Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

Marys

Príjemné. Nič nepokazilo, dalo sa pozerať. Taká pohodovka s kladnými prvkami, ktoré som si tam ja pre seba určite našiel. ()

peto580

Mile, inteligentne, vtipne. Adamovi S. to s Jennifer A. neskutocne slusi. Scenar tiez nieje spatny a cele je to krasna oddychovka ktora neprinesie nic nove ale urcite nesklame :)) ()

Ollie235

Just Go with It je filmem, na který jsem se díval především z jednoho důvodu, a tím je Jennifer Aniston. A taky že především ona je i tím faktorem, který dělá film koukatelným. Sandlerovky už nejsou, co bývaly (dříve mě alespoň dokázaly solidně pobavit). V posledních letech ale vtipy dochází, všechno je umělé, smích nucený. Oceňuju výsměch přehnané plastické chirurgii, párkrát jsem se zasmál, ale upřímně pochybuju, že mi z tohohle filmu zůstane v hlavě něco víc než Andy Roddick a Jennifer v plavkách. ()

Kejf.

Ach ta Jennifer, kdy ona prestane bejt kocka? Uplne bez problemu strci do kapsy diky svymu sex-appealu 24-ti letou Brooklyn Decker. Sice tohle neni nejaky megadilo, ale proste jednoduse vyborna komedie a oddychovka. Urcite jedna z tech lepsich za posledni dobu. Natocit komedii, ktera by za neco stala a vtipy nepusobily trapne je uz dneska skoro nadlidskej ukol. ()

mazadlo

Jedna z modelových romantických komediích točených v USA, které tak nenávidím protože jsem je v jisté části svého života musel sledovat dnes a denně. Na druhou stranu tahle není zas až tak blbá a Jennifer Aniston je prostě kus ženský na kterou se příjemně dívá a navíc když mluví nezní to jako když mlátíte ocelovou trubkou do ocelové zdi. Sandler se neztrácí jeho vtipy už jsou ale tolikrát zopakovány, že vás tu nečeká nic nového. Pokud to přijmete jako fakt nemusíte se nudit. Mnohem víc tu září dětské herecké hvězdy, které mě hláškami naprosto odrovnávali. A na závěr...je to film u kterého můžete klidně na pár chvil usnout protože vám nic zásadního neuteče. Karty jsou rozdány už na začátku a vy tedy víte moc dobře s čím do toho jdete. ()

Weyland

Příjemná, klidná romantická komedie s úžasným hereckým obsazením. A i přesto, že je téměř od začátku filmu jasné, jakým směrem se bude děj ubírat a jak to nakonec celé skončí, je příběh zajímavý a diváka zaujme. ()

Nethar

Není to jedna z těch úplně dementních komedií se Sandlerem, ale přesto zázrak nečekejte. Jak už to tak bývá, skoro všechny dobré vtipy se dozvíte už z traileru. Absolutně nenáročný rodinný film, po kterém si řeknete, to byla ale kravina a s úsměvem vypnete telku. Ještě že tam byla Jennifer, aby to trochu povýšila, kdyby to byla nějaká noname herečka, jako byla pro mě ta druhá žena (B. Decker), film by u mě dopadl ještě hůř. ()

filipvrbik

Člověk by čekal další Sandlerovinu a ono je to skoro stejně vtipný jako Vodonoš- i když konec byl jasný hned komedie je to dobrá...80% ()

Lachvos

Tak tohle byl čistej průměr. Sandler si drží svou laťku, ať už si o tom každý myslí svoje, a Aniston by měla určitě na lepší. U zbytku osazenstva jsem se většinou bavil, i když scénář jim co se týče komediálního umu moc nepomáhá, spíše tam ze sebe dělají pouze šašky. U některých scén je opravdu vidět, jak tvůrci chtěli stoprocentné pobavit, tak tam mrskli více joke naráz, a už se to veze. Nedomyšlenost příběhu taky nebudu komentovat, ale tím jednotlivé snímky tohoto žánru málokdy oplývají. Jako oddychovka dobré, nic víc nečekejte... A ovšem krásná ženská těla v plavečkách, ty vám přeju ;D ()

lili6

Začátek mě poněkud vyděsil, Sandler s obrovským frňákem evokoval "průser", který film na první pohled uváděl. V průběhu filmu jsem se mnohokrát zasmála, chvíli zasnila, asi tak, jak to má u romantických komedií být. Film měl skoro dvě hodiny, ale v příjemné společnosti Aniston a Sandlera vám to ani nepřišlo. Velmi příjemný, zábavný film. Určitě doporučuju! ()

Illy

Nadprůměrná sandlerovka která opravdu pobaví. Aniston i Sandler fungují opravdu skvěle a potěšila mě Kidman v nezvyklé roli. Palec hore. ()

Eva_D666

A opět tu máme jednu z velké hromady komedií, které se vyznačují zejména svým těžkopádným dějem a jednodušše předpovídatelným koncem :-). Ano, tento druh komediíí je na jedno podívání v pořádku a pro odpočinek mysli vhodný. Jen bych navíc ráda vyzdvihla překvapivě dobrý herecký výkon Jennifer Aniston a taky musím říct, že mladičká Bailee Madison má před sebou velkou budoucnost. ()

Oxymoron

No, je to taková ptákovina - chvíli praštěná, chvíli příjemně vtipná, chvíli romantická, chvíli úplná schýza. Navíc u některých herců byste nečekali, že dokáží zahrát takové "mentály" (Nicol Kidman). Na pobavení je to dobré, ale znám pár lepších romantických komedií z výletu k móři. ()

Ole92

Tak u tohodle jsem se modlil aby to už skončilo. Film absolutně bez nápadu, vtipy ohrané.Jediné na filmu bylo krásné byli Jennifer Aniston a Nocole Kidman. Ale jinak děs a utrpení. ()

LukyNike

Skvělá romantická komedie, perfektní hlavní dvojice Adam Sandler a Jennifer Aniston. Skoro po celý film jsem se nepřestal smát. Velice podařený film. ()

Mafyn

Tak jsem se zase nasmál u romantické komedie a smích je kořením k prodloužení života. Asi budu nesmrtelný :-). U některých filmů je velmi těžké zachytit některé výrazy hned napoprvé, prostě Vám proklouznou mezi prsty. Tato komedie mezi ně patří, nejlépe se to řeší zhlédnutím napodruhé. ()