Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

Elle18

Nápad a zpracování bylo skvělé. Cameron svou roli zahrála na jedničku a moc jsem se bavila. Jen jsem měla stále pocit, že jde z některých scén vymáčknout trochu víc. Nicméně je tato komedie velmi povedená a stojí za Váš čas. ()

BellaRagazza

Cameron, čemu ses to probůh upsala...?? Geniální je však postava učitelky Amy - ,,Veverky", připomíná mi totiž jednu mou táborovou vedoucí, která se dnes léčí z depresí. Jo a Jason Segel: Wooohooo!! ()

plsek45

Pěkná oddechová komedie .. Klasická zlatokopka která chce pořád víc a víc a když jí přítel odkopne tak musí jít znovu učit do školy . Je to povedené , záživné a celkem vtipné . I když v některých částech mi něco scházelo . Ale celkový dojem celkem dobrý . Na konci není žádný happyend a i to možná film pozvedlo . No na dlouhý večer pro zasmání to není špatný ale znám i lepší ;) ()

Maurice

Jaký jiný by mohl být film, který má Bad už v názvu? Na základě recenzí na ČSFD jsem se rozhodl, že se podívám na tento snímek. Byl mi slibován inteligentní originální hůmor a neotřelý děj. Zažil jsem bohužel veliké zklamání. Veškeré, ať už vtipné nebo trapné momenty přebíjí pocit z díla. Poselství filmu je totiž naprosto zvrácené, a to: účel světí prostředky. Jinými slovy, dělej si co chceš, jednej nemorálně, nic se ti stejně nestane. Naopak tě potká štěstí. ()

Bednobuch

Cameron jako vždy pěkná sexy a skvěle hrající. Ale celý film mi přopomíná, že hajzlům dneska vše vychází, drží se na svých místech a ještě dostávají peníze. Takže jsem po shlédnutí byl spíš naštvaný, než bych se smál, nebo si užíval herecké výkony. ()

s.u.g.e.r.

Vtipná odpočinková pohodovka. Zlatokopka Cameron Diaz jako každá "správná" učitelka nesnáší vlastní žáky, v hodinách pije a hledá nového miláááška.... ()

Melodrama

Nenáročná pohodová komedie. Pěkný herecký výkon Cameron D. v roli učitelky - zlatokopky. U dvojice Cameron / Justin mi přišlo, že to víc jiskřilo. Čím to asi bude ?? :-) ()

Jean_Calid

Plytký příběh o zlatokopce, která touží ulovit bohatého chlapa skrze zvětšené poprsí. To jediné ji vede vpřed. Inu, šla by z toho udělat dobrá komedie, ale tohle rozhodně není ani komedie. Není to vtipné, není to zajímavé a absolutně nechápu, proč jsem až do konce doufal, že se to změní. Nezměnilo. Chcete-li komedii, tak "Zkažená úča" není pro vás to pravé. ()

Kikaa_B

Originální film a Cameron Diaz byla perfektní, úžasná, dokonalá ZKAŽENÁ ÚČA! Paráda :) nasmála jsem se od začátku do konce :) ()

marketcsfd

Tak cameron to sedlo - hrát to jiná kopu se dop... nudou :D nic zvláštního tenhle film, ale já se bavila, a kostymérce dávám jedničku - ty boty co měla ( i když to sem vubec nepatří) byly prostě boží :D ()

zuzulend

Asi jako psal verbal ve filmu byl trapný až ubohý humor.Celý film se vlastně točil jen kolem plastické operace prsou Elizabeth (Cemaron Diaz).Bylo to celé úplně smíchané dohromady a moc jsem se v něm nevyznala.Ani mě to nijak moc nebavilo,některé scénky sice byly směšné,ale takové v celém filmu byly asi jenom 2,ostatní za moc nestály. Tři hvězdičky jsem dala jen kvůli hereckému obsazení,se kterým jsem spokojená a díky němuž,jsem film vůbec dokoukala do konce. ()

marcelita odpad!

Kde jste všichhni vzali ty čtyři hvězdy?Jste se zbláznili?Nebo tady skoro všem ujela ruka-nechápu.Uplný odpad!!!Ať ty prachy radši vezmou a dají je dětem v africe a netočí takové číčoviny,bez špetky humory!!!Je to jen trapné,ale tak trapnéé.Ani jsem se nedodívala-nemohla jsem,nešlo to! ()

rhodos

Tak tohle byla opravdu trapná romantická komedie, která vlastně ani komedií není, nýbrž pouze sledem více či méně trapných scének a fekálního humoru. Nabízí se sice srovnání s filmem "Škola ro(c)ku", kde byl ale hlavní hrdina sympaťák, což Cameron Diaz, ztvárňující mladou učitelku, rozhodně není. Učit se jí vůbec nechce a když už se tomuto zaměstnání naplno věnuje, tak pouze pro to, aby rychle získala peníze na silikonová ňadra. Cameron Diaz se snaží seč může vypadat jako mladistvá dvacítka, což se jí ale vůbec nedaří. Z celého filmu se mi tak nejvíce líbili Justin Timberlake, který už opravdu může zapomenout na kariéru zpěváka, ale především scény s Jasonem Segelem jsem si doslova užívala, i když bohužel je jich málo. ()

Bob_Marley

Průměrná komedie s pár povedenejma vtípkama ,Cameron, na to kolik jí je, vypadá furt výborně, kdyby tam hrál někdo jinej tak dávám o jednu hvězdu míň. Jason Segel tam má pár dobrejch hlášek ()

Axlle

Kdybych měla učitelku jakou hrála Cameron tak nevím jestli bych byla nadšená nebo na***ná ale zasmála jsem se. Je to jiný styl než jsem u Cameron zvyklá ale zhulená v autě mě pobavila a scéna se sundanou podprsenkou měla taky něco do sebe :) ()

Jannine

Cameron to v celým filmu neskutečně sekne, už to je docela dobrej důvod, proč si film pustit. Další dobrej důvod je Justin, kterej tu hraje pěknýho magora, stejně jako Lucy Punch. Ta její učitelka je nezapomenutelná, stejně jako pohledy dětí, když se s ní prvně setkají. Chudák ředitel, šéfovat takovýmu učitelskými sboru, to je skoro na mašli, a co teprv ty děti, který se od nich maj něco učit :D ()

CrashHP

Cameron Diaz v tak trochu nezvyčajnej úlohe, úlohe učiteľky, ktorej slušné správanie nič nehovorí. Vtipná komédia pri ktorej dokážete zmiznúť z reality a užívať si komédiu ako sa patrí. Aj keď to možno nie je tá "BOOM" komédia, na ktorej sa budete váľať od smiechu, rozhodne si pri nej prídete na svoje a pobavíte sa. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní