Docela povedená žánrovka, která mě potěšila jak sama o sobě, tak mnoha odkazy na mé oblíbené Freaks and Geeks (jak personální tak tématické či doslovné). Nevzpomínám si, kdy by mi byla naposled Cameron Diaz tak sympatická, tahle mrcha ji slušela ohromně... Nic světoborného, ale na ukrácení odpoledne byste rozhodně mohli vybrat hůř... 60%(23.10.2011)

Příběh zlatokopky, která si nějakou nešťastnou hrou osudu vybrala za své povolání učitelství. Chlastá, hulí trávu a ve škole se svým studentům věnuje jen málo. Jejím jediným snem je nechat si zvětšit kozy a nabalit nějakého miliardáře. Když do učitelského sboru přibude nechutně bohatý a pohledný Justin Timberlake, jsou její plány jasné. Průměrná komedie s lacinými vtípky, sexuálními perverznostmi, vráskami Cameron Diaz a škodolibými schválnostmi. Trapných momentů je tu přímo požehnaně, takže nedoporučuji slabším povahám. Na druhou stranu se budete po zbytek filmu celkem dobře bavit a tento vám uteče jako voda. Jen kdyby byl alespoň maličko nadprůměrný, což bohužel není. 55%(20.2.2015)

Takovou učitelku jako Elizabeth Halsey - Cameron Diaz jsem neměl a bohužel ani mít nebudu. I když možná bohudík. Film pobavil. Cameron to slušelo, vtipy docela dobré. Konec připoměl trochu něco na té Mary je a žaci budou zlobit více. V rámci navštěvy kina 30.7. jsem dostal ještě malý sprchový gel axe, což mne protože jsem měl narozeniny potěšilo.(14.8.2011)

• Le_Chuck

Bad movie. Keby sa všetky náser scénky vystrihli a nahradili tvrdým pornom štandartnej dĺžky, tak to má akurát tak hodinku a aj trochu tej "filmovej" kvality. Ináč v podstate identické ako Bad Santa, Cameron je celý čas na lakťovku do tej jej zhulenej hlavy, beztrestne seje zlobu a ešte aj na konci dostane pusu. Ja som fandil Amy. Má lepšie kozy. 20%(9.10.2011)

Vyjebaná zlatokopka ehm,... To, že jste kurvy, každý to o vás ví, dôležité že má lóve, nech je škaredý, ste povrchné a vypatlané, nenávidím tie zlatokopky vyjebané. Nechal som sa uniesť, no Elizabeth takáto fakt nie je, pretože pohodový Jason Segel jej ukáže pravú tvár a poukáže na intelektuálneho debilka Justina. No a v tom Cameron všetko dôjde a v dobré sa obráti, aký happy - end, pche. V konečnom dôsledku veľmi komerčné prevedenie, ktoré zaújme a nenudí ani na skutočnosť, že týchto 92 min. niekto presedí v kine. 7/10 PS: Jake Kasdan značne zasiahnutý Californication, čoš hodnotím kladne samozrejme.(31.7.2011)

• - Scott Delacorte (Justin Timberlake) nosí hodinky značky Jager LeCoultre Master Control. (dyfur)

• - Zhruba v 83. minutě filmu proběhne scéna, kdy Kirk (Eric Stonestreet) utrhne zrcátko z auta a odhodí ho pod zaparkované auto. V následujících scénách je ale zrcátko před autem. (masekjc)

• - Elizabeth (Cameron Diaz) se dívá v časopise na fotografie celebrit na "červeném koberci" kvůli inspiraci pro své prsní implantáty. Na obrázcích je Heather Graham na Zlatých Glóbech v roce 2010, Katy Perry na přehlídce Vanity Fair v roce 2010 a Rose McGowan na večeři před udílením Oscarů v roce 2010. Ve skutečnosti se Cameron Diaz objevila na všech třech akcích. (Dr Lizal)