Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

netWoor

překvapivě pěkné co se týká Cameron, želbohu je to jediná relativně "normální" postava ve filmu, neb všichni ostatní mají nějakou úchylku (ne že ona ne). Určitě se u toho dá zasmát a určitě to není nudných 92 minut, ale u mě to vzhledem k pár ujetostem na čtyřku není ... ()

Ficik

Chvílemi trapné, někdy divné, pak zase vtipné a dokonce jsem se sem párkrát i dobře pobavil. Lucy dobře zahrála a Careron mě taky překvapila. Hold cesta je cíl. Na americkou tvorbu no bad. {PS.: I love R8} ()

sigf07

Cameron Diaz se v této „nevšední“ komedii snaží přesvědčit sama sebe, že je stále kočka. Což je poněkud zásadní odklon od její dosavadní strategie (v The Box se nás snažila přesvědčit, že je herečka), ale obávám se, že s úspěchem se tak jako tak nesetkala. Zkažená úča je ve své podstatě další průměrná a podbízívá teenagerská komedie s tím rozdílem, že teenagery nahradili třicátníci a čtyřicátníci v rolích pedagogů. Kočka se snaží získat srdce idola/zazobance, o kterého musí soupeřit se zákeřnou sokyní a přitom si nevšímá, že po ní touží pohodový kluk. Herectví minimální, vtip žádný (opravdu se někdo dokáže smát tomu, že učitel v hodině spí nebo kouří v autě marihuanu?) a jiný než sladký konec se vlastně ani nedal čekat... ()

Mira90

Aneb pohádka o tom, jak zlo, mámvpič*smus, nezájem, vypočítavost a další pozitivní vlastnosti porazí dobro, ale tak strojené, nepřirozené a v důsledku špatné, až je o tom škoda mluvit :-) Cameron rozhodně není má oblíbená herečka, takže - tohle jí vyloženě sedlo. A Jason? To prostě nebyl Marshall. Ehm. ()

E lan

Na téhle zkažené úče se nepovedlo snad nic. Vévodí tragický a nesmyslný scénář, velký nedostatek humoru, slabé herecké výkony a vyloženě nepříjemný průběh filmu. Brrr, Justin a Cameron absolutně herecky propadli, to se jinak sepsat (a sepsout) nedá. ()

ER

Dynamika prvních minut pěkně rozvibruje bránici a vypadá to na slušnou zábavu. Téměř první polovinu filmu jsem nadšený,jenže pak přichází výrazný útlum a jakoby se neví, co s dějem dál. Naštěstí solidní herecký výkon C.D. drží film nad vodou,byť finální sblížení s tělocvikářem hodně "zaskřípalo". ()

Parm1

Cameron Diaz je prostě sexy i ve 40-ti. A stala se z ní i pěkná mrcha a nezměnila se, protože pochopila, že v dnešním světě s vypočítavostí nejdál dojdeš. 65% ()

Pathrose

Místy padne parádní fór a místy je to až trapný. Celkově si tak nějak drží tu průměrnou rovinu, která na jedno shlédnutí zabaví. Hlavně Justin je skvělej. ()

FireTight

Teda, tohle byla ulítlá a místy hodně drsná jízda. Skoro si říkám, jak to autorům mohlo všechno projít (asi jsem viděl necenzurovanou verzi). Nicméně pobavilo, což bylo to nejdůležitější, takže parta kolem Cameron Diaz splnila svůj úkol. Jako film na jedno podívání ideální. ()

Abmont

Film se odehrává v paralelní dimenzi, která vypadá přesně jako ta naše s tím rozdílem, že se všechny zdejší postavy chovají jako otravní kreténi. Možná je to kvůli tomu, aby nám titulní postava připadala nějakým způsobem alespoň trošku sympatická (nepřipadá), možná kvůli tomu, abysme se smály. Takhle...................jsem se nasmál já. Jediné pozitivum tohoto filmu je Jason Segel, který (paravesmíru navdory) je sympatický a někdy i vtipný. ()

ZnalecH

Tak je snad úplně jasné, že vysoké hodnocení nedostává film, ale Cameron Diaz, kolem které se vše točí. Překvapivé je, že i z této "pitomé komedie" si lze odnést mnoho. ()

gemi

Cameron Diaz má xicht jako kačer po velice těžké dvoudenní pařbě. Tak nesnesitelnou postavu jsem ve filmu dlouho neviděl. ()

Likan7

Celou dobu mi to vlastně příjemně odsýpalo, herci byli fajn, Cameron zatraceně sexy a nemůžu říct, že bych se někdy přistihl, že se nudím. Jenže ani jednou mě film nestrhl něčím lepším, dokonalejším. Všechno jede tak nějak v klidu na čtyřku a přitlačit na pilu se nikomu vlastně ani nechce. Těšil jsem se na Timberlakea, ale ten tu má opravdu jen okrajovou roli a naopak příjemně překvapil Jason Segel. U Cameron stačí aby chodila na podpatcích a měla sukni. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní