Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

SpiceMonkey

Nuda, nuda, nuda... naprosto předvídatelný scénář plný "rádoby" vtipných setkání, srážek, podřeknutí se atd., mizivé procento humoru a překvapivá účast velmi příjemné Jennifer Aniston. Pokud chcete romantiku, jděte radši někam na pěknou večeři. Jestli se chcete opravdu zasmát, tak si vyberte jiný film. Ano, Sandler dospívá, ale já snad radši zůstanu u jeho mladických pošahaností... ()

JerryPilsen odpad!

Infantilní zápletka s jednou lží na kterou se nabalují další.Nesmysl na nesmysl.Vyplněno rádoby vtípky a pády.Ubohost. ()

Schne11a

Klasická oddychová komédia, ktorá spĺňa svoj účel. Zasmiala som sa, oddýchla som si pri tom a ešte k tomu Jennifer je v tomto filme úžasná. ()

Figuto odpad!

Pohroma! Kvůli hercům, chvíli jsem chtěl alespoň tu hvězdičku, ale ne. Celý film vata, patos, trapnost. Nevermore! ()

kristeee

Podle mě pohodový film, kde jsou hodně vtipné momenty a jako vždy zvítězí ta pravá láska :-D Já jsem se hodně pobavila při scénách, kdy Jennifer Aniston využívá Sandlera a hraje jeho ženu... nebo ty pacientky u něj v ordinaci... prostě super. Další Sandlerovská komedie, která rozhodně nezklame a u které se krásně pobavíte. ()

Stingray

Sandlerovská romantika s neuvěřitelně božskou Jenifer Aniston. Ti dva opravdu věrohodně působí,že mezi nimi něco je! ()

Gwater

Ač nemám Adama Sandlera moc rád, tahle komedie mě potěšila. Samozřejmě - jedná se o rodinnou komedii vhodnou pro všechny věkové kategorie, ale příběh se podobá spíše realitě s nenáviděnými kamarádkami ze školy, nadrženými kamarády, klasickým problémem dohodnout se na něčem společném a pod. Samozřejmě happy-end, ale bez obvyklých amerických bakchanálií. ()

verryiska

V jednoduchosti je krása !! to je heslo tohohle filmu,nicméně miluju ho !!! pobavil mě,rozesmál mě, a i nachvilku dojal !!! není to taková ta typická sandlerovská komedie,a to je dobře. Adam je tady strašně roztomilej, má svý kouzlo a je to prostě typickej chlap,žádnej napomádovanej frajírek !! co se týče Jenny byla v tom filmu skvělá, po proměně proklatě sexy,že by s přehledem strčila do kapsy mladičkou učitelku Palmer :D Uznejme,že na čtyřicátnici vypadá prostě skvěle,můžeme jen závidět a přát si,aby jsme vypadaly alespoň z části jako ona !! Jinak Nicole Kidman pobavila stejně tak jako její manžel, podvodný vynálezce IPodu alá gey :D ... ()

Jezinho95

Tak od tohoto filmu jsem pomalu už skoro nic nečekal, myslel jsem si, že mě Adam Sandler už ničím nepřekvapí. Sice to byla jeho tradiční komedie, ale u filmu jsem se velmi dobře bavil a určitě se jedná o jedno z jeho oblíbenějších děl. Takže pěkných 70%. ()

koubick

Příjemná komedie, není nijak převratná, přesto pár scén hodných zapamatování(Botox guy na párty je opravdu boží). Sandler hraje to svoje, Rachel(pardon, Jennifer) stále příjemně vtipná, to všechno zasazené na Havaj. Ideální na letní večer s hromadou jídla a pití. ()

Tomasek.

Ano , ano , konečně film u kterého se od srdce zasměju . Nečekaný konec - to byla slabší ironie . Bylo to lehce překvapivé . Ale také lehce předvídatelné . Takže 75 % . ()

rhodos

Typická romantická komedie s Adamem Sandlerem v hlavní roli, která je však pouze průměrná. Mezi hlavní klady tohoto filmu patří obsazení Jennifer Aniston, která zde působí velmi sexy hlavně v porovnání s o nějakých pár let mladší Brooklyn Decker. Mezi Jennifer Aniston a Adamem Sandlerem je také úžasná chemie. Z hereckého obsazení mne vadila má oblíbená Nicole Kidman, která se však do tohoto filmu vůbec nehodila. Hvězdička navíc je za úžasné prostředí Havajských ostrovů. ()

AdamDM

Popravde, už od začiatku sme všetci vedeli ako to dopadne. Film so sympatickou J. Aniston a herecky stále rovnakým Sandlerom je určený výhradne ako oddychovka, na vypnutie. Snímok sa nemá čím zapísať do pamäte, za mesiac si naň ani nespomeniem. Dobré 2*. ()