RAiken

Lehce mrazivé, ponuré a s vynikající hlavní myšlenkou. Navíc opět dokonalá snobská stylizace v podání Michaela Douglase. ()

Remedy

Michael Douglas, Sean Penn a David Fincher - to prostě nemohlo dopadnout špatně. I když se zdaleka nejedná o nejlepší Fincherův film, jde o velmi poctivý nadprůměr. Napětí, přiměřená dávka "tajemna", skvělý výkon Michaela Douglase, nepřekombinovanost děje a příjemný závěr - to je vše, co "The Game" nabízí. Are you ready to play? ()

Maq

Velké Americké Bio pro nejširší diváckou obec. --- Je to patřičně nenáročné, ale člověk je přece jen zvědavý, jak se to dál vyvine a jak to dopadne. Herci hrají solidně, neříkají trapnosti, pořád se něco děje. Žádný hrubý přešlap neotráví tak, aby to člověk vypnul. Netváří se to důležitě, je to prostě zábava. --- O tomto žánru si nedělám iluze, ale na jeho nejpodařenější kousky se podívám rád. Tento k nim patří. ()

movieband

„Teď jsem já extrémně nebezpečný!“ Co by pro sebe sourozenci neudělali, zvlášť pokud to jsou bratři. Sakra zajímavý, poutavý, šílený, trochu za vlasy přitažený film, který je pro diváka po zhlédnutí jako elektrický šok. Čisté nakopnutí z vašeho zajetého světa do toho reálného. Film má jako všechny ostatní Fincherovi filmy skvělou atmosféru a nečekaný konec, který vám zruší celý obraz filmu, který jste si během jeho sledování utvořili. Výborný herecký výkon Michaela Douglase mě utvrdil v tom, že je opravdu hodně dobrý herec. Místy jsem se trochu ztrácel, ale není to poprvé, co jsem se ve filmu ztratil, a Fincher není jediný režisér, u kterého se mi tohle stává. Každopádně film je zatraceně dobrou, promyšlenou a kvalitní záležitostí. Na mém hodnocení nezáleží, protože, podle mě tenhle film si každý musí zhodnotit sám. Ani já sám nevím kolik dát. V podstatě všechno co jsem zde vypsal je ta světlá stránka filmu. Jen ten děj místy skřípal a ten konec je jak už jsem psal sakra přitažený za vlasy. Fincher si zřejmě udělal, tak trochu srandu z vlastní tvorby a vážnost snímku, která je budována po celý čas filmu na konci, už zas tak vážná není. Ale to je snad jen dobře. ()

Damiel

Tenhle thriller je temný jako zimní noc. Až na pár okamžiků nás Fincher uvrhne do temného světa, kde číhá jedna zrada za druhou. Nejen na hlavního hrdinu, ale zejména i na diváka. A to je to nejlepší, když vás film může neustále překvapovat. Stejně jako hlavní hrdina máte nervy nadranc, protože vůbec nevíte, co to na vás režisér šije. Ale chcete to za každou cenu odhalit, takže Hru doslova hltáte. Nemůžete z ní spustit oči. O to víc překvapí závěr. Ne že by byl špatný, ale k předchozí paranoidní atmosféře moc nepasuje. Ale alespoň to člověka nezdeprimuje na dva měsíce dopředu :) ()

stration

Film, který dělí diváky na dvě skupiny: Jedni považují konec za genialitu a nejlepší nápad, druzí za naprostou zhovadilost, degradaci celého filmu a ránu pod pás. Ať tak či tak, řemeslně je film perfektní a hlavní role rozdány a zahrány výborně. No a já? Já se na konci směju... ()

MATADOR

Zhýčkaný pracháč Michael Douglas uprostřed tajuplné hry, která nelze zastavit. Vynikající thriller Davida Finchera, který zvládá takové řemeslo na výbornou. Sirový začátek pomalu získává na obrátkách, aby držel po celé dvě hodinky v obraze a úžasu, před skvělým výkonem, hlavního hrdiny. Je sice pravda, že konec je takový dosti zvláštní, a kde koho může nasraštvat, ale nakonec je divák rád, že konec je takový. I když nakonec si řeknete, že to bylo vlastně velmi divné, ale dobré! Tempem nabírající thriller, který končí, až s velmi podsekávajícím se koncem. ()

vanadium

Tento vydařený thriller je výborným návodem jak z někoho udělat totálního paranoika. Fincher hraje dosti děsivou hru nejen s Douglasem, ale i s divákem, který si při sledování nemůže být absolutně ničím jistý do posledních sekund filmu a já osobně jsem už ani nevěřil tomu, že titulky jsou opravdu titulky:) Vděčný námět, který vždycky zabere, ale do plného hodnocení mi přece jen něco chybí. ()

