Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

Zabiak

Trapnokomedie a jediné proč to stojí za to to nepřepnout je fakt, že jsou tam pěkné baby v plavkách na které se fakt hezky kouká a pěkné prostředí a hlavně Aniston. Adam Sandler je stejný jako v každým filmu. A všichni se chovají divně a dělají skopičiny.... Celkové hodnocení nechápu, tenhle film si zaslouží max 45% ()

woody.birch

Na rozdíl od jiných "Sandlerovek" zase ne tak moc fekální, takže se dá koukat. Vzhledem k tomu, že se jedná o remake starého filmu kaktusový květ, tak zase žádná moc sláva. Nicméně pořád je to kousíček nad průměrem. ()

WhiteDevill

Po opravdu dlouhé době skvělá komedie.Hlášky z ní se uchytily moc hezky,třeba "Damián":-).Nelze hodnotit jinak než plným počtem!! ()

CelleDino

Film , který mě po letech přesvědčil ,že Anistonová je pěkná ženská. Jednoduché přetavení charakteru postav v ucházející , dobré ,ale i skvělé vtipy. Role mého oblíbeného zpěváka Matthewse. Dohromady super film , kde mě ovšem neuvěřitelně rušilo vyvolání zápletky. Naprosto debilní , nepochopitelné výmluvy vedoucí ke scénám jako z pořadu ,,to nevymyslíš" . První polovina filmu 20 % , druhá 80% . ()

Zsir

Strašně příjemný film. Usměv na tvaří mi naskočil asi ve 20 minutě filmu a skončil až na konci. Jennifer Aniston má nádherný úsměv a oči :-) ()

Baruska92

Skvělá komedie a skvělé herecké obsazení - Adam Sandler a Jennifer Aniston. Oba herce mám velice ráda a v této komedii určitě nezklamali. Jsou komedie, které stačí shlédnout jednou a stačí, ale /Zkus mě rozesmát/ patří mezi ty, na které se rádi podíváte znovu a znovu. Doporučuji pro zpříjemnění zimního dne. ()

KlarkaSY

Poslední dobou,vlastně už dlouhou dobu mě unavovali americké romantické filmy a komedie,které se samy sobě nápadně podobaly a hodně mě překvapilo ,že Zkus mě rozesmát byla výjimka. Film má výborné obsazení, skvělé dětské role, spoustu přirozeného vtipu, dobrý konec, dá se zhlédnout několikrát a má svěží příběh.. ()

BenNat

Nejsem fanouškem Sandlerovin, protože mi povětšinou přijdou přízemní a v podstatě bez nápadu. V tomto případe mi ale poprvé napadlo, že právě v prostosti Sandlerova podání tkví jádro pudla. Že se možná jedná o absolutní producentský záměr. I přesto jsem ale polovinu filmu uvažovala pouze nad tím, jak je možné, že takhle vypadá čtyřicítka (v případě Aniston) a v čem všem jsem viděla hrát Nicole Kidman. Takže pokud chcete strávit dvě hodiny pobavením nad nevyvedenými kousky z oblasti plastické chirurgie v kontrastu s těmi vyvedenými, tedy hlavními aktéry filmu, mohu jen doporučit. ()

Barbucha303

A.Sandler v jedné ze svých typických rolí vtipného, avšak místy "vesanského", chlápka, kterému, když se nějaká slečna zalíbí, chová se k ní jako gentleman, což mu připisuji k dobru, na rozdíl od většiny holywoodských "lamačů srdcí". Když mám porovnat jeho dvě "obdivovatelky", tak J.Anniston vítězí na plné čáře, neboť napříč svému věku má mnohem větší charisma a její celková osobnost je o hodně sympatičtější a přirozenější, než u mladé B.Decker, která celou dobu působí tak nějak pubertálně, ačkoliv by jí mělo být nějakých 25let. ()

Michalinkaa

OOO I love this movie..!Podle mě skvělé herecké obsazení, přesně hodícího se do tohoto typu filmu. JenAn vypadá naprosto perfektně, film má výborný, přestože ne originální, děj. To je film přesně podle mého gusta na chmurné deštivé večery, který si ráda pustím klidně několikrát ještě. Pro mě jedna velká zábava, romantika a oddech =) ()

damapo

Svižná a příjemná komedie. Velmi mě bavila a nudit jsem se začal jen na takovém, řekl bych utahaném konci. Myslím, že bavit se bude snad každý a tak vřele doporučuji ke zhlédnutí. ()

Mate0

oddechový film,kde je jasný konec od začátku,klasické americké klišé v romanticke komedii.....Ale J.Aniston je pořád kus a ukázala to i tady... !Samozřejmě i B.Deckrová je kus - Andy Roddick si musí užívat :D Ale opravdu průměrný film který ničím extra nezaujme...průměr,lepší jen díky hereckým výkonnům v hlavních rolích. ()

marcelita

Celkem pohodový film,který je ale průzračný jak voda v egyptských bazenovýh hotelech.Škoda,mohli se dát dohromady jinak.... ()

ArchAngel_

Jeden z nejlepších Sandler filmů vůbec s vynikající J.A., která jednoduše vypadá i hraje mnohem lépe než "za mlada". Celý film má pár slabších zbytečně hloupých míst, ale má i parádně optimistické chvilky, které potěší a pobaví. Jasně, není to žádné filmové veledílo, ale má to své kvality a kouzlo, které skvěle funguje, což u podobných "sandler" filmů není vždy zvykem. ()

Tevez

Opravdu pěkná romantická komedie. Není to Adam, kterého známe z Prciček. Spolu s Jennifer jim to sedlo. Doporučuji. 5* ()

The_woman

Klasická romatická komédia. Také tu už bolo. Na nedeľný oddych celkom fajn, ale aby som si na to zaplatila lístok do kina to nie. To, čo ten film pozdvihuje sú dobrí herci a občasné vtipné scény. Inak je to film a lá "také tu už bolo". Pozrite si ho, ale veľa od neho nečakajte ;-) ()