Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

Svetlusacek

Brutalne jsem se pobavila :D uplne jinak, nez jsem puvodne cekala, nebo spis ani jsem nevedela, co cekat, ale Cameron Diaz, ktera se pro tohle uplne narodila, vypadala paradne, do toho skvely Segel a rovnez dost dobry Timberlake, ktery je ze zacatku k nakousnuti, ke konci k nakopnuti, proste fakt skvele! ()

Alojs

Po dlouhé době komedie, která mi dala tolik, kolik jsem očekával. Cameron Diaz je zase jednou hot (čehož jsem si od Masky nevšiml), cenzura se krotí a scénář smolí na jakoukoli výchovnost. Hlavně hrdinka byla, je a bude... pěknou sviní :) ()

icespoon12

Jako student pedagogické fakulty jsem se rozhodl, že tento film musím shlédnout. Ale nevím, jestli to bylo dobré rozhodnutí. Převážná část filmu je nuda, koncepce příběhu a zápletka je taky celkem jásná a nebýt Cameron, tak ani vlastně nevím proč se na to koukám. Sem tam nějaký vtip to nezachrání. Dvě hvězdy právě jen díky Cameron. ()

wOOzIe

Zbytečný film, nudná zápletka, nudná Diaz. a nudný Timberlake... A doslova jen pár vtipných scén to nezachrání... je mi líto ()

Václavička

Jak je možné, že Jason Segel mě v tomhle filmu naprosto dostal? Vždyť promluvil asi tak v pěti scénách! V mém oku trochu zastínil hlavní hrdinku. Odzbrojující kouzlo a vtip má v sobě tenhle chlapík! Přepkvapivě dobrá komedie, čekala jsem mnohem méně. Proto 5. A Diazová snad nestárne! ()

TEKAS

Trailer sliboval mnoho, film očekávání úplně nesplnil, ale i přesto jsem se bavila, Cameron je prostě komediantka. ()

departed

Lucy Punch bych kopl tak moc rád do ksichtu. Alespoň třikrát. Samozřejmě jen za to, jak ztvárnila tuhle roli, jinak proti ní nic nemám. ()

jadran90

Děti, pamatujte si: zlá mrcha vždycky zvítězí nad otravnou poctivkou. Role šitá Cameron na míru. Její šarm pořád funguje, jenže se na něm nedá postavit celý film. V některých záběrech na jiné části těla než štíhlé nohy se prostě ty roky musí projevit. Přemýšlím, která postava mi vlastně byla sympatická. Učitelská mrcha? Ne. Profesionální otrava? Ne. Úchylný učitel, z kterého se navíc najednou vyklube debil? Ne. Zdrogovaný tělocvikář? Trochu. A mluvit o hereckých výkonech, když vás nezaujaly role? Rozhodně film aspiruje na cenu za nejúchylnější erotickou scénu. Žádné velké polepšení hlavní hrdinky se nekoná. Hlavně film ukazuje, že pro peníze můžete terorizovat ostatní a nic se vám nestane. Akorát občas zjistíte, že to jste chtěli vlastně pro vás není to pravé. I přes snahu o nekorektní vtipy to nefunguje. Skutečně jsem se smál jenom scéně s motorkou. ()

baltik

No celkově? No proč ne, Diaz nějak zvláště nemusím ale tady? Sem se fakt hodí jako drzá učitelka, která má něco nalítáno ale umí v tom chodit. Na druhou stranu nepřinese nic nového, bohužel vubec nic.. Aspoň to co je funguje dobře a to z filmu dělá dobrou odreagovačku. ()

liberita

Okrem Shrekov som Cameron už dlhšie vo filme z poslednej doby nevidela, niežeby ich nenatáčala, len som podľa ich popisu na ne príliš zvedavá nebola. Bad Teacher som však podľa traileru dala šancu. Cameron si svoju postavu viditeľne užíva a dodáva jej všetko, čo by mohla potrebovať. Justin a Jason sú však v porovnaní s ňou obaja až príliš nevýrazní a veľmi zaostávajú. John Michael Higgins ako dobrácky riaditeľ a milovník delfínov je však super. Na príbehu som sa pobavila, humorných scénok a hlášok bolo dosť a keďže práve to od komédie očakávam, som spokojná. Jediné mínus má u mňa Bad Teacher za čajové duo J&J a ich občas fakt nepochopiteľné výroky. ()

Kefas21

Obsadenie super, no nemravnosti až tak skvelé neboli. Školské vzťahy až nahrávali na nejaké legendárne hlášky či vtipné situácie, no na to scenáristi asi nemali gule. Humor vo filme dopadol presne ako Timberlake - nasucho. Škoda ()

VvV14

Úplně nadšený z toho nejsem, ale když to vezmu kolem a kolem tak sem se zase tak nenudil. Timberlake mě spíš rozčiloval a to mi nikdy nevadil. Segel si zasloužil víc prostoru protože na to má. Ale budiž 3* ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní