Teď jsem měl nějakou černou sérii, kdy jsem viděl samý špatný filmy, takže musim říct, že tahle komedie mě hodně potěšila. A to jsem se teda původně na to nechtěl vůbec dívat, protože od komedie s Cameron Diaz v hlavní roli jsem čekal nějakej stupidní romantickej film. Kupodivu tady Cameron Diaz nehraje žádnou slepicoidní naivku, ale naopak takovou vychcanou mrchu a musim říct, že mě v týhle pro ni netypický roli docela mile překvapila. Škoda snad akorát zbytečně trapný postavy Lucy Punch a tak trochu stupidního konce.(19.1.2013)

Jo, tak tenhle typ komedie muzu. Samozrejme se nejedna o zadny genialni veledilo, v podstate jen princip problemovy tridy a snazivy ucitelky otocenej opacne, kde ale nastesti neni na zaver zadny udobrovani nebo poucovani a konec je presne takovej, jakej bych si ho predstavoval. Navic clovek proste musi Diaz fandit, i kdyz je to vlastne svine, jeji styl prezivani vyucovani typu pustit film, loknout si skotsky a dat si dvacet je totiz vysoce sympatickej. Jinak film se nesnazi tvarit moc korektne, takze o nadavani a vsemozny narazky neni nouze, navic krome Diaz tu je paradni Punch, ktera se chova jak ucitelka v matersky skolce, ale zaroven je to taky docela svine, potom ultra blbeckovskej Timberlake, rozdavajici si to zasadne oblecenej a sice v tyhle roli uz lehce okoukanej, ale porad sympatickej Segel. Vysledek je tak 90 minutova pohoda, narvana skvelejma forkama a hercema a nesnazici se o jakykoliv poucovani, ale pouze pobavit a to se dari na vybornou.(22.8.2011)

Docela povedená žánrovka, která mě potěšila jak sama o sobě, tak mnoha odkazy na mé oblíbené Freaks and Geeks (jak personální tak tématické či doslovné). Nevzpomínám si, kdy by mi byla naposled Cameron Diaz tak sympatická, tahle mrcha ji slušela ohromně... Nic světoborného, ale na ukrácení odpoledne byste rozhodně mohli vybrat hůř... 60%(23.10.2011)

Pravdivá komédia bez umelých sladidiel s príjemne skazeným humorom, ktorá je vďaka svojej nekorektnosti plná nepredvídateľných vtipov a k dobru má ešte výborné obsadenie od hlavných, až po úplne vedľajšie postavy (je fakt zaujímavé vidieť Erica Stonestreeta v hetero roli).(26.8.2011)

Tak podle komentaru zde jsem cekal buhvico a zaroven ledascos.. A ac film v nekterejch aspektech skripe a prvni pulka je zajimava, posleze to cele upadne do lehke letargie a konec je neprekvapujici a klasicky hollywoodsky, musim priznat, ze jsem se naramne bavil. Na Cameron uz je videt naka ta vraska navic a i dle meho soudu lehka plastika v obliceji, ale tahle role ji vylozene sedla. Jeji postava je z pocatku desiva, ale na konci ji nelze nefandit. Dobra oddychovka na jedno skouknuti,(6.9.2012)

• - Elizabeth (Cameron Diaz) se dívá v časopise na fotografie celebrit na "červeném koberci" kvůli inspiraci pro své prsní implantáty. Na obrázcích je Heather Graham na Zlatých Glóbech v roce 2010, Katy Perry na přehlídce Vanity Fair v roce 2010 a Rose McGowan na večeři před udílením Oscarů v roce 2010. Ve skutečnosti se Cameron Diaz objevila na všech třech akcích. (Dr Lizal)

• - Mezi filmy, které Elisabeth (Cameron Diaz) pouštěla žákům, byl i známý Vřískot (1996) nebo filmy s pedagogickou tématikou Ukaž, co umíš (1988), Opři se o mě (1989) a Nebezpečné myšlenky (1995). (LEGACY)

• - Film získal na Teen Coice Awards 201 tři vítězství. Za Nejlepší film, herečku a herce. (Terva)