Víc než 3 hvězdy si Bad Teacher nezaslouží. Scénář je v podstatě jen slepencem scén, tu více, tu méně trapných, tu okopírovaných odjinud, ale občas se zadaří i slušný gag - a to především díky skvělému castingu. Diaz, Segel, Timberlake i Punch hrají výborně a i z toho minima, co jim scénárista "dopřává," se snaží využít maximum. Shrnuto, podtrženo - Bad Teacher je nenáročná jednohubka, ze které se ale dalo vytěžit podstatně více.(8.8.2011)

• korbitch22

Naprostý opak Sex Tape.Iritující postavy, stupidní scénář, nulový humor.V týhle rádoby komedii mě nebavilo vůbec nic, kromě toho jak mokrá Cameron Diaz myje auta.Přesně ten typ komedií, které se snaží být trochu ostřejší a přitom jsou to jen politicky korektní a kýčovité mrdky a má to o 13% větší hodnocení než povedený Sex Tape...bych blil ještě tejdny z těch vašich mozečků.25%.(19.2.2015)

Slibuju že už nebudu psát o tom jak nám Cameron Diaz stárne. V tomto filmu navíc by se o ní ani nedalo říct že by byla nějakou sexy kočkou. Film má trošku nastavený mustr jako například chlastající Santa je úchyl. Jen tady prostě někoho napadlo že by nebylo špatné natočit film o učitelce, která kouří trávu, pouští v hodinách filmy a která má jako životní sen udělat si nová prsa. Ulítlost tedy ano. Bohužel směšných scénech je pomálu, přestože jak sami čtete úrodná půda pro ně rozhodně přichystaná je. Z hereckého osazenstva nikdo nepředvádí nic. Justin vyloženě slabý. Nevím co jej nutilo brát takto pitomou roli. Konec samozřejmě příjemný, přecejen donášení na kolegyni musí být po zásluze potrestáno. 50%(17.8.2011)

Takovou učitelku jako Elizabeth Halsey - Cameron Diaz jsem neměl a bohužel ani mít nebudu. I když možná bohudík. Film pobavil. Cameron to slušelo, vtipy docela dobré. Konec připoměl trochu něco na té Mary je a žaci budou zlobit více. V rámci navštěvy kina 30.7. jsem dostal ještě malý sprchový gel axe, což mne protože jsem měl narozeniny potěšilo.(14.8.2011)

Tahle učitelka nerespektuje školní osnovy, její vyučovací metody jsou poněkud nekonvenční, neštítí se svést svého mladého dobrosrdečného kolegy a navíc zfalšuje státní testy, aby získala tučnou finanční odměnu za nejlepší třídní výsledky. Zkrátka je to pěkná vypočítavá mrcha, která je sexy, arogantní, bezohledná, mluví jako dlaždička, a aby dosáhla svého, je schopná čehokoliv. Na chlapy má tak trochu smůlu a za jediný svůj nedostatek považuje svá malá prsa. Bez Cameron Diaz by tenhle film nestál za zlámanou grešli, ale její sólo v roli učitelky, která nakonec není v jádru až tak zkažená, je to, co film táhne a dělá z něj zábavnou komedii. Ostatní herci zůstávají těžce v jejím stínu a výjimkou není ani Justin Timberlake v roli mladého suplenta s milým ňoumovitým charakterem, ale stejně začínám mít pocit, že je poslední dobou ve filmech nějak "přetimbrlejkováno". Závěrečná náprava mrchy s následným povýšením sice není příliš uvěřitelná, ale čekal jsem, že tvůrci s nějakým takovým přibližným závěrem přijdou. Cameron Diazové tahle role sedla a film je snesitelný i pro ty, kteří už dávnou nejsou školou povinní. 70%(2.11.2011)

• - Po celou dobu filmu nosí Elizabeth (Cameron Diaz) lodičky francouzského návrháře Christiana Louboutina, které se vyznačují červenou podrážkou. (Dr Lizal)

• - Mezi filmy, které Elisabeth (Cameron Diaz) pouštěla žákům, byl i známý Vřískot (1996) nebo filmy s pedagogickou tématikou Ukaž, co umíš (1988), Opři se o mě (1989) a Nebezpečné myšlenky (1995). (LEGACY)

• - Elizabeth (Cameron Diaz) se dívá v časopise na fotografie celebrit na "červeném koberci" kvůli inspiraci pro své prsní implantáty. Na obrázcích je Heather Graham na Zlatých Glóbech v roce 2010, Katy Perry na přehlídce Vanity Fair v roce 2010 a Rose McGowan na večeři před udílením Oscarů v roce 2010. Ve skutečnosti se Cameron Diaz objevila na všech třech akcích. (Dr Lizal)