Reklama

Reklama

Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (875)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Představoval jsem si pod pojmem zkažená úča cokoliv, ale to, co jsem dostal, bych ani za boha nečekal. Cameron Diaz hraje snad nejnesnesitelnější postavu, co jsem kdy viděl a zároveň je naprosto brutálně žhavá a každá scéna s ní sama o sobě stála za to. Tenhle film je naprosto jinej typ komedií, než na který je člověk zvyklej a já se u ní perfektně bavil. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Nebýt trapného až ubohého humoru, který se v žádném, ale žádném případě neshoduje s mou křesťanskou morálkou a soudobou politikou EU, mohla to být nádherná, milá romantická komedie, jenž zahřeje ztrápené srdíčko každého posluchače bratrů Nedvědů a pohladí na duši nejednoho osamělého, plešatého, stodvacetikilového snílka, hledajícího pravou lásku. Takhle se však jedná jen o další závadný, lascivní, rasistický hnus, který musí pohoršit snad každého inteligentního, hluboce věřícího diváka. Hele, oxymoron! *** Prdelatá bezkozka s tváří kačera Donalda ve své životní roli přesvědčí jakéhokoliv skeptického metalurga s odporem k blondýnám, že je schopna úspěšně zkalkulovat pnutí ocelové tyče, aniž by vstala od katedry a vyplivla žvýkačku. ()

Reklama

T2 odpad!

všechny recenze uživatele

Rozpočet $20miliónovTržby USA $100,292,856Tržby Celosvetovo $216,412,265Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,141,778 //počet predaných kusov 134,609Tržby za predaj DVD v USA $12,227,235 //počet predaných kusov 724,622║ Otrasnosť, nuda, sucharina, trápnosť, Američania tápajú strašne v momentálnych(2008-2011) ako že komédiach, Cameron Diaz absolútne za zenitom, by sa mala už niekde schovať, fakt des na ňu pozerať, a toto bol ako že hit?? /5%/ ()

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Asi polhodinu ma tá špina zlatokopecká obstarožná nehorázne vytáčala a humor šiel dokonale mimo mňa. Potom som sa chytil. Hlavne vďaka sympaťákom Segelovi a Timberlakeovi a natvrdo rasistickému humoru. Film, v ktorom je záporná postava na konci potrestaná tým, že je poslaná do černošského prostredia, človek musí mať rád. :) ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Takovou prču jsem snad ani nečekal, ale jakožto hodnej a nevinnej chlapec jsem si jí prostě a jednoduše zasloužil. Cami je vynikající, hlavně scéna mytí aut mě úplně dojala. Vědět, že v nějaký myčce meje Cami, tak tam přitáhnu rovnou celý pendolíno, pak bych si tam sednul, koukal na vývoj mytí a tiše pendolínu záviděl. Cami si tuhle roli viditelně užívala a ač stvárnila hodně komediálních postav, tak tahle byla jedna z těch nejzábavnějších a nejvcí sexy a to se nám, povrchně laciným fešáčkům ze Žižkova hrozně moc líbí. ()

Galerie (30)

Zajímavosti (12)

  • Zhruba v 83. minutě filmu proběhne scéna, kdy Kirk (Eric Stonestreet) utrhne zrcátko z auta a odhodí ho pod zaparkované auto. V následujících scénách je ale zrcátko před autem. (masekjc)
  • Keď na konci telocvikár podáva hlavnej hrdinke vrece s loptami, chytí ho do ľavej ruky. V nasledujúcom zábere ho však má v pravej. (Johnny.ARN)

Související novinky

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

04.07.2012

...anebo vůbec nevzniknou. To říká Dan Aykroyd, který je hlavním hybatelem projektu. Musí se mu nechat, že je optimista a hlavně vytrvalec – o Ghostbusters 3 mluví zhruba od počátku věků a několikrát…

Best of 2011 dle vybraných uživatelů

Best of 2011 dle vybraných uživatelů

31.12.2011

Další filmový rok je za námi, a tak vám přinášíme přehled nejlepších filmů roku dle předních uživatelů ČSFD.cz. Uživatelé i filmy v jejich výběru jsou seřazeny abecedně. Jako vítězný snímek z tohoto…

Reklama

Reklama