Chytal jsem se hodně sporadicky, mnohdy to naopak byla docela síla. Celá řada do ztracena až trapnosti vyznívajících vtipů byla naprosto zbytečná, těch opravdu vtipných bylo skutečně poskrovnu (navíc se docela opakovaly), vypíchnout tak lze především sarkastickou mrchu Cameron Diaz, které role poměrně sedla a která dokazuje, že do starého železa ještě zdaleka nepatří. Ona a sebeironický tělocvikář Jason Segel, kterému zvolenou polohu divák jednoduše uvěří, jsou hlavními důvody, proč si tuhle jednohubku pustit. To se zdaleka nedá říct o dokonale trapné a nesnesitelné Lucy Punch (špatná role, špatný casting). Nejen ona, ale i další postavy se chovají nelogicky, nějaké sympatie pocítíte k málokteré. Na druhou stranu jsem ale přesvědčený, že na samém začátku stál slušný, i když ne zrovna originální příběh. Každopádně na devadesát minut dostatečně nosný – s ohledem na to, jak je divák ochotný akceptovat jako hlavní linii touhu po novém poprsí. Humor zemitějšího rázu mi nevadí, ale jakmile přijde na ulevování si na toaletě nebo ejakulaci, začínám kroutit nechápavě hlavou. To už snad máme sakra za sebou!! A sakra teď si říkám, že několik dní od projekce mi toho v hlavě vlastně ani moc nezůstalo.. vlastně už ani ty sympaticky kousavé poznámky..(25.8.2011)

Totální průměr, který drží šablonu věškerých dnešních komedií o "ženě, která hledá prince", že to snad ani není možný. Děj a konečný výsledek filmu odhadnete po 10 minutách, takže ten můžete s klidným srdcem spláchnout do záchodu nezájmu a soustředit se pouze na "vtípky", které si pro vás tvůrci připravili. No a právě scénky a nápady má "Zkažená p-úča" celkem slušné. Postava veverky, ředitele, kolegyně a dokonce i ten klišoidní tělocvikář zde zkrátka fungují a hlášky, které ze sebe chrlí jsou ve většině případů skutečně vtipné, takže tleskám za to, že Kasdanovi se podařila v dnešní době celkem obtížná věc, aby komedie alespoň 3x za film rozesmála. 63%(20.8.2011)

Jo, tak tenhle typ komedie muzu. Samozrejme se nejedna o zadny genialni veledilo, v podstate jen princip problemovy tridy a snazivy ucitelky otocenej opacne, kde ale nastesti neni na zaver zadny udobrovani nebo poucovani a konec je presne takovej, jakej bych si ho predstavoval. Navic clovek proste musi Diaz fandit, i kdyz je to vlastne svine, jeji styl prezivani vyucovani typu pustit film, loknout si skotsky a dat si dvacet je totiz vysoce sympatickej. Jinak film se nesnazi tvarit moc korektne, takze o nadavani a vsemozny narazky neni nouze, navic krome Diaz tu je paradni Punch, ktera se chova jak ucitelka v matersky skolce, ale zaroven je to taky docela svine, potom ultra blbeckovskej Timberlake, rozdavajici si to zasadne oblecenej a sice v tyhle roli uz lehce okoukanej, ale porad sympatickej Segel. Vysledek je tak 90 minutova pohoda, narvana skvelejma forkama a hercema a nesnazici se o jakykoliv poucovani, ale pouze pobavit a to se dari na vybornou.(22.8.2011)

Docela povedená žánrovka, která mě potěšila jak sama o sobě, tak mnoha odkazy na mé oblíbené Freaks and Geeks (jak personální tak tématické či doslovné). Nevzpomínám si, kdy by mi byla naposled Cameron Diaz tak sympatická, tahle mrcha ji slušela ohromně... Nic světoborného, ale na ukrácení odpoledne byste rozhodně mohli vybrat hůř... 60%(23.10.2011)

Upřímně říkám, že od filmu jsem toho čekal víc, mnohem více, než jsem toho nakonec od něj dostal, ale naštěstí, to nebylo tak hrozné, abych musel nějak výraazněji litovat času, který jsem s touto komedií strávil. Ano, občas se zde nějaká ta vtipná scénka objeví, občas něco pobaví, ale většinu času jsem si připadal tak nějak divně, jako bych se koukal na komedii, která vlastně ani komedií není. Což je škoda, protože potenciál zde rozhodně byl, ale těžko hodnotit, jestli scénáristé z námětu vytěžili vše, co se z něj vytěžit dalo. Ale oddechovka to byla, zrelaxoval jsem si u toho bezvadně, takže zklamání nějak výrazně nepřevládá. Cameron Diaz byla sexy učitelkou a v tomhle směru lituji, že jsem nemohl být žákem její třídy, na druhou stranu i já jsem na druhém stupni základky měl štěstí na atraktivní blondýnku, která byla čerstvě po škole a dělala mi rok a půl třídní učitelku, takže si vlastně nemám nač stěžovat. Justin Timberlake a Jason Segel neměli ani příliš mnoho příležitostí něco výraznějšího předvést, a tak mi z celého filmu asi nejvíce utkví v paměti geniální Eric Stonestreet ve vedlejší roli spolubydlícího hlavní hrdinky, který dokázal z minima vytěžit maximum a kdykoliv se objevil na scéně, tak byla sranda. Celkově film hodnotím průměrně, což znamená tři hvězdy.(20.6.2012)

• - Rottentomatoes.com dává filmu 44 kladných procent. (Terva)

• - Elizabeth (Cameron Diaz) se dívá v časopise na fotografie celebrit na "červeném koberci" kvůli inspiraci pro své prsní implantáty. Na obrázcích je Heather Graham na Zlatých Glóbech v roce 2010, Katy Perry na přehlídce Vanity Fair v roce 2010 a Rose McGowan na večeři před udílením Oscarů v roce 2010. Ve skutečnosti se Cameron Diaz objevila na všech třech akcích. (Dr Lizal)

• - V roli zpěváka kapely učitelů se ve filmu objevil Dave Allen, představitel učitele, zpěváka a poradce Jeffa Roose ze seriálu Machři a šprti (od r. 1999), ve kterém rovněž hrál Jason Segel. (Lorge)