Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

Bagr_007

Erektivní ženy (Jennifer Aniston!), poslední skvělá Sandlerovka a jedna z mála amerických romcom posledních let, co stojí za pozornost. ()

Autogram

Film ma naozaj rozosmial. Veľakrát. Napriek všetkým klišé absurdných situácií, klamstiev a náhod. A tiež napriek celej propagácií plastickej chirurgie, reklame na dovolenku na Havaji a americkej dokonalosti. Za spoľahlivé udržanie pozornosti aj v neskorej nočnej hodine to nemôžu byť iba tri hviezdy. –––– Je fajn hovoriť pravdu, čo povieš? ()

rarepain

Sandler je fajn... i když nikdy nehrál v nějakém mém úplně oblíbeném filmu, jeho filmy mám ráda. Navíc mě pobavila scéna když na golfovém hřišti fotili fotky :)... *** hvězdičky zaslouženě ()

Hollohlaway

Tak proti Sandlerovi nic nemám, celkem mě baví, a další z jeho komedií to dokázala. Na jistou dávku fekálního humoru si člověk zvykne. Ale děsivě krkolomný scénář je slabší než jindy, a opravdu jsem se chvíli rozmýšlel že dám jen dvě hvězdičky. Ano,vtipných gagů je celkem dost ,a Aniston pořád vypadá dobře(a to nemluvím o Brooklyn Decker), ale slabá zápletka to dost posílá do kolen. Sandler lže, a pořád lže, a vymyslí si manželku. Ok. Ale vymyslet si děti? Co s nima chtěl potom udělat? Řekne že umřeli, nebo chtěl předstírat že jsou jeho tak dlouho, než dostudujou a půjdou z domu?To mi děsně vadilo,ukrutná nelogičnost těch jeho výmyslů, fakt. Člověk se zasměje, ale film mi to dost tříštilo.Takže ještě jednou, a už mi dojde trpělivost, Adame :-) ()

Composter

Tak tedy vážení - nečekal jsem to, ale Just Go with It mně příjemně překvapilo. I cynik jako já občas zatouží po odpočinku s romantickou komedií, ovšem filmy tohoto zaměření, jež se poslední roky valí z US produkce, zřejmě píše nějaký software. Jsou bez šťávy, nevtipné, vyčpělé...prostě kde jsou ty časy Meg Ryan :). Dokonce i Sandlerovy pokusy o komedie nemám rád. O to raději jsem, že i navzdory předsudkům jsem si tento kousek náramně užil. Je sice výrazně jiný, než jeho předchůdce Kaktusový květ (z něj si vzal jen zápletku), ale to je jen dobře, protože dokonalé věci by se remejkovat neměly. O ději se píše v obsahu, je však zbytečné jej nějak vnímat - u tohoto žánru jde o jiné záležitosti. Jennifer i Adam jsou neskutečně sympatičtí, scénář se taky celkem povedl a z postaviček kolem se ždímají velmi vtipné mezihry (dětičky, kamarádíčci i rozverná Kidmanka). Vše výtečně odsýpá, vtípky dobře načasované, občasné dojetí se taktéž dostaví...a klasická stavba tohoto formátu v ničem neurazí. Velmi doporučuji pro chvíle pohody u lahve vína ;). ()

prasacimor

Zo začiatku je film svižný, servíruje kvalitný, sviežy humor a ja som sa úprimne bavil. No niekde v polovici príde nepochopiteľný zlom a z ľahkej letnej komédie sa stane uťahaná skoro-dráma preplnená rodinnými hodnotami a poučeniami. Ako to nakoniec dopadne, je jasné každému už od začiatku, ale prekvapivé a nečakané konce, silná stranka romantických komédii nikdy nebola. ()

jenik71

Musím dát ****. Tenhle film se mi totiž kupodivu trefil do noty. Romantických komedií je celá hromada, na téhle se mi ale líbí, že je vlastně jiná, jde si svojí cestou a je potřeba mít u ní trošku zapnutý mozek. Je vidět, že Sandler opravdu dospěl a vrhnul se na promyšlenou a inteligentní romanci. Výborné jsou i J.Aniston s B.Decker. Nejen že dobře hrají, ale také se na ně pěkně dívá. Nicole Kidman je tentokrát netypicky ve vedlejší roli, což ovšem vůbec nevadí. Pochvalu si zaslouží také obě děti, jejichž úloha je tady hodně důležitá a své role zvládly na výbornou. Když k tomu přičtu nádherné letovisko na Havaji (jó, to by byla dovolená !), moje hodnocení nemůže být jiné. ()

giovanni3

Já se povětšinou bavil a když už jsem se nebavil tak jsem se mohl ,,kochat,, překrásnou Brooklyn Decker či stále krásnou Jennifer Aniston. Vcelku zajímavá byla zápletka, kdy se Sandler motal víc a víc do svých lží, ale jaksi mi na konci chybělo vyústění v jeho přiznání (Aniston se přiznala a pak se z ničeho nic ztratila i Decker). Hlavně mne nebavily snad všechny scény s dětmi, které byly velmi trapné a scény s ,,bratránkem/Dolfem,, (či kdo to byl). Za mne průměrné 4z5. ()

