Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

BigLoser

Asi to bude tím, že je Sandler můj oblíbenec, ale v podstatě každý jeho film, je pro mě událostí u které se zasměju a moc dobře pobavím. Jinak je tenhle film naprostou Sandlerovou klasikou, to ovšem naznámená, že je to spatný fim(pro někoho určitě ano). Skvělé prostředí Havaje, krasná Aniston, které nešahá ta mladá coura ani po kotníky a Sandlerovi debilní fory, nic víc jsem nečekal a ani nedostal. Snad jen zamrzí absence Sandlerových kamošů, teda, zase jak koho. 8* ()

Florent

Po dlouhé době opravdu dobrá komedie. Možná že není tak úžasná, ale vzhledem k těžké podprůměrnosti tohoto žánru v posledních měsících či letech, je to příjemná vzpruha. Sandler přeci jen malinko vyspěl a Jennifer Aniston je prostě sázka na jistotu. Film má styl, dobře utíká a rozhodně nenudí. Ubylo fekálního humoru u Sandlera a rozhodně to není na škodu. Dávám 4 hvězdy a půl, velice dobře jsem se bavil, místama výborně. Za sebe rozhodně doporučuji, pokud se prostě chcete jen bavit a přitom si udržet určitou úroveň filmu, je to perfektní volba. Pokud však v tomto filmu budete hledat původ vesmíru nebo dokonalost Camerona, budete zklamáni stejně jako někteří zde komentující. Škoda, že jim stále nedošlo o čem tento žánr je a stále si ho půjčují na BD/DVD, chodí na něj do kina a pak zde udělují "zničující" komentáře. V dané kategorii je to rozhodně silný nadprůměr a rád se na něj po čase juknu znova... ()

k.rakonos

I kvůli poměrně vysokému hodnocení jsem asi čekal víc, tak 3,5 hvězdy. Na obě herečky se hezky dívalo (a neřekli byste, že je mezi nimi věkový rozdíl 18 let!), Sandler, který také nezklame, ale více vtipných situací měla asi komedie Týden bez závazků. Tady mi trochu vadilo, jak malé děti za pomoc ihned licitovaly a chtěly plno dolarů, holt mají v sobě Amíci ten kapitalismus asi už od narození:-) ()

may23

Komedie s A. Sandlerem mě prostě baví a nejinak tomu bylo i v tomto případě. Trochu jsem se toho bál, protože to všichni kolem mě chválili, tak jsem doufal, že nebudu zklamaný. Naštěstí to dopadlo dobře. Poměrně originální scénář, krásné herečky a nechybělo ani mnoho vtipných momentů. Příjemná oddychovka na hnusné letní dny. ()

lesotho

Odpočinková komedie, žádné zázraky od toho nečekejte. Samozřejmě, že člověk hned ví, jak to dopadne. Ale na vypnutí je to ideální. No hlavně si jennifer potřebovala zlepšit image po Záměně. ()

Burmák

Sic tedy nechápu překlad do CZ ..... Just Go with It.....i tak musím uznat, že i skrz dlouhou stopáž filmu jsem ... a to opravdu říkám nerad..... osobně nenašel hluché místo....opravdu super komedie a Jennifer je fuck sexuelně zdatná. Doporučuji fšem. ()

Barasku

Nebylo to vůbec tak zlé, jak jsem tak nějak trochu očekávala :-). Sandler prostě nezklamal a zahrál toho, koho hrál stokrát v dalších filmech, akorát s jiným jménem. Co se týče osobitosti filmu, hodnotím za čtyři za humor a za některé opravdu dobré scénky, které mě pobavily. Jen má oblíbená Kidman se mi poprvé nezamlouvala.. možná proto, že byla tak nějak vedlejší rolí a hrála uplnou blbku. Každopádně povedlo se! :-)) ()

spike.sg

Pěkná oddychovka klasických byť na Adama nezvyklých parametrů. Neni to ta jeho tuctová klasická klasika, ale je tam nádech něčeho novýho, co ze Zkus mě rozesmát, dělá trošku něco jinýho, než normálně. Adam to zahrál pěkně a klobouk dolů když vybíral herečku, Jenifer tam prostě sedí. A na to kolik jí je, vypadá skvěle. Dobrá oddychovka se špetkou humoru a romantiky... ()

