Ve franklinské zoologické zahradě pracuje všeobecně oblíbený ošetřovatel Griffin Keyes. Je bláznivě zamilovaný do dívky Stefanie, a tak ji jednoho dne požádá o ruku. Je však drsně odmítnut. Stefanii vadí, že je pouhým ošetřovatelem a nevydělává dost peněz. Po pěti letech se Griffinův bratr žení a Griffin se se Stefanií znovu potká. Má pocit, že by ji chtěl zpět, ale se svou profesí nemá nejmenší šanci. Zvířata v zoo ho mají velmi ráda, a tak mu prozradí své největší tajemství. Umějí mluvit a snaží se mu po svém poradit, jak Stefanii získat zpět. Jenže jejich rady platí jen ve zvířecí říši, a tak se Griffin rozhodne přijmout nabídku svého bratra a stane se prodejcem luxusních automobilů. Je dobrý a peníze se mu jen sypou. Stefanie je zpět a je velmi spokojená, ale Griffinovi začíná docházet, že dívka jeho snů je jen povrchní, sobecká a sebestředná osoba, která ho vlastně vůbec nemiluje, protože jí nezáleží na tom, že je Griffin nešťastný. A navíc mu velmi chybí zvířata a také krásná kolegyně Kate. Uvědomí si, že Kate je ta pravá... (TV Prima)

salalala

Absolutní zlo, které snad nemá ani cenu komentovat. Hlavní hrdina v podání Kevina Jamese je absolutní "kokot" (musím použít tohle slovo) a člověk se nestačí divit, že ty ženské se s nim vůbec zabývají. Vtipy jsou jen trapné a trapnější, o lacinosti a prvoplánovosti se vůbec nezmiňuju. Proč je to dabované, netuším, protože na děti je zápletka moc složitá a nepochopitelná, pro dospělé zas šíleně nudná a ubíjející. Jestli jsem se dvakrát pousmál, je to hodně. Hvězdičku dávám jen za hudbu a občas vtipnou opičku, jinak by to byl absolutní odpad. Nikdy víc. 20% ()

Derek

unavne nevtipne, kevin james hra opat to iste, zvieracie hlasky (na co sa clovek tesi najviac pri tom skvelom obsadeni) vyzneju do prazdna a co je najhorsie nie su ani zabavne... jedine plus dve dobre vyzerajuce kocky rosaria a leslie... ()

JohnMiller odpad!

Komédia lacnejšia ako dievčatá na Slovnaftskej čo dajú za menu v McDonalde. Efekty bieda, dej o ničom, herecké výkony 0%. Nie je dôvod prečo by som tomuto nemal dať odpad! Režisér Coraci nenatočil ešte nikdy niečo čo by bolo aspoň trocha pozerateľné, nikdy!!! ()

sssssycak

Obyčejná, jednoduchá, místy i vtipná rodinná komedie. Neurazí, ale ani nenadchne. Herecky žádná sláva, o originalitě nelze ani pomýšlet. Za 150 kaček v kině k naštvání, ale na nedělní podzimní podvečer před hlavním programem dne důstojné. ()

Skip

Poněkud podprůměrná komedie s mluvícími zvířaty v zoo. Všechno je to takové směšné, ale bohužel ne v tom kladném smyslu, což je u komedie jaksi problém. ()

Dubro

Neuveriteľný trapas, ktorý je pozerateľný iba v čakárni u zubára, keď vo svojom nosbúčiku nemáte stiahnuté ani posledné diely Šeherezády. ()

stuntmanMIKE

po velmi dlhej dobe som sa uprimne smial. Je mi jasne, ze scenar je uz tolko krat obohrany, ze clovek presne vie co bude v dalsej scene, ale tie dialogy obcas nemali chybu. A niektore sceny ako napriklad ked gorila soferuje taktiez. Skutocne som sa bavil a pritom je to taka koko*ina :))) ()

M.i.k.e

průměrná záležitost,ve které ani tak nevadí standartní James,nebo mluvící zvířata,jako fakt,že hlavní hrdina se nechová úplně racionálně a vlastně se chová jako totální blb (svatba,...).Co potěší je povedený dabing zvířat a poměrně slušně zvládnutá triková stránka.Celkově tedy mnohem menší průser než třeba Chlupatá odplata,ale zároveň nic co bych musel vidět znova...50% ()

Havaj8

Průměrnej film na zamračený odpoledne. Podíval jsem se na to hlavně kvůli obsazení Sandlera, kterej jak jsem potom zjistil tam vůbec nehrál, nýbrž daboval opici. Což mi bylo taky prd platný, protože sem koukal v češtině. Je pravda, že takovejch filmů už tu pár bylo, ale vždycky to je něco jinýho. Já to beru, několikrát mi tam něco udělalo úsměv, možná jsem se párkrát i zasmál. Až na občasný trapný momenty je to fajn komedie... ()

Aljak

A to som si myslel, že filmy s hovoriacimi zvieratkami už ma nedokážu ničím zaujať. Celkom som sa obával, či ma toto vôbec bude baviť, tak som si radšej pozrel obrázky v galérii ešte pred tým ako som sa do toho pustil - a napokon som to riskol. Musím povedať, že to nebolo vôbec až také hrozné ako som čakal. Dokonca mi to prišlo celkom zábavné a hlavne tie rozhovory medzi Griffinom a ostatnými zvieratami. Aká škoda, že to bolo už od začiatku dokonalo predvídateľné - otázkou však už len zostávalo ako sa to všetko udeje. Ale celkovo to bolo milé, nápadité, v podstate aj zábavné, ani ten príbeh nebol vôbec zlý, takže ja som celkom spokojný. ()

Vyhy

Jako celek to moc nefunguje, ale jako rodinný film možná. Zvířata jsou fajn, ale místy otravná a celkově ve filmu je spousty hluchých míst. Hlavní myšlenka to zachraňuje - být sami sebou a nepřetvařovat se. Jinak celkem průměr, který může děti potěšit. ()

O´Neill

Na filmek jsem se opravdu hodně těšil, hlavně tedy kvůli mému oblíbenému Kevinu Jamesovi, a zároveň díky skvělým hercům (v tomto případě daberům) jako Adam Sandler, Sly, J. Favreau atd.) Tady však nastalo neskutečné zklamání, jelikož jsme se dočkali pouze českého dabingu (byť dobrého, ale originál je originál). Celkový film je pak ze začátku dost nudný, rozjíždí se až někdy za půlkou, a ani hudba či skvělý Kevin James to na lepší výsledek než 65% nedostanou. ()

Streeper

Mě se to moc líbilo. Komedie se zvířaty moc v lásce nemám, většinou je to trapné, nechutné či nijak nezajímavé, ale tady jsem se zasmála od srdce. Bavily mě scény s gorilou. Kevin James je skvělý komediální herec a jako komika si ho začínám zamilovávat čím dál, tím víc. navíc závěrečná píseň na konci, kde si zazpívá Sylvester Stallone, Cher a další hlasy zvířat je skvělá :) ()

Amroth666

No hezký na tom byl ten příběh, že ona odmítla jeho a potom on odmítl jí. Jinak obyčejné, hlavně jsem se skoro vůbec nesmál a to je to podstatné, co mě utvrdilo v horším hodnocení. Ani nemám moc, co bych k tomu psal. Ale tak jedno menší pozitivum, uteklo mi to docela rychle. ____ Lháři! ____ ()

c.tucker

Normálně by to byli necelé dvě hvězdičky, protože to bylo velice slabé, ale jelikož mám značnou slabost pro Rosariu Dawson, tak zvedám o jeden a kus na tři. ()