvůli tomu, že to chtěl vidět mladší bratr a tak nějak mě dohnal, abych to zkusil. 3* ()

rakovnik

V případě Venoma neplatí, že v nejlepším se má přestat. Rozjezd filmu je dost vlažný, akce bylo pohříchu málo a i když rozhovory s parazitem byly zábavné, přece jen to byly jen řeči. Takže celkem dlouho čekáme na nějaký pořádný nářez, ovšem po dvou větších rychlých akcích je najednou skoro konec. Tom Hardy je příjemný, ale jeho parťák byl využit trestuhodně málo. Doufám, že s Woodym bude (?) větší legrace. ()

Lischai

Guilty pleasure. Vetřelec z vesmíru v Hardym hláškuje a seká lidi na maděru. Film jsem nedokoukal, z nějakého důvodu mně hrozně vadí, že když z Hardyho těla vyletí nějaký vetřelčí osten, tak mu to neroztrhá mikinu. Jsem divnej. ()

Rocky88

Kdo podobně jako já doufal v temnější notu a v antihrdinu, jehož hostitel bude muset řešit krutá morální dilemata, bude zklamán. Venom je krotký kámoš,obecně se tedy jedná o standardní marvelovský origin pro děti a multikulturisty. Zábavné to je, někdy nechtěně, ale díky Hardymu stále koukatelné. Standardní průměr, jehož pokračování s Harellsonovým Levákem Bobem by mělo být o poznání kvalitnější. ()

Wiikii

Ze začátku jsem byl na pochybách, pak se to zlepšilo(během první velké akce asi v půli filmu), poté se to ještě více zlepšilo, kdy se Eddie a Venom začali seznamovat, nakonec byl konec s přihlouplou poslední scénkou. ... Nejlepší chvíle byly, když spolu ti dva promlouvali, ale jinak převážně klišé abez parádního scénáře a režie jak tomu bylo třeba u Temného rytíře.. Dám o hvězdu navíc za Toma Hardyho a vtipné momenty s Venomem, leč musím u toho přimhouřit oči. .... HODNOCENÍ: 75% (4*) ()

Martrix

Na adresu Venoma se dá k dnešnímu dni sesbírat vcelku slušná porce kritiky. Blbej scénář(konání většiny postav nedává smysl), slabej záporák(neznámý Ind), hloupý(žádný dobrý) hlášky, málo(žádná) krve, přehrávající(zralý na zlatou malinu) Hardy, nic moc CGI (digičmáranice v kombinaci s mizerným střihem) ... . ANO, všechny ty výtky, mají svoje opodstatnění. A ano, kdyby měl Reynolds bráchu a někdo sepsal pořádný dialogy, nebo kdyby producenti Venoma zeRkovatěli, byla by to "guilty pleasure" roku. Takto je to ale celé takové nedomrlé, potenciál nevyužívající a nevýrazně působící skorobéčko. Z těch výtek, mi asi nejvíc vadil Hardy, který se pro roli Eddieho vůbec nehodí a jehož toporné herectví bolelo tak moc, že jen za to by měl Venom ten eRkový rating dostat. Taky je škoda, že se tvůrci nebyli schopni rozhodnout, jestli pojmou Venoma jako komixový, lehce přepálený film pro náctky, nebo sci-fi horor, pro který bych hlasoval já. V tomto ohledu mi Venom připomíná druhý Jurský svět...žánrově nekonzistentní směska akce, hororu a sci-fi. Ale ve finále to zase takový průšvih není...venku je dost škaredě na to, aby člověk těch 112 minut. obětoval bez lítosti. A v českém dabingu, který je druholigový, ale pořád lepší než originál, je Venom občas zábavnější a skoro pořád mnohem chytřejší, než poslední Predátor. ()

dubinak

Děkuju ti intuice, že jsem si to s tou návštěvou kina rozmyslela. Ty peníze bych asi fakt obrečela. Je to pro mě nemilé překvapení, ale Hardy tu byl tak strašně obyčejný a nezajímavý, až hrůza. Jemu prostě sluší jiné role a tady podle mě neměl co dělat. Co jsem považovala za zábavné, byla asi přeměna na Venoma a tím pro mě veškerá zábava končí. JInak to nemělo absolutné žádnou snahu vymanit se z tuctovosti a předvídatelnosti. Ani z vizuálního hlediska to nebylo nic, co by mě čímkoliv zaujalo. Zkrátka prachobyčejná anti-hero krávovina bez špetky originality, která si udělala nepřiměřenou reklamu na jméně svého protagonisty. ()

Nach

Tak jsem konečně zhlédl toho konkurenta Upgradu. No a s potěšením musím říci, že to nedopadlo vůbec tak špatně, jak jsem čekal. Ano, Upgrade zůstává neporažen, ale i Tom Hardy a Venom se náramně podařili. Sice bohužel jsme tu svědky procesu během něhož se ze záporáka stává klaďas, ale tento proces je zde velice zajímavý, rozhodně ne nudný a plný různých zajímavých nápadů. Naopak palec dolu si zaslouží občas nepřehledná kamera a skutečně nudný záporák se zajímavou motivací (bohužel ale ne originální). Výsledek je mírně nadprůměrná comicsovka, která neublíží a mě osobně i potěší. Uvidíme co se okolo ní bude v Sony dít dál. 75% ()

bourec

Viděno podruhý. Už to tady někdo napsal, že nejzábavnější to bylo do doby, než se objevilo to zubatý monstrum, a začaly rejdy. Pak už ten film připomínal leccos, co jsme za poslední roky viděli. 60%. ()

cariada

Moc mě to nebralo, dokonce jsem na to s odstupem možná půl roku musel kouknout znova, abych to dokoukal. Za mě je to takové polovičaté. Prostě jednou a dost. ()

C0r0ner

Mám k tomu jenom dvě výhrady - některá žánrová klišé, která už jsou v pořadí ve třicátém podobném filmu dost okoukaná, a dvanáctkový rating. Tady měl rozhodně být Rkový, protože excelentní antihrdinská postava Venoma k tomu přímo vybízí. Moc rád uvidím nějaké pokračování. 80% ()

campix

Popravdě jsem to čekal daleko horší a mohly za to především první ohlasy. Ukázalo se ale, že Venom samostatně celkem obstojí a především je z něj kasovní trhák. Otázkou je nakolik tomu pomohla star power hvězdného Toma Hardyho v hlavní roli, či za to může neustálý hlad po superhrdinských blockbusterech. Ve finále se jedná o celkem příjemnou blockbusterovou jízdu, kterou táhne Hardy, jelikož záporák není bůhvíjaký a celková skladba děje je chvilkami šitá hodně za běhu, protože na origin má film celkem rozumnou stopáž a díky pomalé první půlhodině, kdy Hardy jenom jezdí po městě na motorce pak není čas moc vysvětlovat. Zároveň vztah Eddie x Venom nenabízí tolik třecích ploch a poměrně rychle se všechno vyjasní. S Venomem v tomto provedení nemám vůbec žádný problém a dokonce bych se i těšil na pokračování, které je naznačeno v potitulkové scéně, ale jako samostatný film se jedná o průměr svého žánru, co by za to ale DC dalo. ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony