Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

Soweek

Po 3 letech první dobrá sandlerovina. Bedtime Stories byly prostě pro děti, Funny People vcelku depresivní a Grown Ups velice sentimentální. Na řadu tedy přichází nástupce z romantické řady komedií, který je konečně zase vtipný a svou kvalitou i pojetím humoru ho můžeme přirovnat k 50 First Dates. Vzhledem k nadcházejícím filmům, které Sandler hodlá točit si ale dovolím tvrdit, že toto je na dlouhou dobu zase poslední dobrá věc. ()

The Viper

Můžu s radostí napsat, že jsem (ač to není moje parketa) s filmem spokojený. Bavil jsem se a Adam Sandler udělá z každého filmu prostě srandovní pecku. Jennifer Anistonová ještě snad krásnější než před lety a se Sandlerem tvoří parádní dvojku. ()

Lukoboss

Na to, že tenhle film leží ve škatulce "romantická komedie", je to hodně zábavná podívaná. Srandy je tam dost a všechna ta klišé člověk celkem rád odpustí. ()

Cejny

O žádné mistrovské dílo se opět nejedná, ale o průměrnou romantickou komedii ano. Příjemný romantický příběh, ikdyž opět s předvídatelným koncem, narušuje několik až trapných, rádoby komických scén. Neříkám, že jsem se u některých nesmál, ale u většiny z nich jsem si říkal, co to sakra dělá v tomhle filmu, bez nich by to mohlo být stokrát lepší. Velké plus si určitě zaslouží sexy Jennifer Aniston, která to tak nějak po těch "buranských" scénkách uklidnila a vrátila na laťku, jakou bych si představoval po dobu celého filmu. 50 % ()

sedm.1

Obrovské překvapení a především, jeden z nejpohodovějších a nejodpočinkovějších filmečků, za hodně dlouhou dobu. Zkus mne rozesmát není vůbec žádnou třeskutou komedií, s lavinou vtipů a bránicitrhajících scén,ale skutečně "pouze" naprosto milou, nenásilnou a především již zmiňovanou pohodovou podívanou, s romantickým nádechem a neskutečně sympatickým obsazením. Sandlera mám docela rád, a to i přes docela kolísavou filmografii a zde odvedl moc fajnový výkon, kde na sebe zbytečně nestrhává veškerou pozornost a prostě mi tu hodně sedl. Co ovšem stojí za ještě větší pozornost, jsou dvě neskutečně nádherné ústřední ženštiny a především Jennifer Aniston ve svých více než čtyřiceti letech je neskutečnou bohyní! Nicole Kidman pak sice není úplně nejdůležitější postavou, ale i ona ji svou vizáží i hereckým umem velmi zvýraznila. Dějově jinak nejde o žádnou úplně originální pecku, ale zároveň si po celou dobu drží svou velmi příjemně plinoucí liniii, bez nudných pasáží a na sandlerovi filmy zbytečně přestřelených scén. Za jediný zápor tak musím považovat pouze sandlerova bratránce, zde tvůrci minuli jak obsazením, tak celkovým výrazem a chováním celé postavy, prostě se sem vůbec nehodila a všechny rádobykomické scény vznikající kolem ní mi přišli vyloženě rušivé. Zkus mne rozesmát je ale zkrátka jedním z top zábavně romantických podívaných, která mě opravdu hodně bavila a příjemně oslovila. ()

LuciusWlk

Nedá se říct, že by šlo o bláznivou komedii, která nenechá bránici oddechnout, ostatně, takové už se beztak netočí. Ale bavil jsem se příjemně, bezmyšlenkovitě, plynule a bůh ví jak ještě. Film se nikam nežene, má zábavně pitomý děj a okouzlující J. Aniston. Vážně je to ona? ()

slovan1

Trailerem navnaděn - filmem neuspokojen (docela). Dobrý námět na pohodovou romantickou komedii. Jenže ono se dycky najde něco trapného (mimochodem tenhle film je trapnosti docela prošpikován, za vše mluví Dolf jako hlavní trapák), co film potápí. Za Aniston, Decker a dobrý hudební doprovod spolu s krásnou havaji se "Just go with it" udrželo na průměru. Bohužel na spodní hranici. ()

LexBarker

Příjemná romantická komedie s umírněným Adamem S.Bavil jsem se celou dobu sledování filmu a to se mi bohužel v poslední době zas tak často nestává...Docela by mě zajímalo,jestli to viděl Dolph Lundgren:-) ()

ZkuKol

Dugan a Sandler už jsou spolehlivě sehraní. Tentokrát dostali k dispozici kvalitní scénář a sehnali dobré spoluhráče. Děti byly božské, Nicole překvapile, jen ty dva mužští přihrávači moc nestíhali. Jenže dialogy jen sviští, jeden gag za druhým, chemie funguje a Jennifer nemá s plavkama problém. Hodně sympatické je i přiznání věku hlavních hrdinů a ochota střílet si ze sebe samých. Soundtrack je nápaditý a hezky ladí emoce. Opět navíc přijde pár running-jokeů, kterým nechybí pointa. Je to možná smutné, ale i 80% stačí na rom-kom roku. Lží si můžete sehnat holku na jednu noc, ale pravou lásku na celý život sbalíte jen pravdou... 80% PS: jednoduchá poselství byla vždycky Adamovou silnou stránkou :-) ()