Duotone28

"dokonale" divadlo...kdez to prave tu umelecku dokonalost videl teraz asi po prvy raz v zivote!!! Vela filmov sa mi denne premelie cez ruky...ci uz celym zhliadnutim filmu, abo len precitanim profilu...a mozem s cistym svedomim povedat...ze kludne aj 5 novych filmov denne...aj ked v pamati ostanu len skvosty, supy, filmy s velkym F. Tento je jeden z nich...a uz ted smeruje do mojej zbierky "untouchable"!!! Luxusnych 128min...nazdar ()

salalala

Další z výborných filmů mého oblíbeného režiséra. Fincher umí jako jeden z mála vytvořit úžasnou atmosféru beznaděje a bezvýchodnosti, ve Hře k tomu navíc ještě přidal paranoiu. Ke kvalitě filmu rozhodně přispívá i Michael Douglas, který svým charismatem v pohodě táhne celý film a velice důvěryhodně se proměňuje z arogantního boháče ve skoro až lidskou trosku. Ostatní herci moc prostoru nemají, ale své role zvládli (hlavně Unger a Penn). Scénář je propracovaný a pro mě taky nepříliš předvídatelný (na první vidění samozřejmě). Přesto ten snímek za Fincherovými perlami Sedm a Klub rváčů mírně zaostává. Proč? No, já bych řekl kvůli poměrně pomalému rozjezdu a poněkud za vlasy přitaženému finále. Nicméně je to pořád rafinovaný thriller, kterých se v posledních letech moc netočí. ()

runner85

i keď k dokonalosti mi dačo chýbalo i tak to bol parádny film kde človek nevie čo je pravda a čo fikcia, komu má veriť a komu nie ... ()

dom156

Máme možnost sledovat rozvíjející se drama, které nás zpočátku nenechá na pokoji a furt do nás zvědavostí tepe. Když přijde dlouho očekávané vyvrcholení, tak z toho zas tak úžasné pocity nemáme. Douglas je pro tuto roli stvořený, ale chybí mu parták, který by mu zdatně sekundoval. Všechny vedlejší role jsou titěrné a bez výrazných charakterů. Nadprůměrný film to je, bohužel potenciál nebyl zde plně využit. ()

Kuzlo

Toto bol prvý a možno aj jediný film pri ktorom som doma pred TV v závere spontánne vstal a začal tlieskať. Je to úplne famózne dielo. Pre mňa určite TOP 20 ()

Vědma

Výborný, napínavý thriller, nic víc, ale taky nic míň.Konec je takový, jaký je. Mohlo to skončit jinak, ale skončilo to takhle. ()

kajas

Spoilery! Na (pro mě zatím neznámý) film Davida Finchera jsem byla opravdu zvědavá. Bohužel přišlo zklamání. První půlhodina mi připadala neskutečně nudná a nezáživná (až na pana Jarmila Prdeleho :)). Zbytek filmu nebyl špatný a scéna, kdy hlavní hrdina zastřelí svého bratra a následně skočí ze střechy mrakodrapu, byla dokonale šokující. Kdyby následovaly závěrečné titulky, hodnotím za 4*, následovalo ale pokračování filmu a já dodnes nepochopila, jak to "zastřelení" narafičili. ()

Skip

Když má někdo tolik peněz, že může mít všechno, na co si vzpomene, je hodně těžké dát mu k narozeninám nějaký opravdu originální dárek. Fincherův film se odehrává v patřičně temné atmosféře, pěkně graduje až k velkému finále, kde to bohužel poněkud zaskřípá a tím se trochu zkazí dojem z celého filmu. Nicméně i tak je to film velmi dobrý, který jistě stojí za zhlédnutí. A já si říkám, ještě že mi stačí k narozeninám "jenom" popřát, popřípadě nějaká pěkná kniha. ()