Cameron Diaz jako slizká mrcha ze základní školy? Proč ne? Jen ve stručnosti. Diazová měla chlapa jen kvůli penězům, ten se na ní vybodl, ona se vrací do školy a aby klofla dalšího pracháče, chce si udělat "nový kozy" (cituji hlavní hridnku) a aby získala prachy musí začít učit. Nápad na komedii docela zajímavý a ani zpracování není tak špatný, ačkoliv Diazová přehrává jako blázen a snaží se být až moc sexy a maximálně slizká ale díky tomu, že je po celou dobu taková jaká a nestane se (jako v podobných filmech o nápravě nenapravitelných) aby se na konci nějakým zázrakem úspěšně napravila, nepůsobí film tak špatně, jak by se na první pohled mohlo zdát a občas je dokonce i docela vtipný.(6.8.2011)

Tak podle komentaru zde jsem cekal buhvico a zaroven ledascos.. A ac film v nekterejch aspektech skripe a prvni pulka je zajimava, posleze to cele upadne do lehke letargie a konec je neprekvapujici a klasicky hollywoodsky, musim priznat, ze jsem se naramne bavil. Na Cameron uz je videt naka ta vraska navic a i dle meho soudu lehka plastika v obliceji, ale tahle role ji vylozene sedla. Jeji postava je z pocatku desiva, ale na konci ji nelze nefandit. Dobra oddychovka na jedno skouknuti,(6.9.2012)

vypnite mozog a choďte na to v piatok večer do kina a myslím, že nebudete ľutovať, lebo uvidíte stále sexi ukážkovú bič cameron, podivínsky kolektív učiteľov a žiakov, ľahko retardovaného timberlakea smiešne tancujúceho a spievajúceho (s úchylnou úchylkou) a sympatického a sarkastického jasona segala. a nič viac... ale ani nič menej.(20.8.2011)

Hlášky: "Vím, co si myslíte. Ale já nejsem rasista, volil jsem Obamu!" / "Vy, já, Aruba, na mé lodi, tenhle víkend. Co říkáte?" - "Myslíte, že na vašem prstě nevidím kroužek, kde bývá snubní prsten? Tohle není mý první rodeo." / "Příšerný! Proto nás Japončíci předehnali." / "Vzpomínáš, Chase? Ve druhý třídě jsme u někoho spali, ty ses počůrala a příšerně ses styděla. Musel jsem ti slíbit, že to nikdy neřeknu. A neřekl jsem. A neřeknu! Takhle to je. Mám srdce na dlani, buší a vyzvání. Stále vyzvání." / "Tak jo, jsem zkouřená, musím vypadnout. Bacha na nohy!" / "Vidíš ty mistrovské trofeje? Nebyly tady, když jsem tu začal dělat. Visely támhle. Nařídil jsem je přenést." / "Líbí se jí, že je hezkej a populární. A ty seš... citlivej." - "To jsem, děkuju!" - "To není lichotka." / "Hajzle hnusnej!" - "Volalas mě?" - "Ne, hajzla hnusnýho." Dá se říct, že to je americká verze Fakjů pane učiteli. Nejžhavější scéna: Cameron myje auto. - 70%.(30.1.2019)

Jo, tak tenhle typ komedie muzu. Samozrejme se nejedna o zadny genialni veledilo, v podstate jen princip problemovy tridy a snazivy ucitelky otocenej opacne, kde ale nastesti neni na zaver zadny udobrovani nebo poucovani a konec je presne takovej, jakej bych si ho predstavoval. Navic clovek proste musi Diaz fandit, i kdyz je to vlastne svine, jeji styl prezivani vyucovani typu pustit film, loknout si skotsky a dat si dvacet je totiz vysoce sympatickej. Jinak film se nesnazi tvarit moc korektne, takze o nadavani a vsemozny narazky neni nouze, navic krome Diaz tu je paradni Punch, ktera se chova jak ucitelka v matersky skolce, ale zaroven je to taky docela svine, potom ultra blbeckovskej Timberlake, rozdavajici si to zasadne oblecenej a sice v tyhle roli uz lehce okoukanej, ale porad sympatickej Segel. Vysledek je tak 90 minutova pohoda, narvana skvelejma forkama a hercema a nesnazici se o jakykoliv poucovani, ale pouze pobavit a to se dari na vybornou.(22.8.2011)

• - Rottentomatoes.com dává filmu 44 kladných procent. (Terva)

• - Elizabeth (Cameron Diaz) se dívá v časopise na fotografie celebrit na "červeném koberci" kvůli inspiraci pro své prsní implantáty. Na obrázcích je Heather Graham na Zlatých Glóbech v roce 2010, Katy Perry na přehlídce Vanity Fair v roce 2010 a Rose McGowan na večeři před udílením Oscarů v roce 2010. Ve skutečnosti se Cameron Diaz objevila na všech třech akcích. (Dr Lizal)

• - Keď na konci telocvikár podáva hlavnej hrdinke vrece s loptami, chytí ho do ľavej ruky. V nasledujúcom zábere ho však má v pravej. (Johnny.ARN)