Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

Gmic

Ideální film po tězkém pracovním dni, ze kterého Vás nic nebolí, žena je spokojená, že koukáte na romantickou komedii a pokud se na chvilku mrknete jinam, nic se nestane, stejně všichni od 10. minuty tušíme jak to skončí. A ta Jenifer je snad stále hezčí a hezčí. ()

Profík

Musím souhlasit s J*A*S*M, tady fakt nechápu, jak se tohle mohlo dostat tak vysoko. Ukázkovej příklad idiot plotu v tej nejkrystaličtější podobě. Plus pár dalších trapností to hodně sráží. Kladem je jednoznačně Jennifer Aniston, která zachraňuje, co se dá. I když ani Sandler tu není zlý, předvádí vcelku dobrý výkon. Mezi ním a Jennifer to vcelku funguje. Brooklyn Decker hezky vypadá a děti hrajuí líp, než jsem se obával a tak lehce nakonec palec nahoru i přes ten idiot plot, přeci jen by to šlo nějak vyřešit líp, ne? 60%. ()

CrashHP

Nie som fanúšikom romantických komédii, avšak vsadiť na Sandlera bola dobrá voľba. Jednoduchý námet, správny výber hercov a môže vzniknúť takáto pohodová rodinná zábavka, ktorá ma nenudila, čomu som rád. A keď k tomu pripojíme nestarnúcu Jennifer Aniston tak z toho môže vzniknúť takýto milý film :) ()

simoniquita

Je to celkom dobra rodinna komedia. Avsak staci raz vidiet, viackrat by som si to uz nepozrela. No kazdopadne herecke obsadenie hovori za vsetko. ()

pillower odpad!

Film, kvůli kterému jsem se rozhodl založit zde účet a napsat zde komentář. Dokonce i fakt, že jsem neprošel jakýmsi csfd testem filmových znalostí a musel jsem pak posílat 5 ukázkových komentářů, mě od mého zájmu neodradil. Můj komentář je dlouhý, proto odkazuji rovnou k posledním několik větám, kde je uvedena krátká sumarizace. Nicméně konečně se zde mohu vyjádřit a napsat: To jako fakt? 71% a 221. nejoblíbenější film? Proboha proč? Jakožto nestranný divák jsem byl vyloženě uražen úrovní zábavy, kterou se mi film snažil ze všech stran vnutit. Film, který svojí ubohou jednoduchostí, nevěrohodností a umělým dojmem může útočit tak maximálně na intelekt tukem obrostlých nepřemýšlejících američanů, kteří ve filmu nevidí skutečně vůbec nic, krom vlasteneckých gigů, hereček v bikinách a dětí rádoby šokujících šikanováním ostatních lidí, kteří je v tom ještě podporují, je očekáván tak možná na předních místech amerických žebříčku, ale fakt, že se umístil tak vysoko i zde v Evropě, to skutečně nechápu. Aby divák skutečně nemusel ani na okamžik přemýšlet či snad zapochybovat – totiž aby nenastal okamžik, kdy se probere z otupění a řekne si – tohle má být jako zábavné nebo trapné?, je zde vše až nepříčetně vyumělkované a pro jistou potvrzené příslušným chováním hrdinů filmu! Přiklad – peak filmu je zde moment, kdy si hlavní hrdinka Jennifer Aniston sundá triko a ukáže se pouze v plavkách. Moment naprosto běžný v miliónech filmů. Aby však bylo zřejmé, co vlastně divák právě vidí – totiž dlouholetou ikonu Přátel v plavkách vypadající i přes svůj věk k světu – je to zde vyhnané do nebeských výšin rotující kamerou a chováním hlavních hrdinů filmu, kteří upadají do mdlob a iracionálního chování. Ne, toto skutečně není film, který mohu doporučit. Sumasumárum: děj - 0, zábavnost - 0, herecké výkony - :))), celkový dojem – nejhorší film, který jsem byl nucen (bohužel) shlédnou. Na film se dokonce nedá dívat ani jako na výukový film z hlediska angličtiny – teda pokud si nelibujete v americkém přízvuku a v omezeném vyjadřování plném citoslovcí. ()

InaS

Na Sandlera poměrně málo fekálního humoru. Na Sandlera romantika. Ale je to Sandler. Nevím vlastně co je na jeho filmech tak typického, ale je to i tady. Prostě je to jeho typický film i když poměrně netradiční. Co to tady píšu za keci?Prostě kdo nemá rád Sandlera ať se na to klidně podívá, protože to není jeho typicky šílená, vulgární, nekulturní splácanina jako obvykle. (I když rodinná a výchovná komedie to taky není.) ()

hofiktom

U tohoto filmu se vždy neskutečně pobavím, styl humoru tohoto filmu je velice nenápadný a vychází se skvělých hereckých výkonů Adama a Jennifer, kteří své role zvládli naprosto dokonale. Adam Sandler je dokonalou ukázkou moderního komika, kterému role jako tato sednou jak ulité a Jennifer Aniston je mu naprosto rovna jak v síle skrytého humoru, tak v přirozenosti, která se mi na ni velice líbí. Zvraty jsou v některých momentech velmi nečekané, ale o to víc ve výsledku potěší a jako celek to působí jako příjemný film, u kterého se chvílemi i smíchy popadám za břicho. U mě 90% a vřele doporučuju! ()

luss1

Krásná romantická komedie. Výborné herecké obsazení. Kombinace mých oblíbených herců Adama Sandlera s Jennifer Aniston je zkrátka skvělá. Ve filmu je i spousta typického Sandlerovského humoru a když pominu, pro mě dost zbytečnou a odpornou scénu s oživováním ovce, musím uznat, že se jedná opravdu o skvělou podívanou. ()

C.A.T.

Průměrná a předvídatelná komedie, ale pěkně se mi na to dívalo. Jen se tak nějak nemůžu zbavit pocitu, že se mi tam Sandler moc nehodill a to mi jako herec nevadí, ba naopak... ()

iggy_pop

Dvojica Sandler/Aniston dokonale funguje a preto divák snímku odpustí aj to, že sa jedná len o ďalšiu hollywoodsku variantu vzťahových komédií. P.S.: oživovanie "mŕtvej" ovečky nemá chybu :) ()

-marti-

Jak se někde vyskytne Sandler, očekávat větší či menší úchylárnu je na místě. Nezklamal ani zde. Nicméně, Jennifer to asi nějak vykompenzovala, protože k žehlení se to dalo snést. Nebýt jí, asi by to bylo max na dvě hvězdičky. Když pomyslím na ovci, možná ani to ne. ()

ferika

Hm, pustil som si tento film a urobil som nakoniec len prestrihy - pri porovnani s "pribliznym" mozno originalom som si nechcel kazit spomienky na povodny namet. Hovorim o filme "Kaktusovy kvet", ktory okrem nametu filmu a zidovskych korenov hlavnych protagonistov nic ine nespaja. Walther Matthau ako lekar (zubar :) s ovela mladsou frajerkou (uzasna Goldie Hawn) preziva podobne trampoty. No a jeho oddana asistentka (perfektna superhvieza Ingrid Bergmannova) musi podobne riesit "simulovanu manzelku" s rovnakym uspechom. Original mozno menej akcny, ale ked hodnotim hercov, spracovanie a dialogy - jednoznacne o 2 triedy vyssie! Obkecavam to takto detailne preto, lebo dufam, ze sa najde niekto, kto si pozrie aj ten povodny film. Stoji to zato! http://www.csfd.cz/film/17342-kaktusovy-kvet/komentare/ ()