Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

doddo2012

Pri tomto filme som si aspoň spomenul ako som si naučil plávať. Samozrejme že Adam Sandler už zaručuje, že sa smiať budeme...a to sa aj splnilo. K tomu sexy a vtipná Jennifer Aniston a o zábavu je postarané. ()

Yokolobuna

Pro mě prostě zklamání. Sandlerovky mám hodně rád, ale tato na mě působila přesně jak název napovídá. Film mě zkoušel a zkoušel rozesmát, ale dařilo se mu to jen sporadicky. Kromě jednoho vtípku šlo pouze o lehká pousmání, které střídalo kroutění hlavou nad absolutní nevtipností rádoby vtipných scén. Dlouho jsem přemýšlel nad hodnocením, protože příběh je na romantickou komedii celkem dobrý, ale ani nádherná Brooklyn Decker mě nepřesvědčila o lepším hodnocení. Za mě trochu lepší 3 hv. Edit: 6.4. 2014: Po druhé jsem se už bavil o poznání lépe. Přihazuji 4. hvězdu a znovu slintám nad Brooklyn :). ()

rotel

Jeden z mála filmov kde Adam Sandler ukázal trochu herectva / je jasné že nepatrí medzi mojich favoritov /. Vcelku zábavné a nenásilne vtipné. ()

Skarface

Pro mě celkem hodně předvídatelný děj ale zase jsem viděl jednou pěknou komedii u které jsem se suprově pobavil ()

waits

V tomhle kousku hraje (pravda, zcela nesmyslně) Nicole Kidman, Jennifer Aniston to v některých chvílích pořád neuvěřitelně sluší, k vidění jsou též havajské pláže, sem tam zazní Police nebo jejich předělávky a v jedné vedlejší postavě pozná hudební fanda Dave Matthewse, šéfa vynikajícího, i když v Evropě málo známého bandu Dave Matthews Band. Tím jsme vyčerpali pozitiva, která těžko preváží fakt, že jde o málo vtipnou podívanou s infantilními a dokonale umělými postavami a typickým Sandlerovým pohledem, který prý majií děvčata ráda. Nejvíc jsem zasmál ex post při čtení novinové zprávy, že jakýsí mladík zažalovat Sandlera za krádež tohoto prostoduchého scénáře. ()

AndieSpark

Jedna z komedií, u kterých už z úplného začátku přesně víte jak skončí. To ale vůbec nevadí, já se těchto filmů nikdy nenabažím a Jennifer s Adamem byli prostě skvělí! (: ()

M1k9

Vizuální stránka: 1,5 bodu za Jennifer a 1 bod za Brooklyn. Scénář: 0,5 bodu za primitivní romantickou zápletku. Herecké výkony: 0,5 bodu za urputný výkon Jennifer. Zábavnost: -0,5 bodu 3/10 ()

IvcaSammet

Jakmile vidím u filmu spojení "romantická komedie", okamžitě mi naskakuje vyrážka. Většinou se totiž jedná o romantické filmy, které se ve dvou nebo třech scénách snaží být vtipné ... Protože ale humoru Adama Sandlera věřím, navíc v kombinaci s Jennifer Aniston, takže jsem se přece jen nakonec nechala zlákat. A musím se přiznat, že tak dobře jsem se nebavila ani u některých komedií! Film až skoro překypuje výbornýma hláškama a vtipnýma scénama. Navíc mi herecký pár Jenn & Adam opravdu hodně seděl, takže jsem ke konci jen utřela slzičku štěstí místo mého běžného rozhořčení nad "předvídatelným happyendem" ... Sice je pravda, že mě postava Kiki Dee i samotná její představitelka lezly docela dost na nervy, ale to je spíš jen moje soukromá poznámka a celkové hodnocení filmu nemá absolutně žádný vliv ... I když moc takové filmy nesleduju, Zkus mě rozesmát je rozhodně můj nejoblíbenější romantický film všech dob. ()

Heero

Jo, pár vtípků na začátku nebylo zlých, například chlap s botoxem :) Bohužel dějová linka předvídatelná jako Horvy, když vytahuju krabičku cigaret, že si zapálím. Už od chvíle, kdy Jennifer měla hrát Sandlerovu ženu, mi bylo jasný, jak to skončí. Vtípků bylo bohužel jen pár. ()

Dlubal David

Zkus mě rozesmát hlásá název české distribuce. I přesto, že Jennifer ANISTON zrovna moc nemusím a Adama SANDLERA už vůbec ne, tak jsem tomu dal šanci. ■ Zkus mě rozesmát mě nerozesmálo. Nuda střídaná nudou, posléze vystřídána ještě větší porcí nudy a nakonec větší než malé množství nudy v jedné dávce. ■ Kostka nudy na pláži. Nuda ležící na lehátku. Nuda ubytovaná v hotelu. Nuda tekoucí vodopádem. Nuda spící na obzoru. ■ (C) [22/100] ()

Gerrard8

Sandlera a Anniston v jednom filme aaach :) iba jedno slovo mi stačí konečne. Veľmi sa mi to páčilo hlavne kvôli prejavu Adama a Jennifer zasmial som sa až až miestami som si pripadal, že to pozerám doma a je mi jedno, že sa smejem na plné ústa. Jedna z naj romantických komédií. A Jennifer je vidieť, že na sebe poriadne maká na svoj vek má krááásnu postavu sexy :-). ()

barteca

Povedená taškařice, mezi Aniston a Sandlerem to funguje, kreace Kidman je svěží . Zbytné "burano" klauniády beru jako daň americkému divákovi, vynahrazují je hustě parodické chvilky a linky. Pobaví se každý. ()

Kjuk

Rozhodně jedna z těch lepších Sandlerovek. Bylo to sice ták slaďoučký a předvídatelný, ale i přesto se mi to docela líbilo. Prostě momentálně asi nejlepší romantická komedie, co běží v kinech, takže milujícím se párům vřele doporučuji! ()

andrejbed

příjemná oddychovka, ale nic nového pod sluncem...děj čitelný skoro od začátku, několik vtipných momentů, ale kupa ohraných frází... *** ()

Móó

Prosadit se jako romantická komedie je již předem těžký úkol. Bývá většinou odsouzena jako klišé a lidé to dál neřeší. Myslím ale, že právě film Zkus mě rozesmát se s tím popral celkem slušně. Jennifer Aniston i Adam Sandler jsou moji oblíbení herci a opět mě nezklamali. Prostě jsem se bavila. 80% ()

Grizzly

Moc nechápu jak tohle může být červený. Viděl jsem to včera a dneska si nepamatuju skoro nic. Situační humor postaven na hrubosti Sandlera, což je klasika a docela to funguje, ale v kontextu s romantikou nepochopitelné. Ale tak dejme tomu. S odřenýma ušima 50%. ()

ashtangi

První polovina dobrá, po odjezdu na Hawaii se střídají světlé okamžiky s tmavými. Zcela na odstřel byla postava Eddieho. Ta mi vadila hodně a opravdu jsem se ani jednou při jeho výstupu nezasmál, jinak během filmu ano. Nicole mi tam také nějak moc neseděla. ()

R4kosn1k

líbí se mi komentář uživatele TheMaker..., a musim souhlasit :), Sandler v tomto filmu konečně dospěl a i jsem se bavil celý film, takže 8/10 ()

jasanka

Myslela jsem, že to bude další průměrná "sandlerovská" komedie, ale není to tak. Přišlo mi to hodně originální a vtipné (ale ne přehnaně moc), několikrát jsem se docela nasmála. Sice už po deseti minutách víte, jak to celé dopadne, ale to filmu vůbec neubírá na kvalitě. ()