Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

Zrcadleni

Nevím čím to je, ale čím jsem starší, tím více se mi líbí ten humor ala "Kamoš od vedle", opravdu velmi příjemná komedie, která cca 15 velmi pokulhává, ale to téměř ke spánku,(sami potvrdíte až uvidíte) ale zbytek filmu je prostě dobře pojat ve stěle uvolněných hereckých výkonů, i když Jennifer je trošku neotesaná, které jen dotvářejí příjemný výraz na tváři. Příjemná oddychovka ()

Leletik

Není to sice nejlepší komedie ale musím uznat, že jsem se moc dobře bavil, pár scén mě opravdu rozesmálo např.vonící Devlin to je vždycky dobrá věc :)nebo scéna v koupelně když jde klučina na záchod a posere týpkovi ruku to byla bomba. Jennifer Aniston je stále okouzlující, nádherná ženská a Adam Sandler co napsat mám rád jeho filmy jeho styl hraní mě naprosto vyhovuje díky Adame.. ()

Montmorency

Nečekala jsem nic velkolepého, chtěla jsem se ''pouze'' zasmát - nepovedlo se:-(......J.Aniston je nesnesitelná, někde jsem četla, že ji natáčení nebavilo a se Sandlerem se nemusí a je to bohužel ve filmu vidět....nebýt pár vtipných gegů s N.Kidman a s bratrancem Dolphem, tak je to odpad, duo Sandler & Aniston prostě nefunguje... ()

floppy4

Uplna parada... konecne fresh komedia, kedy ked som sa nesmial tak som mal minimalne usmev na tvari.... samozrejme vsetci sme vedeli ako to skonci ale aj tak bol scenarik proste necakany, vtipne situacie, herci tip top a tie ich role im sadli jak riť na šerbel. Po dlhom case nieco pri com som sa fakt bavil, vypol trochu a hodnotenie u mna dviha aj to ze medzi tymi pseudokomediami co sa teraz tocia bol toto filmovy skvost, ale nemam aj tak co vycitat, to klasicke romantickokomedialne cliche mi vobec nevadilo... ()

JeyJ

Zpočátku jsem si říkal "Tak asi zatím nejlepší film se Sandlerem co jsem viděl" a že už jich bylo, chtěl jsem dát 4*, začátek byl skvělý, ty děti mě dostávaly co předvádí ve svým věku a já se zhruba první polovinu filmu náramně bavil. Bohužel, pak se to najednou přehouplo do té romantické části a všechna zábava byla ta tam a zůstalo jen klišé. Vážně škoda, čekal jsem, že tahle "Sandlerovka" se vyvine lépe, ale takhle si to stále jede v tom průměru, kde to vždy bylo, je a s největší pravděpodobností i bude, je to škoda, ale co se dá dělat no. ()

wild_angel

Túto komédiu som si pozrela s očakávaním čo nové si zas Adam s Jennifer na diváka pripravili a či sa im podľa názvu podarí ma rozosmiať. Dá sa povedať, že tento film ma bavil od samého začiatku až do konca. Vtipnými náhodami si „rodinka“ vyrazí na nevšednú dovolenku a zažíva plno zábavných dobrodružstiev. Samozrejme ako inak v americkom filme musí byť i trochu romantiky, ktorá taktiež nechýba, ale nie je tam rušivým elementom, ba priam už divák očakáva a hercov tlačí k tomu, aby sa jeden druhému vyznali zo svojich citov. ()

712

Kurde!!! Ale že to tý Jennifer sekne! Jedna z nej čtyřicítek, co chodí po světě. Jo a abych nezapomněl na film, ten pobaví a rozhodně neurazí. A ta Jennifer...! ()

Lazy87

Na Sandlerovky se většinou dobče dívá a tento film k nim určitě patřil. Nezávazná komedie s jednoduchým dějem, ale pohodová. ()

SonyOne

Sandlera a vacsinu jeho komedii milujem (Zohana som nepochopil). Toto je pre mna sklamanie aj ked obsadenie chvalim (az na tu malu, tu by som najradsej....tazko prehrava). A este nieco nechapem, preklad nasich distributorov, WTF ako dosli na nazov Skus ma rozosmiat??? Nazov akosi nema nic spolocne s obsahom filmu. ()