Kejdlo

Předvídatelné na míle dopředu ale když Rachel to tak krásně táhne a já se po celou dobu příjemně bavil, nejde tomu od srdce moc vytknout. Nic převratného a nového to sice není, jako už skoro každá sandlerovka, ale že by mě to někdy vyloženě nudilo? To ne. Vzkříšení ovce a slowmotion na parkovišti to jenom ujištují na příjemných 7/10 ()

fox171cz

No nevím kdo vymyslel překlad názvu filmu, ale ten absolutně neodkazuje na pointu filmu, spíše bych si představil něco ve smyslu "Šíleně smutná princezna", ale ne tuhle parádu. Dost pomluv, protože to si rozhodně tento kousek nezaslouží. Film je pěkně vyvažován humorem i stále zamotanějšími situacemi což beru za velké plus ! Sandlera mám rád, ale určitě nebyl ten kdo to celé držel, zato Aniston ta válela a nejenom ona. Jsem velice spokojen, šel jsem do toho bez očekávání a to se vyplatilo. ()

netahlo

Pohodova jednohubka na nedelni vecer. Potesila scena s Andy Roddickem, ten jeho tupej ksicht mi na okruhu ATP docela chybi :-) Jeho zena je mozna az prilis sexy a herecky ji Jennifer jasne prevalcovala. ()

herr_carter

Tak tady jsem se perfektně zasmál, především ale dětským hercům a mojí dlouhodobě oblíbené Bailee Madison, tahle holka ještě všem ukáže,zač je toho loket - celkově hodnotím jako velice příjemnou komedii.........moje hodnocení = 8 z 10. ()

JADIM

Poriadne pohodová komédia, nesúca sa v mierne rodinnom duchu. Čím sa Dannyho situácia začala viac komplikovať, tým to bolo zábavnejšie, hlavne tá jeho ochota spraviť hocijakú blbosť pre to, aby si získal Palmer. Od určitého momentu to začínala byť čakačka na ten už očakávaný záver. 8/10 ()

Spike23

Rozhodně se jedná o jednu z nejlepších komedií se Sandlerem za poslední dobu ( taky proto, za co všechno stály ty ostatní nové ). Hezky to odsýpalo, bylo to místama i vtipné a celkově tento typ romantických komedií ještě nikoho nikdy neurazil. Dozvěděl jsem se spoustu nových věcí - například Nicole Kidman ještě není mrtvá, Jennifer Aniston je nečekaně stále dobrá ( ve všech smyslech ) a po vizuálním zážitku z tohoto filmu také Jessica Alba začíná pomalu končit ( tohle taky snad chápe každý průměrně inteligentní jedinec ). Objektivita mi sice říká, že to byla totální blbost ohledně celého tématu, a má taky pravdu, ale nedá mi to a musím prostě hodnotit nadprůměrem. Aspoň za tu těžkou práci s kokosem, někdy taky musím zkusit. PS: Nebo za tu těžkou práci s českým překladem, účel splněn, rozesmálo mě to :-D ()

hefoo

TheMaker - súhlas. Ja keď som si tento film včera večer pustil a dopozeral som, bol som ohúrený a veľmi milo prekvapený. Po dlhej dobe som videl skvelo natočenú romantickú komédiu, veľmi som si ju užíval. Bola tak originálna, nápadnitá, milá, jemnučko ale veľmi sexy(čo sa týka herečiek), žiadny fekálny humor čomu dávam veľké plus, takže sa nejedná u tohto filmu o tu tzv. "teen" komédiu ale pôsobila veľmi dospelácky[aj Sandler na konci filmu dospel o:))] a triezvo. Pár skvelých vtipných hlášok a vpodstate tu neplýtvali žiadny zbytočnou scénou. Jennifer Aniston na svoj veľmi veľmi krásna, postava neskutočná priam a ja jednoducho z jej tváre nemožem, krásne oči. takže aj tak keby bol tento film hlúpy tak dám 5 hviezdičiek kvôli nej ale dávam ich oprávnene, Videl som totiž bravúrne natočenu komédiu, ktorá sa veľmi dobre ťahá na Sexbombu od vedle aj keď je by som povedal diametrálne odlišná a ide tu o niečo iné. Som nadšený, spokojný. Sandlerovi vyšla karta! ()

DavidS.

Párty v domě botoxové zombie byla zábavná, pak se bohužel vše zlomilo do klasické Sandleroviny, kde se většina postav chová zhovaditele nesympaticky, aby ve finále byla trapně romantická a moralizující...Zbytečné jsou již také odkazy na židovství a jarmulky...Kladem byla zcela určitě Jennifer Aniston, která předvedla jeden ze svých nejlepších výkonů v komediálně-romantické poloze...Ale jinak volám jméno nedostižného kadeřníka Zohana!!! ()

darwin

Další "sandlerovka" v typickém stylu ala "utratím desítky milionů dolarů za honoráře pro kamarády a stejně vydělám". Tuctový, stokrát omílaný příběh zachraňuje před pádem do temnot pouze kouzelná Jennifer Aniston, která je nejsvětlejším bodem tohoto filmu. Dokonce i Sandler je zde celkem snesitelný, i když posledních pár let působí ve filmech spíše dojmem producenta, kterým i je. Z plejády jeho kamarádíčků vyniká tentokrát obvykle nesnesitelný Nick Swardson alias falešný Dolph Lundgren. Sandlerovi by neuškodilo, kdyby si dal dva roky pauzu nebo se snažil natočit výjimečně nějaké drama. ()

Benedygtus

Ze bych holdoval filmum s Adamem Sandlerem se rict opravdu neda. Vsechny maji cosi(tim myslim, temer vsechno) spolecneho a tento film rozhodne neni vyjimkou. Presto jsem se bavil vice nez obvykle, melo to nejakou zapletku, dobre vtipy a proste napad, chvilema se sice dalo lecos predvidat, ale celkovy zazitek je opravdu dobry, nenudil jsem se ani chvilku. Plny pocet to neni jen, kvuli nevyhnutelne trapnosti urcitych pasazi, kterych kazdy vidi jiny pocet. ()