vypnite mozog a choďte na to v piatok večer do kina a myslím, že nebudete ľutovať, lebo uvidíte stále sexi ukážkovú bič cameron, podivínsky kolektív učiteľov a žiakov, ľahko retardovaného timberlakea smiešne tancujúceho a spievajúceho (s úchylnou úchylkou) a sympatického a sarkastického jasona segala. a nič viac... ale ani nič menej.(20.8.2011)

Nie je to žiadny zázrak, ale čo sa týka neslušných vecí, tak v tom to vie celkom zabodovať. Zo začiatku to pôsobilo dosť nudne a trápne (Cameron Diaz tiež nepatrila k svetlej stránke filmu), ale postupom času sa to celkom zaujímavo vyvíja až to nie je vôbec zlé. Nájdu sa aj vtipné momenty, pri ktorých sa dá celkom zasmiať, ale viac je tu tých trápnych čo je škoda. Takže je fajn, že sa môžme spoľahnúť aspoň na dobrých hercov, ktorý dej robia ešte lepším a nie je pri tom nuda. Komédia, pri ktorej sa moc nezasmejete, ale zaujme vás aspoň príbehom, či hereckým obsadením. 65% - 3*(29.11.2011)

S časovým odstupem plná palba pro komedii, která se zdála být prvoplánovou, buranskou taškařící s nepřístojně sexy Cameron Diaz a ani ve snu by mě nenapadlo, že se mi dostane neuvěřitelně inteligentní, rafinované, podvratné a nekorektní zábavy nikoliv v jednotlivých motivech, ale v celé své ideologii. Podvratná a zatraceně trefná satira a kritika na americký školský systém tak pálí mezi oči nejenom neuvěřitelně dlouhé řádce teen filmů o "nalezení sebe sama", ale americké špolečnosti, jako takové. Strašná pecka. Jo a jen tak mimochodem - Cameron Diaz je tu NEUVĚŘITELNĚ SEXY, Jason Segel je bezchybný, jako vždy a Justin Timberlake má můj ohromný obdiv, že se ujal tak nevděčné, protivné a zavrženíhodné role, jako právě tady...(20.8.2011)

Slibuju že už nebudu psát o tom jak nám Cameron Diaz stárne. V tomto filmu navíc by se o ní ani nedalo říct že by byla nějakou sexy kočkou. Film má trošku nastavený mustr jako například chlastající Santa je úchyl. Jen tady prostě někoho napadlo že by nebylo špatné natočit film o učitelce, která kouří trávu, pouští v hodinách filmy a která má jako životní sen udělat si nová prsa. Ulítlost tedy ano. Bohužel směšných scénech je pomálu, přestože jak sami čtete úrodná půda pro ně rozhodně přichystaná je. Z hereckého osazenstva nikdo nepředvádí nic. Justin vyloženě slabý. Nevím co jej nutilo brát takto pitomou roli. Konec samozřejmě příjemný, přecejen donášení na kolegyni musí být po zásluze potrestáno. 50%(17.8.2011)

Představoval jsem si pod pojmem zkažená úča cokoliv, ale to, co jsem dostal, bych ani za boha nečekal. Cameron Diaz hraje snad nejnesnesitelnější postavu, co jsem kdy viděl a zároveň je naprosto brutálně žhavá a každá scéna s ní sama o sobě stála za to. Tenhle film je naprosto jinej typ komedií, než na který je člověk zvyklej a já se u ní perfektně bavil.(30.8.2011)

• - Rottentomatoes.com dává filmu 44 kladných procent. (Terva)

• - Elizabeth (Cameron Diaz) se dívá v časopise na fotografie celebrit na "červeném koberci" kvůli inspiraci pro své prsní implantáty. Na obrázcích je Heather Graham na Zlatých Glóbech v roce 2010, Katy Perry na přehlídce Vanity Fair v roce 2010 a Rose McGowan na večeři před udílením Oscarů v roce 2010. Ve skutečnosti se Cameron Diaz objevila na všech třech akcích. (Dr Lizal)

• - Keď na konci telocvikár podáva hlavnej hrdinke vrece s loptami, chytí ho do ľavej ruky. V nasledujúcom zábere ho však má v pravej. (Johnny.ARN)