Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

hefoo

nooo, musim povedať bolo to naozaj skvelé, nečakal so, že to bude tak dobré, bavil som sa, nenudil, skvelá komédia po dlhšej dobe, Cami to naozaj svedčalo viac ako nidky predtým, má naozaj skvelú sexy postavu nato že neni ročník 1985...mnohé tieto mladšie ročníky môžu len ticho závidieť, spolu s J.Anniston si naozaj držia skvelú líniu! apôsobia tak sexy žeby ste nebovedali, že sú Cami tiahne na 40tku. Premna tento film splnil to čo mal, videol som naozaj fajnú komédiu, podla mna scenar nekulahal ale držal sa, nebolo to stupídne, nenájdete tu prakticky žiadny typický "fekálny" humor a Segel ma tiež potešil. na tej scéne v posteli "nasucho" bože z tej som nemohol, smial som sa až pouši. ()

islanzadi

komedie se spoustou vtípků a skvěle hrající Cameron Diaz. Bohužel tyto dvě věci nestačí na to, aby se tento film dostal na nějakou špici, ale spíše se zařadí do průměru. I když jako letní oddychovka, proč ne? ()

Herráček

Takže, Lucy Punch nikdy neuměla hrát... Cameron Diaz měla víc příležitostí naučit se herectví aspoň předstírat, takže se to dá snést... Jason Segel svýho rozpačitýho tělocvikáře zvládl dokonale... Justin Timberlake z toho taky nevychází úplně špatně... Ale že je to celý dost ubohost asi nejde skrýt... Hodina a půl mi nikdy nepřišla jako dlouho... Ale když mám hodinu a půl sledovat profesionální mrchu (která kupodivu procitne) a mrchu, která se teprve učí, tak je to zatraceně dlouhá doba... A najde se dost míst, které trošku postrádají smysl... Třeba tření nasucho... ()

Michelle41

"You should hear the things that they call me! Racist. Faggatron. Faggy Hitler. Dick breath. Ok? But, I'm not a racist. I voted for Barack Obama. You can quote me on that." - Čekala jsem víc a nutno podotknout, že u očekávání to také zůstalo... Asi jsem viděla jiný film než ostatní, protože skvělou komedii si představuji jinak .) ()

Wally

Nedá se říct, že bych od tohoto filmu čekal nějak hodně, ale i to co jsem viděl mne docela zklamalo...poslední film s C. Diaz co jsem viděl (Zatím spolu, zatím živí) mne velice mile překvapil a tak jsem věřil, že se budu i podruhé dobře bavit...bohužel...dokonce i přítelkyni to nebavilo a to je co říct, protože bývá k těmto filmům docela shovívavá. Koknout jo, ale čekejte raději méně než více... ()

NICOX

Po prvních celkem dobrých ohlasech sem se těšila na (po dlouhé době) dobrou, vtipnou komedii. Toho sem se bohužel nedočkala. Mě to prostě nijak zvlášť nepobavilo. Nepřineslo to nic novýho ani nic, co by mě nějak zaujalo. Timberlake vypadá jak třicetiletej nerd a Diazka stárne (sorry chlapi, ale je to tak). 45 % ()

casioa....

"White wine in the office. Baaad boy" :-) mať takéto učky na ZŠ, miesto sestričiek "vincentiek", boh vie - čo by zo mňa vyrástlo. Ale riskol by som to, o to pokoj. Timberlake ako nadbytočne rozcítený trtko, no Segel ako ten správny looser. Jeans-sex ako inšpirácia na Valentine´s Day :D Bez debaty i ja kvitujem, že mrcha úča mrchou ostala...jeba* Hollywood a jeho rádoby moralistické konce, tento raz nás naštastie minuli. Plus, nejaké to pozitívne posolstvo tu určite cítiť. ()

MARTIN*I

Nijak náročný, odreagovačka, úmyslně nadnesený a místy až groteskní a stupidní, ale řekl bych, že záměrně.. Má to bejt jednoduchá odreagovačka a tou to taky je, líbí se mi, že si film nehraje na něco víc a neni tam skrytá nějaká velká hloubka.. U některejch scén jsem se celkem pobavil (břicho mi to netrhalo).. Cameron Diaz vypadá pořád sexy a Justin Timberlake tu zahrál dokonalýho blbečka, kterej mu tu perfektně sedí.. ()

Wicky

Super komedie?..Ani omylem!.Cameron Diaz mi tu leze totálně na nervy a není to ani vtipný ani zábavný.10% ()

Ebon

Cameron se lacině žene za silikonovýma kozama... Humor je přímo uměrný dnešní době, občas se směju, občas mi to přijde infantilní. Pro mě až přehnaně sexuální, třeba díky závěrečnému tělocvikářovu "háčku".. ()

