Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hild
  ***

  Komedie, která mi sice nějak vtipná nepřišla, rozhodně jsem se tedy extra nesmála. Ale překvapivě jde o opravdu snesitelný film, který mě nenudil. Některé scény hrozně trapné, ale co nejvíce oceňuji, je to, že se nejedná o film natočený podle šablony. Očekávala jsem v polovině další to klasické sbližování učitele s žáky a to, jak se "zlá" učitelka, která tuto profesi nenávidí, stane "hodnou" a milující práci učitelky. To se zde nestalo a je to velké plus. Cameron Diaz je sympaťačka a stejně tak potěšil Jason Segel. Justin Timberlake mě i nadále přesvědčuje o svých hereckých kvalitách, nicméně zde hrál totálního šaška, občas ale velmi úsměvného. Zkaženou úču už asi více nepotřebuji vidět, ale rozhodně se nejedná o nic hrozného.(3.9.2011)

 • Eddard
  ***

  Docela povedená žánrovka, která mě potěšila jak sama o sobě, tak mnoha odkazy na mé oblíbené Freaks and Geeks (jak personální tak tématické či doslovné). Nevzpomínám si, kdy by mi byla naposled Cameron Diaz tak sympatická, tahle mrcha ji slušela ohromně... Nic světoborného, ale na ukrácení odpoledne byste rozhodně mohli vybrat hůř... 60%(23.10.2011)

 • Cervenak
  ***

  Asi polhodinu ma tá špina zlatokopecká obstarožná nehorázne vytáčala a humor šiel dokonale mimo mňa. Potom som sa chytil. Hlavne vďaka sympaťákom Segelovi a Timberlakeovi a natvrdo rasistickému humoru. Film, v ktorom je záporná postava na konci potrestaná tým, že je poslaná do černošského prostredia, človek musí mať rád. :)(9.8.2011)

 • Flego
  ***

  Kašle na prácu, podvádza, vydiera, kradne, hulí, hreší... a je učiteľka. Aby sa dostal divák do obrazu a pochopil motiváciu, tak sa vymyslel dôvod zväčšenie pŕs. V podstate hlúpy príbeh loví v morálnom bahne, Cameron si to doslova užíva. Záverečné rozhrešenie je len logickým vyústením hollywoodskeho klišé. Slabší priemer.(12.8.2011)

 • T2
  odpad!

  Rozpočet $20miliónovTržby USA $100,292,856Tržby Celosvetovo $216,412,265Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,141,778 //počet predaných kusov 134,609Tržby za predaj DVD v USA $12,227,235 //počet predaných kusov 724,622║ Otrasnosť, nuda, sucharina, trápnosť, Američania tápajú strašne v momentálnych(2008-2011) ako že komédiach, Cameron Diaz absolútne za zenitom, by sa mala už niekde schovať, fakt des na ňu pozerať, a toto bol ako že hit?? /5%/(22.11.2011)

 • - Zhruba v 83. minutě filmu proběhne scéna, kdy Kirk (Eric Stonestreet) utrhne zrcátko z auta a odhodí ho pod zaparkované auto. V následujících scénách je ale zrcátko před autem. (masekjc)

 • - Do role Scotta Delacorta tvůrci uvažovali také o obsazení Bradleyho Coopera. (oje)

 • - Film získal na Teen Coice Awards 201 tři vítězství. Za Nejlepší film, herečku a herce. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace