Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

karmenka

Cameron ze ma 39 rokov? Neuveritelne! Vo filme mala sice strasny makeup a vlasy, ale ta postavicka... Klobuk dole! Justin ako uchylny trtko - vyborne! A Jason Segel je moj novy objav, je strasne roztomily a sympaticky. Lahka komedia, velmi som sa pobavila. Zaverecnu scenu, ked sa Cameron pyta jej kolegyna, ze kto je ten " prince Charming" som si musela pustit niekolko krat za sebou . ()

TOMASINI

Komedie, která bude bavit fanoušky Cameron Diaz. Snad poprvé hraje ženu bez kladných stránek. hraje ji tak , že ji musíte milovat. Jinak průměrná podívaná, která pobaví a neurazí. ()

Robo2605

Poznáte ten pocit keď od filmu vlastne veľa neočakávate, ale napriek tomu vás milo prekvapí? Tak toto je jeden z nich. Pretože Cameron Diaz je neuveriteľná mrcha a zároveň ju aj cez to dokážeme chápať a mať radi. No veď ktorá ženská nemá doma pokladničku kde hádže drobné aby si mohla vylepšiť svoje prsia? Ty? A že ich nepotrebuješ? Nevadí, pri sledovaní tohto filmu má aj tak každý o zábavu postarané. ()

SanCko

Jedna za C. Diaz, jedna za J. Segala, jedna za J. Timberlakea a jedna za "...tak rád cítím tvoje džíny na mých...". Celkový mix dá komedii, u které se nebudete popadat za břicho (tedy možná až na zmiňovanou scénu s džínama v posteli), ale která určitě pobaví a nebudete naštvaní, že jste ten film museli vidět. ()

BigPeta

Co tady ta Cameron předváděla? Nevim, ale moc jsem to nechápal nebo můj humor je někde jinde, ale ani jedna scéna mi nepřišla vtipná. Aspoň kdybych se pousmál, ale ani to. Prostě tupá americká komedie bez všeho!!! ()

StandikK

Pro mě je tato komedie spíše podprůměr. Navic Cameron Diaz, jestli byla kdysi k světu, tak v tomto filmu je to jedna velká bída...A myslím si, že by to ani tou plastikou nezachránila. ()

lajkee

Ako som aj očakával, najlepší bol Jason Segel. Ostatných ani nemám chuť komentovať. Inak celkovo príjemná komédia. ()

Daniela._._.

Jak nečekané Cameron Diaz,jako zlobivá holka/učitelka.Justin Timberlake jako ňouma.A Jason Segel,ano,ten byl vážně super a hodil se tam.Čekala bych ,že děj bude trochu zajímavější,ale aspoň konec filmu není přímo předvídatelný.To mě velice potěšilo. Takže plus-mínus dobrá komedie na volné chvíle,která vás pobaví něčím novým ale na večerní film, od kterého očekáváte zatajený dech,to není. ()

FilipGOLF

Bylo to hodně drsný:-) hlavně scéna kde Diaz myje auto a je do polonaha. Opravdu tento film má mnoho parádních scén, který střídá se slabšími, ale celkově žánrově zvládnutá pecka, nenudil jsem se :-) ()

Tunator

Průměrná komedie, která stojí za vidění pouze kvůli Cameron Diaz. Ze začátku jsem se těšil na něco jak Bad Santa, ale drsný humor moc dlouho nevydržel. V půlce jsem byl už znuděn a čekal, kterak se úča přemění na dobrou, aby získala svého milého Justina. Naštěstí se tak nestalo. ()

pleva

Snadno předvítatelné béčko, které bych čekal ve 22:30 na Nově... Cameron je sice stále sexy a žhavá, ale v proměnu nevěřím a tvůrci to měli nechat jako v první půlhhodině. Řada postav byla spíš odporná a připadalo mi to jako špatná parodie... ()

hynekb

Pokud člověk nemá potřebu se zamýšlet nad každým filmem, tak Úča neurazí. Příběh jednoduchý a celkem vtipná Cameron Diaz. Klidně bych se kouknul ještě jednou, ale třeba tak za rok. ()

SpiceMonkey

Velké zklamání, těšila jsem se na Timberlaka i Diaz, ale následovala jen nuda, nuda a humor, který mě absolutně míjel. Čekala jsem hlavně od scénáře mnohem víc- docela slibný nápad, ale nejde spoléhat jen na to, že je Cameron Diaz sexy... ()

obrobr

Tož takový americký průměr .Pár vtipů na hraně zasmání .Jinak vzduchoprázdno.A Cameron Diaz není zase tak krásná .Probudit se vedle ní ráno a mít zatáhlé žaluzie ,tak se pídím po svěcené vodě ......:-) ()

cleir

Těšila jsem se jen na Cameron, která mě prostě baví a na Justina v brejličkách - dočkala jsem se pohodové komedie a Cameron, které se podařilo se natěsno přiblížit k pověstné hranici, kdy už "by to prostě bylo moc", pokaždé to ale úžasně vybalancovala tak, že to se to dalo pochopit a občas i závidět. Jason nezklamal, celek mile překvapil! ()

pan Spock

Jak tak koukám, mám na Zkaženou úču poněkud jiný názor, než většina veřejnosti. A to mám Cameron Diaz docela rád. Nevadí mi, že hraje krávu, která krávou zůstane až do konce. Ani ostatní otravné postavy. Mnohem horší je pro mě absence humoru. Humoru jako takového, protože slet vulgárností a urážek dětí za něj nepovažuju. Příběh potenciál na slušnou komedii určitě měl, ovšem způsob podání mě moc neoslovil. I přesto jak dokáže být Cameron Diaz stále ještě sexy. A kdo proboha byl ten pošahanej týpek v brejlých?:-) ()

ZirookO

Cameron Diaz je v tomhle filmu opravdu moc ošklivá na to aby mohla hrát nádhernou zlatokopku učitelku... Místy se to zdálo i trošku vtipné ale víceméně je to trapná blbost. Né vážně, film o učitelce která obírá koho jen může aby si vydělala na plastiku prsou, to myslej vážně? ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní