Zombieland: Rána jistoty

• USA Zombieland: Double Tap (více)

Deset let poté, co se Zombieland stal hitem a kultovní klasikou, se hlavní protagonisté (Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Abigail BreslinováEmma Stoneová) opět spojili s režisérem Rubenem Fleischerem (Venom) a původními autory Rhettem ReesemPaulem Wernickem (Deadpool) ve filmu Zombieland 2: Rána jistoty. V pokračování napsaném Rhettem Reesem, Paulem Wernickem a Davem Callahamem projde naše čtveřice zabijáků komickým zmatkem přes Bílý dům a srdce země. Střetnou se nejen se spoustou nových zombie, kteří od prvního filmu vznikli, ale i s některými přeživšími lidmi. Ze všeho nejvíc je ale ohrožují narůstající problémy jejich vlastní, chatrné improvizované rodiny. (Falcon)

Pavlis.xxx

Jsem spokojen. Humor,akci i dobré nápady jsem dostal tak jako v jedničce a bavil jsem se. Žádný inteligentní velkofilm to není to je jasné, ale solidní pokračování určitě ano. Woody jako vždy bravurní herec, Jesse taky nezklamal. Bohužel Stone moc nezazářila a Breslin (co si budeme povídat) herecká katastrofa plus matka příroda na ní nebyla moc vlídná. Jako malá holka byla sympatičtější. To byla asi jediná věc,která mi vadila a táhla film kvalitou dolů jinak super jednohubka. Murray výbornej :) ()

BStone

Parádní filmová zombie-jednohubka, která sice nijak zvlášť nenadchne, ale dokáže pobavit, což skutečně mraky jiných rádobykomedií nedokáží. Zoey je děsivější než nemrtví, Woody jako Elvis taky nesmrtelný a Rosario s Emmou stojí za kouknutí. Je moc fajn, že si dvojka dokázala udržet stejně dobrou lajnu jako jednička. 65% ()

Asgard

Opravdu jsem nečekal, že dokáží tvůrci udržet úroveň, jež si vybrali s prvním dílem. Je to asi ještě o trochu absurdnější než předtím, ale neskutečně to předčilo má očekávání. Musím dát pět hvězd! ()

kudryj

Tak tohle byl nářez. Dostal jsem přesně co jsem očekával. Debilní děj, hromadu vtipu a ještě blbější závěr. Tudíž jsem si to užil na pohodu a bez okolků tomu máznu plnej počet. Zombie T-800 pobavilo a Homer taky. ()

mnglsopinion

Why? Prečo sa rozhodli spraviť pokračovanie som nepochopil ani predtým ako Double Tap ohlásili, ani po zhliadnutí. Film ohlásili dakedy v polke roka a zrazu to vyšlo a je to vidno. To, že ide o 10. výročie mi viete kam môžete ísť. Postavy sa vývojovo nikam nepohli, za to tématika sa pohla pre mňa osobne do smetného koša. Miloval som prvý diel, rovnako ako som vtedy miloval Emmu, ktorá je furt moja crush, ale počas celého filmu som ju hejtoval. Bude to asi tým "logickým" správaním a vlastne pre nás ako divákov vytvorením situácie okolo, ktorej sa točí celý sequel. V skratke, spoznáme omnoho viac postáv ako v jednotke, ale sú tak prázdne, až mi bolo do plaču, rôzne lokácie u mňa nevyvolali žiadnu reakciu a aj napriek tomu, že som sa chvíľu obával o našu 4 protagonistov na konci, tento film musím odsúdiť. Emma Stone by sa už v takom B-filme asi ťažko mala objavovať, taktiež Woody to spravil asi iba zo srandy ako aj jednotku, lebo jeho role v drámach sú naozaj kvalitne zahrané. Čo sa týka toho kučeravého čáva a malej skaly... Asi iba konštatujem, že by som sa vedel bez Double tap zaobísť, keďže okrem efektných rubačiek neponúka žiadny progres, čo sa týka vzťahov a ani v univerze Z´s. ()

Zaks

Milá zombie komédia, kde sa síce stále niečo dialo, ale celkovo ma to až tak nezaujalo. Ešte úvodná scéna pri dobývaní Bieleho domu s efektnými vyvražďovacími spomaľovačkami naznačovala super pokračovanie, ďalší vývoj filmu ma však sklamal. Oproti desaťročnej jedničke veľa nových nápadov nepribudlo, akurát Abigail sa za ten čas parádne vypapkala, tá sa zmenila brutálne. Neustále pripomínanie pravidiel bolo v závere už otravné. Vhodným doplnkom bláznivej rodinky, hodiacim sa do filmovej absurdity, bola nobrain postavička Madison a rôzne komické situácie s ňou spojené. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Když umělce posedne myšlenka na trilogii, vybaví se mu ty nejlepší. Kmotr, Smrtonosná zbraň... Ale otázka zní: proč proboha Garfield 3?" - "Zůstane to jen mezi námi? Drogy jsou drahé." Soubor pravidel pro přežití, cena pro zombie zabíjačku týdne a Bill Murray hlásí návrat. Příběh čtveřice nesourodých hrdinů, které svedla dohromady zombie apokalypsa a udělá z nich rodinu. Se stejným tvůrčím týmem a stejnými herci. Rodinka se nám rozpadá, když nejmladší členka frnkne s muzikantem, přičemž hlavní dvojice prožívá partnerskou krizi. Je tady druh inteligentních zombíků a zombií terminátoři, které zneškodníte rozšlápnutím hlavy. Není tohle už trochu moc? Tím nejlepším, co pokračování přinelo je blonďatá Zoey Deutch, která je kompletně oblečená do růžové. Suverénně nejzábavnější postavu filmu, je právě ta její krá*ka. - 60%. ()

luciferrus

Chtěl jsem dát čtyři hvězdičky, ale titulková scéna s Krotitelem zombie prostě neměla chybu. Jinak oddechovka stejně jako první díl. ()

Denzen

Absolútne nedosahuje kvalít prvého dielu. Zatiaľ čo prvý ovplýval originálnym spracovaním v zombie svete s úžasnou partičkou netradičných hrdinov, toto je len nadstavovaná kaša v podstate toho istého. Čo by samozrejme bolo v poriadku, keby scenáristi zapracovali viac a dodali lepšie vtipné scénky, ktoré tu takmer nie sú. Nehovoriac o nudnom akčnom finále a celkom zbytočnej road movie strednej pasáži. Na lepší priemer to ťahá výborná Madison a duo Eisenberg a Harrelson, títo si to evidentne veľmi užívali. Plus úžasný Bill Murray na konci. Emma a Abigail sa úplne strácajú, rovnako ako zo desať dalších vedľajších postáv. ()

mistr97

Po prvním filmu, který mě nadchl, přišlo zklamání. Eisenberg a Harrelson si zhruba udrželi svůj standard, ale zklamalo mě dámské obsazení. Stone a Breslin se za těch deset let změnily a už se do svých rolí tolik nehodí jako předtím. A především Zoey Deutch jako hloupá blondýnka působila opravdu trapně. Ani děj se dle mě tolik nepovedl a nejlepší tak prakticky zůstávají věci, které se objevily už v prvním díle. Někdy se na tohle pokračování podívám znovu a možná svůj názor trochu přehodnotím, ale první Zombieland je rozhodně povedenější kousek. ()

adelilaa

Moc jsem nevěděla, co od tohoto čekat, protože první díl byl za mě velmi povedený. A musím říct, že tento snímek překvapil. Hlavní hrdinové stejně sympatičtí a energetičtí jako v díle prvním. Navíc k nim v tomto filmu přibylo pár nových postav, které dělají snímek zajímavějším a různorodějším. Hlavně Madison dodává snímku nespočet komických scén. Funkce zábavná zde funguje, tak jak by u správné komedie měla a u filmu se rozhodně nenudíte. Nutno podotknout, že mě druhý díl zaujal více. Příběh mi přišel zajímavější, měl rychlejší spád a určitě jsem se zasmála víc než u prvního dílu. ()

FisakCZ

Není co řešit. Příběh jako vždy. Hlášky skvělý. Herecké výkony dostačující. Nenudil jsem se a dokonce jsem se místy plácal do kolen. Takže za mě skvělá oddechovka. ()

Koho studio zvažuje do role Batgirl?

Koho studio zvažuje do role Batgirl?

21.07.2021

Filmová Batgirl brzy dorazí na plátna v samostatném celovečeráku, scénář píše Christina Hodson (Birds of Prey) a za kameru si stoupnou Adil El Arbi a Bilall Fallah, režiséři posledních Mizerů. Stále… (více)

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Chystá se návrat do Zombielandu

Chystá se návrat do Zombielandu

18.05.2018

Ačkoliv to zní neuvěřitelně, příští rok uplyne 10 let od premiéry Zombielandu. Ujetá komedie s Jessem Eisenbergem, Woodym Harrelsonem, Emmou Stone a Abigail Breslin celou dobu čeká na pokračování. A… (více)