Hlášky: "Vím, co si myslíte. Ale já nejsem rasista, volil jsem Obamu!" / "Vy, já, Aruba, na mé lodi, tenhle víkend. Co říkáte?" - "Myslíte, že na vašem prstě nevidím kroužek, kde bývá snubní prsten? Tohle není mý první rodeo." / "Příšerný! Proto nás Japončíci předehnali." / "Vzpomínáš, Chase? Ve druhý třídě jsme u někoho spali, ty ses počůrala a příšerně ses styděla. Musel jsem ti slíbit, že to nikdy neřeknu. A neřekl jsem. A neřeknu! Takhle to je. Mám srdce na dlani, buší a vyzvání. Stále vyzvání." / "Tak jo, jsem zkouřená, musím vypadnout. Bacha na nohy!" / "Vidíš ty mistrovské trofeje? Nebyly tady, když jsem tu začal dělat. Visely támhle. Nařídil jsem je přenést." / "Líbí se jí, že je hezkej a populární. A ty seš... citlivej." - "To jsem, děkuju!" - "To není lichotka." / "Hajzle hnusnej!" - "Volalas mě?" - "Ne, hajzla hnusnýho." Dá se říct, že to je americká verze Fakjů pane učiteli. Nejžhavější scéna: Cameron myje auto. - 70%.(30.1.2019)

Kašle na prácu, podvádza, vydiera, kradne, hulí, hreší... a je učiteľka. Aby sa dostal divák do obrazu a pochopil motiváciu, tak sa vymyslel dôvod zväčšenie pŕs. V podstate hlúpy príbeh loví v morálnom bahne, Cameron si to doslova užíva. Záverečné rozhrešenie je len logickým vyústením hollywoodskeho klišé. Slabší priemer.(12.8.2011)

Jo, tak tenhle typ komedie muzu. Samozrejme se nejedna o zadny genialni veledilo, v podstate jen princip problemovy tridy a snazivy ucitelky otocenej opacne, kde ale nastesti neni na zaver zadny udobrovani nebo poucovani a konec je presne takovej, jakej bych si ho predstavoval. Navic clovek proste musi Diaz fandit, i kdyz je to vlastne svine, jeji styl prezivani vyucovani typu pustit film, loknout si skotsky a dat si dvacet je totiz vysoce sympatickej. Jinak film se nesnazi tvarit moc korektne, takze o nadavani a vsemozny narazky neni nouze, navic krome Diaz tu je paradni Punch, ktera se chova jak ucitelka v matersky skolce, ale zaroven je to taky docela svine, potom ultra blbeckovskej Timberlake, rozdavajici si to zasadne oblecenej a sice v tyhle roli uz lehce okoukanej, ale porad sympatickej Segel. Vysledek je tak 90 minutova pohoda, narvana skvelejma forkama a hercema a nesnazici se o jakykoliv poucovani, ale pouze pobavit a to se dari na vybornou.(22.8.2011)

Vyjebaná zlatokopka ehm,... To, že jste kurvy, každý to o vás ví, dôležité že má lóve, nech je škaredý, ste povrchné a vypatlané, nenávidím tie zlatokopky vyjebané. Nechal som sa uniesť, no Elizabeth takáto fakt nie je, pretože pohodový Jason Segel jej ukáže pravú tvár a poukáže na intelektuálneho debilka Justina. No a v tom Cameron všetko dôjde a v dobré sa obráti, aký happy - end, pche. V konečnom dôsledku veľmi komerčné prevedenie, ktoré zaújme a nenudí ani na skutočnosť, že týchto 92 min. niekto presedí v kine. 7/10 PS: Jake Kasdan značne zasiahnutý Californication, čoš hodnotím kladne samozrejme.(31.7.2011)

Docela povedená žánrovka, která mě potěšila jak sama o sobě, tak mnoha odkazy na mé oblíbené Freaks and Geeks (jak personální tak tématické či doslovné). Nevzpomínám si, kdy by mi byla naposled Cameron Diaz tak sympatická, tahle mrcha ji slušela ohromně... Nic světoborného, ale na ukrácení odpoledne byste rozhodně mohli vybrat hůř... 60%(23.10.2011)

• - Elizabeth (Cameron Diaz) se dívá v časopise na fotografie celebrit na "červeném koberci" kvůli inspiraci pro své prsní implantáty. Na obrázcích je Heather Graham na Zlatých Glóbech v roce 2010, Katy Perry na přehlídce Vanity Fair v roce 2010 a Rose McGowan na večeři před udílením Oscarů v roce 2010. Ve skutečnosti se Cameron Diaz objevila na všech třech akcích. (Dr Lizal)

• - Film získal na Teen Coice Awards 201 tři vítězství. Za Nejlepší film, herečku a herce. (Terva)

• - Do role Scotta Delacorta tvůrci uvažovali také o obsazení Bradleyho Coopera. (oje)