StandikK

Takto má vypadat minimálně slušná komedie. Jennifer Aniston to skutečně sluší, i když není už nejmladší. Nejlepší byli však ty děcka... ()

Lion438

Scénář je jasný po čtvrthodině filmu, zas až tak na škodu to není. Jsou tu totiž zábavné bonusy, jako vypočítavé děti, správně trhlá Nicole Kidman nebo zajímavé anomálie na plastické chirurgii. Smál jsem se nespočetněkrát a to si koneckonců od komedie slibuju ne? ()

ulukaj

Hodně předvídatelné, laciné a ani ne moc vtipné. U bláznivé romantické komedie docela problém... Jedna polomrtvá ovce to nezachrání. ()

Deacon59

Moc mě to neoslovilo, celý děj byl neuvěřitelně vykonstruovaný, ale vtipnost žádná. Jennifer Aniston jediná stálo za něco. ()

malahradna

čakal som plnohodnotnú komédiu, avšak dostal som len akú takú reklamu na Hawai. Vôbec ma to nebavilo, aj keď musím uznať že Jen vyzerá stále skvelo. Ale to je asi tak jedna z mála kladných stránok tohoto filmu. Sem tam som sa uchechtol, ale to neutiahne 117 minút. Škoda.... ()

jayjay11

No na toto musíš mať dobrú náladu. Dosť nudné, ale dá sa to pozrieť. Jednoducho Sandler nezmenil svoj charakter čo mi trochu vadilo. Čakal som menej rečí a viac srandy. 60% ()

citronada

Velice povedená komedie od mého oblíbeného komika a producenta Adama Sandlera, ve spojení s krásnou Jennifer Aniston a Brooklyn Decker. Jediné "čo by som vypichol" ten lehce předvídatelný děj. ()

lucka14lucky

Tento snímek splnil mé očekávání, které jsem čekala podle jeho názvu. Film = zajímavý, vtipný tak akorát, romantika tu samozřejmě nechybí, jak žánr napovídá. Na jednu stranu si můžeme říkat, že je to klasická americká komedie, na druhou stranu se i něčím liší - dobré obsazení herců v hlavní roli ( co si budeme povídat Adam Sandler a Jennifer Aniston = velmi sympatická dvojice), a tento děj, záplekty = originální. Z mé strany si zaslouží 4hvězdičky. ()

The Count

Sandlerovy filmy si jsou hodně podobný, to je fakt, ale mě to nevadí. Když se nad tím tak člověk zamyslí, vždycky je v nich svým způsobem jednoduchá, skoro možná dětinská myšlenka, ale hrozně hezká. Jednoduše - dobro zvítězí, zlo je potrestaný, ale ne zas tak tvrdě a vlastně to ani nebylo moc zlo. A hlavně, děti jsou šťastný. K tomu kopec legrace atd. Sandler je dost možná pořád duší dítě, ale je to špatně? Já osobně mám tohle na něm hrozně rád. A tenhle kousek patří určitě k jeho lepším. Skoro celou dobu jsem se bavil a až na ohranej vtípek s natlučenejma koulema tam zas až tak moc přiblblejch nebylo. Bailee Madison byla vynikající a při jejích scénách jsem se bavil královsky, stejně tak Jenifer Aniston se mi líbala a Nicol Kidman zahrála husu jak se patří, až jsem koukal. A Dolf ... :) ()

Daniela._._.

Už když jsem o novém filmu slyšela a dozvěděla se, že tam bude hrát Adam Sandler, bylo mi jasné, že se nasměju.A film mě rozhodně nezklamal.Je jasné, že konec filmu i děj samotný je každému jasný hned od začátku filmu.Ale proč se nepodívat na něco uvolňujícího a komického.Přeci jen nápad je to trochu jiný a nejde jen o klasické "milují se,vezmou se, pohádají se,udobří se konec".A komu by se nelíbila, v hlavní roli, stále krásná Jennifer Aniston? Co víc k tomu dodat?Jak říká malá herečka "To je kuřba!":o) ()