DeathTheKid

Film měl několik kladů i záporů. Klady jsou rozohdně některé povedené vtípky, sexy Brooklyn a Jennifer (hlavně v bikinách) a to je tak vše. Moc toho sice není, ale vtípky, což je základ pro komedii se tu nějaké našly.. Zápory jsou chraktery některých postav, hlavně iritující dcera, divný syn (pro mě snad až zženštělý) a taková ta filmová hloupost Brooklyn. Nicméně, po shlednutí filmu dosti uvažuji, že po dostudování na hasiče si zajdu na zdravku a pak hurá na plastického chirurga. No kdo by nechtěl tolik peněz, že byste si mohli zaplatit dovolenou na Hawai pro 5 lidí, luxusní šaty pro falešnou ex a prezidentské apartmá? Já jo! [FILM VIDĚN DÍKY ČSFD] ()

TonySad

Po dlouhé době Sadlerovská komedie, která mě bavila i přes to, že tam nebylo prakticky nic nečekaného ani převratného. Prostě taková klasická komedie na zabití času. ()

Georgex

Typická Sandlerovka, která zejména potěší fanoušky tohoto komika, ovšem neurazí ani milovníka dobrých komedií. Adam Sandler si v této komedii zahrál neodolatelného plastického chirurga, který balí holky na snubní prsten, aby se s nimi nemusel vázat. Ovšem jednoho dne se konečně zamiluje a snubní prsten ho přinutí k sérii lží. Vymyslí si, že má manželku, se kterou se rozvádí a že má dvě děti. Nepočítal ale s tím, že ho tato lež bude stát pěkně draho! Film začne od začátku chrlit jednu vtipnou scénku za druhou a svoje výborné tempo si drží až do závěrečných titulků. Navíc pod dlouhé době mohu říci, že mně překvapil konec filmu. Celý film doprovází vtipné situace, které nalezneme v každé úspěšnější komedii tohoto herce, ale stále se u nich bavíme. Takže ani v tomto filmu nechybí nešikovné pády, špatně mířené rány, srandovní kamarád či nějaký ten exkrement. Adam Sandler zvládl svoji roli s přehledem a ostatní herecké výkony jsou také výborné, role přihlouplého bratrance, v podání Nicka Swardsona, dokáže vykouzlit úsměv na rtech. Velké plus si zaslouží Jennifer Aniston, která je v tomto filmu opravdu kouzelná. Celkově hodnotím film jako výbornou komedii, která dokáže zlepšit náladu a i když se nejedná o nic převratného, tak se u ní výborně zasmějete. Moje hodnocení 75% ()

Lennyanka

Jedna * za to, že Jennifer Aniston a Adam Sandler nejsou tak nesnesitelní jako v jiných filmech. Jinak totálně předvídatelné, hloupé, umělé, sem tam klasicky hollywoodsky trapné. ()

Norfice

Konečně pořádný film u kterého jsem se opravdu zasmál. Jediná škoda toho, že po pár minutách od začátku filmu víte jak to dopadne, ale pořád je se na co dívat.. Jennifer Aniston je prostě okouzlující ! Tady podala opět velmi přesvědčivý výkon (aby celý svět věděl o tom jaká je to "paní herečka"). Velmi pohodová romantická komedie. 95% ()

tommy187

Just go with it je film, ktorý by človek nemal pozerať každý deň. Mal by si úplne vyprázdniť hlavu a na nič nemyslieť. Možno sa vrátiť do svojich študentských časov. Tento film sa pevne drží svojho žánru čo je dobre, pretože človeka film pravdepodobne veľmi na konci nesklame. Čo sa týka hercov Sandler bol prekvapivo sympatický, Aniston už tradične skvelá a ostatné vedľajšie roly boli tiež dobré. Film zaraďujem do kategórie na prevetranie hlavy. Preto odo mňa milé ****. ()

Liqid

Typická komedie se Sandlerem, která se drží již zajetého vzorce. Člověk se zasměje a odreaguje. Zde jako bonus je příjemné prostředí Havaje a zvláště povedená taneční scéna. ()

jefff

Příjemná komedie a rozhodně po dlouhé době povedená s Adamem Sandlerem, který poslední dobou plodí jinak hrozný kraviny. Ono to není nijak originální, ale má to alespoň vtip a Jennifer Aniston, která film hodně zvedá. Sandler je vlastně pořád stejnej a v každém filmu více méně hraje stejnou postavu, jen s jiným zaměstnáním. Sandler - plastický chirurg je však jeho top postava. Dobrá komedie. ()

KR4T4S

Typická Sandlerovina, kdy se Sandler moc herecky nesnaží, Anistonová je skvělá, přirozená a nádherně švihlá role Kidmanové, která si to očividně užívá. Akorát se nestačím divit jakto, že to touhle formou ještě v dnešní době na někoho může působit a uvěřit tomu (romantická komedie, kde dva si uvědomí, že se milují, ale musí tam být ta "hrozba", že spolu nebudou - přitom každej ví, že spolu skončí). Je lepší proto nebrat v potaz romantiku a užívat si ty gagy a některé hardcore hlášky. ()