Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

Puol

V rámci žánru vcelku znesiteľné. Cameron Diaz mi tejto hereckej polohe prišla celkom sympatická, čo sa mi u nej už dlho nestalo. ()

johnywalker

Cameron prostě už není to co bývala a Zkažená úča to dosti dokazuje. Po celý film mi nepřijde ani moc hezká... U filmu se pořádně nezasmějete ani vás nijak nepřekvapí. Rozhodně jsem mohl vynechat tuhle hodinku a půl. ()

merigieren

sexi učitelka, příběh o tom, že i hezká holka může chodit s těmi ostatními. Pár divných věcí, jako vtipy a jedna šílená sokyně. občas se vtípky povedou. ()

KNTRFKT

Cameron je tu tak kurevsky sexy, že se i z posluchačů Jonas Brothels musí stávat normální heteráci. Navíc ztělesňuje naprosto dokonalou učitelku pro dnešní haranty na prvních stupních základních škol. Tam se stejně jako ve filmu všichni titulují pomocí hravých slovíček jako: "kurva" a "piča". Naprostým opakem je Justin Timberlake, který je zas naprostý svatoušek a rád to s holkama dělá přes kalhoty. No a aby toho nebylo málo, sere se do toho perverzní Segel, který se úporně snaží strhnout si nálepku přiblblého neandrtálce, o kterou se zasloužil v HIMYM. Jo a rasismus...nesnášenlivost...netolerance...xenofobie. ()

MickeyStuma

Takový podivný příběh o jedné učitelské zlatokopce nevážící si nikoho a ničeho. Nenávidí svou práci, své studenty, své spolupracovníky. A každá lumpárna ji projde. Hm... Proti ní vystupuje kolegyně, která v ději vyznívá jako záporná postava, ale bezúspěšně. K zasmání tady toho moc nijak zvlášť není a jen pánové si jednou užijí své u scény, kdy představitelka hlavní postavy Cameron Diaz ve své roli myje auto. Na svůj věk je stále rajcovní, ale to je asi tak všechno. Po herecké stránce to samozřejmě Cameron zvládla dobře. Příběh je ve své podstatě hloupý až běda. Hodinu co hodinu žákům místo probírání učiva pouští filmy a potají chlastá. A to není všechno a jak bylo zmíněno, vše jí projde. Logika věci? Žádná. Zkrátka nelze rozpoznat, co tím vlastně chtěl básník říci. Je sice fakt, že se tu role obrátili. Takto zdivočelí byli převážně žáci, nyní je to učitelka. Pokud to má v sobě nějaké moralizování, nějak se to minulo účinkem. Tohle se prostě nepovedlo. ()

Lucas87

Spíš podprůměrný výblitek amerického filmařského průmyslu s okouzlující Cameron, která se dost snížila, když hraje v tomto, místy to bylo i zábavné. max 20 % ! ()

cogi

Konečně jsem se dočkala další komedie, která došla aspon s nějakým dalším nápadem. Zezačátku jsem viděla movie na tři hvězdičky, ale postupně jsem si film víc užívala díky i sympatickým mužským hercům. (marshalla z HIMYM a Timberlaka). A na konci? ... úplně jsem přála, aby profesorka veverka dostala pořádně na frak. ()

bend-ik

Vidím hodnotenia, čítam komentáre.. asi som divná.. toto bola tak neskutočne trápna (slušne povedané) KRAVINA.. Diaz opäť raz potvrdila, že hrať sa nenaučila a ani nikdy nenaučí.. Ale moja chyba, že po zhliadnutí traileru som si k tomu na hodku a pol vôbec sadla.. ()

bolf!k

Aneb jak největší svině ke štěstí přišla. Hodnoty jsou ve filmu docela pokroucený, ale co už. Timberlake si stříká do kalhot a Segel sympatickej jako vždy, takže jsem nakonec přežil bez úhony. Ale jako celek hodně špatný. 45% ()

Castielo

Kdovíjaký zázrak to rozhodně nebyl, ale propadák taky ne. Celé se to opíralo a prsa a minisukni cameron diaz, což ne vždy dopadlo nejlépe. Je to přesně ten typ filmu, který si chcete pustit s přítelkyní a nemuset ho sledovat každou sekundu. A film to o sobě ví a na nic víc si nehraje. Klasický holywoodský šedý průměr, proto průměrné slabé 3* ()

Dimo

Velkým plusem jsou dospělí herci, samozřejmě v čele s Cameron, která film soběstačně táhne, ale také Mr. Timberlake a věčně nerozhodná tlustá paní učitelka se žlutými zuby... Velkým mínusem je minimální prostor pro děcka ze třídy, kde se nepochopitelně nejvíc projeví trouba, který jede po nedostižné spolužačce a žel, tenhleten hošina neumí vůbec hrát. Trošičku jsem doufal v obdobu Školy ro(c)ku, nicméně vedení se rozhodlo jinak a film je jen a pouze Cameron, což je ve výslekdu vlastně dost dobrá volba. Bavil jsem se, nenudil jsem se, je to zábavné, hmm, vlastně HODNĚ zábavné. ()

aR3Zz

Vcelku průměrná komedie s lehce podprůměrným dějem a lehce nadprůměnými hereckými výkony. Justin Timberlake příjemně překvapil (zastínil Cameron Diaz, přestože neměl tolik prostoru), obzvláště pak tím, jak si umí udělat srandu sám ze sebe (některé scény jsou fakt až trapné, přesto je hraje přesvědčivě). Nicméně ve filmu Friends with Benefits jsem s jeho výkonem byl spokojen ještě více. Zkrátka sympatico :) 50% ()

Torgal

Veľmi osviežujúca komédia - nespomínam si kedy naposledy bola hlavnou hrdinkou taká materialistická mrcha ktorej by som navyše aj nadšene fandil. A čo je najlepšie - na konci nie je žiadne precitnutie, pokora a náprava, teda aspoň nie v klasickej podobe. Problémom ale je, že tento koncept pomerne rýchlo skĺzne do mierneho stereotypu a nedokáže už prekvapiť. Herci sú ale vybraní skvele, hlavne Cameron Diaz si svoju rolu riadne užíva. 7-/10 ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní