Ve franklinské zoologické zahradě pracuje všeobecně oblíbený ošetřovatel Griffin Keyes. Je bláznivě zamilovaný do dívky Stefanie, a tak ji jednoho dne požádá o ruku. Je však drsně odmítnut. Stefanii vadí, že je pouhým ošetřovatelem a nevydělává dost peněz. Po pěti letech se Griffinův bratr žení a Griffin se se Stefanií znovu potká. Má pocit, že by ji chtěl zpět, ale se svou profesí nemá nejmenší šanci. Zvířata v zoo ho mají velmi ráda, a tak mu prozradí své největší tajemství. Umějí mluvit a snaží se mu po svém poradit, jak Stefanii získat zpět. Jenže jejich rady platí jen ve zvířecí říši, a tak se Griffin rozhodne přijmout nabídku svého bratra a stane se prodejcem luxusních automobilů. Je dobrý a peníze se mu jen sypou. Stefanie je zpět a je velmi spokojená, ale Griffinovi začíná docházet, že dívka jeho snů je jen povrchní, sobecká a sebestředná osoba, která ho vlastně vůbec nemiluje, protože jí nezáleží na tom, že je Griffin nešťastný. A navíc mu velmi chybí zvířata a také krásná kolegyně Kate. Uvědomí si, že Kate je ta pravá... (TV Prima)

Frajer42

No tak jediným vtipným momentem v tomhle filmu bylo, když si zvířátka objednavála pizzu. Pointu i vývoj celého filmu odhadne i nezkušený divák během několika minut a potom už pouze sleduje, jak se našemu vepříkovi bude dařit v jejím naplnění. O nějakém hereckém obsazení nemůže být ani řeč, tady hrají pouze modelové a modelky s vyjímkou hlavní role, kterou hraje komik bez špetky charismatu. Od režiséra Kliku jsem toho očekával opravdu mnohem mnohem více. Tento film byl pro mě dosti výrazným zklamáním. * ()

MikeCool

Myslel jsem si, že hlavní atraktivitou tohoto filmu budou zvířata, kteří mají schopnost mluvit, ale bohužel jsem se mýlil. Převážná část děje byla jen o tom jak se obtloustlý chlapík snaží sbalit holku a mluvící zvířata mu sem a tam pomůžou co dělat. Film hodnotím jako slabší průměr. 55% ()

AllShallFall

Tak určitě je to spíše pro zabití večera. Nic převratného v tom nehledejte. Humor je pořád stejně americký. Už se tomu ani nedá smát. Ale usměv na tváři to udělá. Takže je to takové půl na půl. ()

predators

Po x-té to samé, akorát zdejší podání mluvících zvířat mě nijak nenadchlo. Příběh opět jedna a ta samá písnička, a tak, když zazní poslední song More Than a Feeling, budete vlastně rádi, že je po všem. Jednou a dost! 40% ()

SeBig

Myslel jsem že to bude fakt kravina jak tam budou mluvící zvířata protože už to je hodně klišé ale naštěstí to není hlavní zámynka filmu a je to nakonec i dobrá sranda! Kevin James má dobré filmy ()

Arsenal83

Keď si budem chcieť nabudúce kúpiť skriňu rozmerov 170 na 170, tak mi nebude treba meter. Úplne mi postačí maketa Kevina Jamesa. ()

Roman.Ticka

Téma několikrát omleté, ale přesto stále vděčné. Zvířátka já můžu na všecky způsoby, jen mě mrzí že očekávaný Sly aspoň v nepatrné roli, nahodil masku Liona, no ještě že ne ropušáka. Kevinovi stylizace do Ivánků, kteří se zvrtnutím prstenu změní v Bohatýra sedne, stejně jako posledně (Hitch). K nejlepším scénám patřily pařba v klubu s gorilákem Berniem a zvířecí namlouvací briefingy s nádechem mobbingu: "Nejsi zvíře ze ZOO!" Každopádně pro mě příjemná předehra před setkáním se savci blízko vrcholu potravinového řetěžce v poněkud monstróznějším zobrazení.... ()

eraserhead666

"Nebyl pod tím talíř?" Naprosto nezávadná a neškodná komedie pro věkově široké publikum. Příběh stylově tendenční, tuctový, neoriginální a velmi předvídatelný, vtípky tu a tam vyčpelé, ale stejně tu a tam i docela zábavné (úvodní plážová scénka je fakt humorná, Gottschalkovo cameo mě rozsekalo). Film nabídne prakticky přesně to, co od něj budete očekávat, pokud tedy vaše očekávání nejsou příliš vysoká. Je to přesně ten film, který vám vůbec nevadí vidět, docela vás i pobaví, ale vleze jedním okem tam a druhým okem ven, proběhne kolem vás, ten krátký čas, který trávíte spolu není zrovna nepříjemný, ale už se za ním neohlídnete. Pobavilo mě to, zasmál jsem se, nelituji, že jsem do toho šel, ale... Co máme dalšího na řadě? 2,5* ()

claudel

Hodně a opravdu hodně slabé, trapné a stupidní. Zachraňují to pouze zvířata, která jsou roztomilá a možná Rosario Dawson, jinak stojí celý film za starou belu. Kevin James potřebuje vedle sebe Adama Sandlera naživo ne jen jako hlas propůjčený zvířeti. Typická ukázka americké béčkové produkce. ()

ARI50

Tyhle filmy se mi víc a víc libí krásna rodina podívaná se zvířaty no nasmál jsem se nespočet šílená gorila v podáni rapera mně dostalo :-d celkově to na mně dělalo obrovsky dojem pečlivě propracovaná a hodně zajímavé viděl jsem už hodně snímku se zvířaty ale tady tenhle boduje dost dobře hodně sem spokojeny. Zoo jak má byt :-D ()

Will_X

Film po dějové stránce sice slabší, ale bavil jsem se.Sice né moc, ale rozhodně jsem se nenudil. Nejvíc mě dostala scénka s gorilou v baru - opravdu jsem se neudžel a musel sem se smát. Dle mého nejpovedenější scénka z filmu a když k tomu přičtu pár vtipných hlášek a Kevina Jamese :-) 75% ()

MáŠa

Dokážu si naladit na úroveň, že zvířátka prostě mluví, v tom žádný problém. Ten vidím hlavně v přehánění. Zvířátka ať si klidně říkaj, že si člověk musí označkovat území, aby kdo ví co, ale když to ten člověk začne skutečně dělat, tak to už by musel být úplný debil. Ale on není debil. Takže taková nevyváženost. A té bych tam našel víc. U lidí i u zvířat. Ten celý vesmír vůbec nefunguje, naštěstí u komedie to není zas takový problém. A pak bych tu mohl psát něco o předvídatelnosti, ale to u komedií zas tolik neva. Větší problém je spíš to, že děj je takový idealisticky zkratkovitej. Někdo se třeba do někoho zamiluje, ale z toho děje, co člověk vidí, nemá pocit, že by k něčemu takovému mohlo dojít. Ale to je fuk. Nějaké umění od takového filmu člověk asi nečeká. Pobavit to chvílemi zvládlo, takže hodnotím průměrně. ()

luka4615

Kevin James "paří" v TGI Fridays s mluvící gorilou v triku. Tohle je jenom špička ledovce všech těch absurdit, kterými se film může "pochlubit". Ale i přes tento fakt jsem se u filmu po většinu času více méně bavil. The Zookeeper je prostě nenáročná filmová jízda na sobotní večer, která po pár dnech vyšumí do ztracena. „It's not my fault. I said throw poop at her. That always works.“ ()

RelaxMan

Kdo má rád filmy typu " Dr. Dolittle " a herce K. Jamese ( Policajt ze sámošky ), tak se mu tento film bude líbit. Není to žádné veledílo, ani super vtipná komedie, ale rodinný, nenáročný film. Pokud by existovala ZOO s mluvicími zvířaty, tak bych byl určitě mezi prvními, kdo by se do ní šel podívat. ()

ScarPoul

Kupodivu znesiteľná jednohubka s veľmi sympatickým Kevinom Jamesom. Kto by to bol povedal, že tento usmievavý tučko, prerazí do Hollywoodu. Strašne moc mu prajem nejakú veľkú úlohu v ktorej by naplno ukázal ak nie svoj komediálny, tak aspoň herecký talent. Zoošetrovateľ je jednoduchým filmom. Snáď by som povedal, že v prvej hodinke je veľmi svižný a vďaka digitálnym zvieratkám aj zábavny. Posledná polhodina sa nesie v znamených všetkých možných amerických klišé aké vôbec existujú v tom najhoršom možnom prevedení. Ale ako vravím prvá hodina bola veľmi v pohode. Viem, že takých filmov bolo milión, ale ja skrátka zbožňujem to puto medzi zvieraťom a človekom. A aj keď sa jedná o rozprávočku, má to niečo do seba. A ako bonus je tu očarujúca Rosario Dawson. ()

slatkac

Kevina Jamese sice moc nemusím, ale tady zas tak otravnej nebyl, i když to byla celkem nuda. Na druhou stranu tu hraje Joe Rogan (to je ten týpek z Fear Factor, kdyby někdo nevěděl) a navíc tu i tančí, za což je hvězdička navíc. ()

Lacike

Napad je O.K. ale spracovanie je otrasne. Tie dve hviezdicky horkotazko vybojoval sympatak Kevin James. Snad bude mat nabuduce pri vybere projektov stastnejsiu ruku. 3/10. ()