Tak podle komentaru zde jsem cekal buhvico a zaroven ledascos.. A ac film v nekterejch aspektech skripe a prvni pulka je zajimava, posleze to cele upadne do lehke letargie a konec je neprekvapujici a klasicky hollywoodsky, musim priznat, ze jsem se naramne bavil. Na Cameron uz je videt naka ta vraska navic a i dle meho soudu lehka plastika v obliceji, ale tahle role ji vylozene sedla. Jeji postava je z pocatku desiva, ale na konci ji nelze nefandit. Dobra oddychovka na jedno skouknuti,(6.9.2012)

Docela povedená žánrovka, která mě potěšila jak sama o sobě, tak mnoha odkazy na mé oblíbené Freaks and Geeks (jak personální tak tématické či doslovné). Nevzpomínám si, kdy by mi byla naposled Cameron Diaz tak sympatická, tahle mrcha ji slušela ohromně... Nic světoborného, ale na ukrácení odpoledne byste rozhodně mohli vybrat hůř... 60%(23.10.2011)

K tabuli půjde…, nehlaste se tak vehementně, Apatowe! Tak koho pak dnes vybereme… Vám, Rogene, rovnou píší za pět a klidně si běžte stěžovat za ředitelem ve věci mé zaujatosti. Jen bych vás chtěl upozornit, že já jsem ředitel. Tak třeba.. Kasdan… No, Jan Amos by nad vámi nejásal. Občas se objeví nějaký výkřik z hlušiny, o nekorektnosti by se dalo diskutovat, smíchu rozdáváte jak daňový úřad. Mrcha šla Cameron k pleti (kdyby ji šlo pod nánosem make-upu najít), Veverka byla zralá na odstřel (jestli časem nepošla na otravu šminkami) a Timberlake? Ač jeho hudba člověka zbavuje břímě heterosexuality, má u mě bezvýznamné plus, že se nebojí ze sebe udělat vola (i když při „bezpečném sexu“ to bylo už přes čáru). Nepotěšil jste mě, Kasdane, a ani já vás nepotěším. Píši tři méně.. P.S.: To tělocvikářovo gesto na konci jsem nepochopil. Znamenalo to snad, že si zajdou na dvě zmrzliny..?(28.11.2014)

• korbitch22

Naprostý opak Sex Tape.Iritující postavy, stupidní scénář, nulový humor.V týhle rádoby komedii mě nebavilo vůbec nic, kromě toho jak mokrá Cameron Diaz myje auta.Přesně ten typ komedií, které se snaží být trochu ostřejší a přitom jsou to jen politicky korektní a kýčovité mrdky a má to o 13% větší hodnocení než povedený Sex Tape...bych blil ještě tejdny z těch vašich mozečků.25%.(19.2.2015)

No tak tohle byla vskutku dost úděsná sebranka učitelů, nechtěla bych, aby mě učil ani jeden jediný z nich :D Teď k filmu, nejsem ani zklamaná ani něják závratně překvapená, protože to bylo více méně přesně to co jsem očekávala. Přišlo mi, že Cameron Diaz tahle role sedla. Co mě víc překvapilo, že tohle byl první a pravděpodobně i poslední film, kde mi nevadil Jason Segel. Ač mám Justina Timberlakeho hrozně ráda, a i tady v tom filmu mu to děsně seklo, tak ta jeho role byla vážně příšerná, u toho "sexu" jsem nevěděla jestli se mám smát nebo jestli se mám cítit trapně (spíš to druhý). Líbilo se mi to, ale na víc jak na 3* to podle mě nemá.(28.4.2012)

• - Film získal na Teen Coice Awards 201 tři vítězství. Za Nejlepší film, herečku a herce. (Terva)

• - Do role Scotta Delacorta tvůrci uvažovali také o obsazení Bradleyho Coopera. (oje)

• - Po celou dobu filmu nosí Elizabeth (Cameron Diaz) lodičky francouzského návrháře Christiana Louboutina, které se vyznačují červenou podrážkou. (Dr Lizal)