Darriel

Solidní romatická komedie. Sice jsem u ní nepraskl smíchy, ale je to styl, který se dá hodnotit jako příjemná oddychovka. Nick Swardson v roli Sandlerova kamaráda rozhodně vede. Jennifer dostala roli, která jí vysloveně sluší - není to "Rachel", ale spíš něco ve stylu Lásky na druhý pohled (Love Happens). ()

MakoJakoPako

Už díky hlavním postavám - Adam Sandler, Jennifer Aniston - mi bylo jasné, že tato romantická komedie bude zaručeně kvalitní a povedená. Dostalo se mi přesně to, co bych očekávala. Napínavý děj doplněný vtipnými scénami bavil od začátku do konce. Příběh sice nebyl bůhvíjak promyšlený a v jistých částech se dalo předvídat, co bude dál, ale jako komedii pro odlehčení vřele doporučuji. ()

Jacob.j

Velmi sympatická komedie se vším všudy. Na originalitu si moc nepotrpí, ovšem ničemu to ani tak moc nevadí a film je zábavný téměř celou stopáž. Najdou se tu scénky, které jsou tak trochu tupé, na druhou stranu, některé jsou vážně povedené a zůstanou vám ještě dlouho v paměti. To doplňuje povedená hudba a sympatičtí herci. Sandler si vede skvěle a Jennifer Aniston jen září. Podle mého názoru velmi slušná a vtipná podívaná, která rozhodně neurazí. ()

pan Spock

Překvapivě docela dobrá romantická komedie. Moc jsem tomu nevěřil, když je na přebalu Adam Sandler. Jeho styl humoru mi příliš nesedí. Tady ovšem hraje překvapivě umírněně. Žádný nechutný, ani nijak jinak zvrhlý humor (no možná trochu jo, ale v snesitelném množství). Děj je tedy totálně předvídatelný. Od první minuty vám je jasné, jak to dopadne. Ovšem i tak vás tenhle příběh zaujme a nebude vás nudit. Už jen kvůli Jennifer Aniston, která je snad rok od roku krásnější. Myslím si, že by si zasloužila i nějaké jiné a zajímavější role, než jenom v romantických komediích. Podle mě je nejvíc zaškatulkovaná herečka v Hollywoodu. A to je určitě škoda. ()

bron

Když Sandler dělá totéž, není to vždy totéž. Na komedie s Adamem Sandlerem, či chcete-li Sandlerovky (jeho filmy jsou už v podstatě svébytným žánrem) se vždy podívám rád. A vždycky s napětím očekávám, jestli mi ten snímek sedne (jako například u 50 First Dates) nebo ne. Na Just Go with It mi bohužel nesedělo téměř nic. Pro mě byl tohle Sandler ve své nudné, nepříliš originální a naopak přespříliš klišovité podobě. ()

sisaq

Prijemna zanarofka. Romanticka komedie, ktera neurazi ani nenadchne. Svezi herecky vykon J.A., ktera se stejne jako v horrible bosses konecne nehraje jako rachel z pratel.... 3 jsou malo, 4 moc. 3.499 ;-) ()

jendajan

Trošku nereálný scénář, ale docela fajn komedie. Je to takový slabší odvar super komedie 50x a stále poprvé. Herecké výkony Sandlera a Aniston zachraňují kvalitu, která by jinak byla asi jen průměrná. Dal bych tak 65%. ()

SpiceMonkey

Nuda, nuda, nuda... naprosto předvídatelný scénář plný "rádoby" vtipných setkání, srážek, podřeknutí se atd., mizivé procento humoru a překvapivá účast velmi příjemné Jennifer Aniston. Pokud chcete romantiku, jděte radši někam na pěknou večeři. Jestli se chcete opravdu zasmát, tak si vyberte jiný film. Ano, Sandler dospívá, ale já snad radši zůstanu u jeho mladických pošahaností... ()