Madluska

Nebylo to kupodivu až tak špatné, jak jsem čekala. Jen mi dost vadilo, že se film tváří jako něco, co boří klišé, ale ve skutečnosti všechny otřepané stereotypy jenom potvrzuje, od postav až k dějovému schématu. Nebo jste snad ještě v žádném filmu neviděli nesmělou boubelku středního věku, pitomoučkého hezouna, zlobivou rebelku, úchylného ředitele, upjatou snaživku atd. atd.? A nikde jinde jste neviděli flegmatika, který se s vidinou odměny vzepne k nějakému abnormálnímu výkonu? Ne ne, nic nového pod sluncem... A na paní učitelku bych poslala českou školní inspekci - ta by se, panečku, divila! :-D ()

Nassau

Nikdy bych nevěřil, že trojici Diaz, Segel, Timberlake budu brát za největší klad filmu. Na druhou stranu bych nevěřil, že může existovat něco tak otravného jako Lucy Punch. Slovo trapný se člověku dere na mysl až nepříjemně často. Nu, nic moc. (40%) ()

Billie777

No... taková typická americká komedie, okolo které je takový humbuk a přitom je to celé jenom o pár přihlouplých sprosťounkých fórů a vtípků. Ani nevím, kdo v tomhle filmu má být ta záporná postava, protože Amy v podání Lucy Punch mi byla chvílemi sympatičtější (a taky hezčí) než hlavní hrdinka. Elizabeth v podání Cameron byla sice dobře zahraná a chvílemi mě docela bavila, chvílema mi byla sympatická ale většinou mi byla hrozně protivná. Kromě Cameron a Lucy Punch bych snad do nikoho jinýho neřekla, že je herec, protože to co tam předváděly, to by dokázal "zahrát" opravdu každý. Segel průměrný, Timberlake vyloženě špatný (možná si jen prostě vybral špatnou roli ale po tomto myslím, že by měl raději zůstal u zpívání). Všichni tady píšou, jak to bylo vtipný, já se párkrát pousmála ale nepamatuju si na žádnou scénu, u které bych se opravdu od srdce zasmála. Konec byl taky takový ... nic moc a celé to bylo dost předvídatelné, což se ale u komedií stává. Celkově podprůměr. Škoda. A přitom takový potenciál... ()

klukluka odpad!

Ty voe, já mám dneska den... Nejdřív odpad! pro "To byla divoká noc", teď druhej pro "Zkaženou úču". Z tohohle mi aspoň nebylo fyzicky šoufl, pořád se na to ještě dobře koukalo, i když už má CD to nejlepší za sebou, ale ten zbytek..? Jakej to má mít smysl? Ne, rozhodně to tady teď nehodlám analyzovat, i když mi slovo anál připadá v tuhle chvíli značně příhodný. ()

iXtr3m3

Slabučký film. Videné dávno, ale napriek tomu, že si z neho moc nepamätám, viem, že Fakjú pane učiteli ho deklasoval na plnej čiare. ()

MareT.

Mě film překvapil hlavně tím, jak se tváří v porovnání s trailerem. Diaz je až moc u země, čekal jsem od ní jako od účy, že bude trošku větší mrcha. Ale jinak je to pohodovka, která potěší, pár krát se oprvavdu zasmějete a někdy zamrzí, že by se dalo vykřesat více vtipů z určitých situacích. ()

F.W.Colqhoun

Nejdříve třeba ošetřit alibi: V kině jsem se ocitl nedopatřením, totiž na základě místních příznivých hodnocení. Nelitoval jsem; už proto, že jsem tak po dlouhé době v kině ochutil titul v neširokoúhlém zobrazení; až oči přecházely. First-things-first: Vzhledem k zápletce se dalo čekat, že bude Cameron seschlá, ale že je z ní taková křížala... Tahle skutečnost zážitek z filmu obohacuje o strašidelný rozměr čehosi na způsob memento mori. Na druhou stranu hraje blonďatá paní o-sto-péro a roli si jako správná zhýralice očividně a velmi efektivně vychutnává - nepochybně má z čeho čerpat. I tak je spíš ve stínu ostatních z ansámblu - na piedestalu pedagogické nechutnosti stojí Justin Timberlake a Lucy Punch. Ti ve svých rolích "správňáků" dávají i těm dříve narozeným vzpomenout na to nejhorší, co velmi řídké síto pedagogických fakult nedokáže zachytit. Long-story-short: Film je dobrej v tom smyslu, že není tak špatnej, jak by se od štyku s tímto námětem a obsazením dalo čekat. Některé prvky scénáře jsou sice over-the-top a i v rámci žánru trochu k neuvěření (přesvědčení hlavní hrdinky, že jí silikonový kozy za 9 USD-klacků zajistí bezstarostnou budoucnost), takže to dobrý představují hlavně figurky ze sborovny i tříd a jejich jednotlivý interakce. Je to * nikoliv však bez hluchých míst * prča, a přestože nijak hlubokomyslně, školní prostředí byť karikaturisticky vykresluje trefně (což si troufám mám coby další z těch, na něž bylo síto příliš děravé, jistý mandát tvrdit). ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní