Mitch a Dave jsou nerozluční přátelé. Jak ale léta ubíhala, jejich světy se od sebe čím dál více vzdalovaly. Dave je přepracovaný právník, manžel a otec tří dětí, Mitch je druhořadý herec, který mění ženy častěji než ponožky. Jednoho dne se spolu sejdou, popijí alkohol a u fontány si oba v tentýž okamžik přejí ocitnout se v kůži toho druhého. Následující den ráno se probudí a zjistí, že jejich přání byla vyslyšena. Nejraději by se zase hned přeměnili zpátky, ale kouzelná fontána byla mezitím odstraněna. Kam byla převezena, není možné kvůli byrokracii hned zjistit, a tak oběma mužům nezbývá než začít žít život toho druhého. Mitch musí zastoupit Davea v případu fúze firmy, na jejímž výsledku záleží, zda mu bude přiznáno partnerství. Dave má v Mitchově podobě natáčet porno. Ani jednomu se ale nový způsob života nelíbí. Podaří se oběma mužům nezničit si navzájem vlastní existenci dřív, než naleznou způsob, jak vše vrátit do původních kolejí? (TV Nova)

Tirion

Po dlouhé době jsem se párkrát u komedie i zasmál, ale zase ne tolik, abych tenhle snímek hodnotil nějak vysoko. No a když vezmu v potaz docela pěkný holky a pár odhalenejch dívčích těl (teda až na tu divnou strukturu polymerů ženské podoby v "lornu"), tak to prostě byla na současnou dobu docela dobrá mainstreamová komedie s pár přehnanejma a trapnejma momentama. ()

vercza

Myslím, že tento film si zaslouží mnohem vyšší hodnocení. Tak má vypadat opravdová KOMEDIE! Smála jsem se od první do poslední minuty. Samozřejmě by na to neměli koukat ti, co mají osypky ze sprostých slov a polonahých žen! Za sebe dávám 100% PARÁDA!! ()

blackrain

Nejde o příběh s originální zápletkou. Takových filmů je natočeno více a dokonce i v našich končinách jeden takový máme. Ale pokud se budu chtít bavit na tohle téma, tak si raději pustím Mezi námi děvčaty. To mi přišlo daleko vtipnější. Nebyla tam dětská hovínka a podobné záležitosti. Stopáž by šla určitě o něco zkrátit. ()

AlThorKremser

Na tenhle film jsem se podíval po doporučení od mil@n.fanatik. Tenhle film jsem viděl s přítelkyní a v CZ dabing a smáli jsme se celý film (ikdyž já mám rád filmy v angličtině) . Super hlášky a hodně srandovní. takže 95%. ()

Makky

Fakt, že tuctová americká komédia dokáže parádne zabaviť a niekoľko krát rozosmiať, demonštrovali práve tvorcovia tohto snímku. Zišlo sa tu skvelé herecké obsadenie a najmä ústredné duo stavia film o stupeň vyššie. Žánrovka, ako sa patrí! ()

René.girl

Ač mě ze začátku film neskutečně rozčiloval tím, že Ryan Reynolds i Jason Bateman v něm hrají dva trapně nadržené idioty, tak sentimentálně dojemným koncem si to u mě film nakonec napravil. 65% ()

italka63

Kdyby nebylo děsného začátku, rádobyvtipně tlačícího na pilu, kdy mrňata pacifikují všemi možnými i nemožnými způsoby svého probraného taťku ve tři ráno, šla bych určitě s hodnocením výš. Dva přátelé od mládí, jeden ambiciózní právník v krásné vile s rodinou, druhý takový lehkožil, co mu vůbec nic není svaté a oba se jeden večer dostanou do krize, kdy v parku, při močení do kašny, si přejí být ten druhý.-Staniž se-řekl si Nevyšší -pravděpodobně:-) po probuzení doma -bum, skutečně. A roztáčí se život někoho v jiné kůži. Vcelku dobře jsem se bavila a jinak-Ryan Reynolds je vážně cukrouš, no....:-) ()

MATADOR

V rámci nezajímavosti a tuposti současných komedií, je právě The Change-Up pomyslnou komedií, kterou je fajn vidět. Samozřejmě že námět je ošlehnutý, ale všechno to vynahrazují herci v čele s duem Bateman / Reynolds, kteří si výborně notují. Přiklepněte si výborné vedlejší role, zvuk a hle je tu povedená komedie na večír :) ()

FilmFan24

No toto bylo co? Blbá, blbější, přiblbější...komedie, kde se má jeden smát kulometu sprostých slov. Jsem bohužel druhý, kterému to směšné nepřipadalo. ()

runner85

Zdá sa vám váš život nudný ? Myslíte si že život vášho kamaráta je lepší ? Zdieľa váš kamoš podobný názor ako vy a rád by si to s vami vymenil ? tak treba už len nájsť fontánku, vycikať sa do nej a zaželať si to, potom už len zostáva zistiť že nič nie je tak ako to vyzerá, nikto nemá na ružiach ustlané. Film možno trošku nadpriemer ale Olivia tam žiarila ako slniečko ... ()

dom156

Neviděl jsem sice rozšířenou verzi, ale tenhle film je prostě pecka. Tak dlouho jsem se nezasmál a přitom je toto téma celkem již ohrané, nicméně v podaní Reynolds a Bateman komedie dává nový a netušený rozměr. Rozhodně doporučuji. ()

kalap

Nevidím v tom nič komedialne, keď niekto serie vo filme, s vrcholom, ked dieťa vyšlahne z holej riťky husté hovno rovno do úst svojho otca. ()

GOtoUCSC

Klasická americká komedie se stále se opakujícími tématy ve které vůbec nic nepřekvapí (fajn možná těhotná Tatiana). Vyndala jsem si mozek, zasmála se a šla domů. Slabší mezi námi děvčaty, stačí si pustit trailer v tomhle případě asi řekne vše. ()

applause

Za mě je to jedna z nejlepších komedií. Viděla jsem ji již podruhé a nasmála jsem se ještě víc, než prvně. Ryan Reynolds a Jason Bateman jsou skvělá dvojka. Doporučuji. ()

M.i.k.e

v první půlce neskutečně otravné (hlavně Batemanova postava po změně),využívající všemožná klišé.Bohužel pro film je Dobkin nevyužívá příliš nápaditě,takže divák bez problémů odhadne,kudy se bude děj ubírat.Druhoá půlka pak jen diváka vede k očekávanému konci.Ještě štěstí,že jsou tu naprosto kočkézní Leslie Mann a hlavně Olivia Wilde.Jinak by už nebylo vůbec na co koukat...40% ()

HappySmile

Sice tady tohle téma už bylo v Mezi námi děvčaty, ale to vůbec nevadí, protože tvůrci to tentokrát převedli do chlapského světa, což skýtá další nové možnosti. Můžu říct, že jsem se opravdu slušně pobavila a že je tenhle film určitě jedním z lepších v tomto žánru. ()

Aljak

V poslednej dobe som už mal takmer pocit, že všetky nové komédie sú už nezaujímavé a celé tie humorné spracovania mi prišli skôr trápne ako vtipné. Ale toto ma veľmi milo prekvapilo, hoci som si to pustil len ako oddychovku, keďže nemám akurát náladu sa zamýšľať nad nejakými psychologicko-dramatickými filmami. Tento námet zámeny tiel a životov už je prakticky klišé, o to viac ma prekvapila celková kvalita a spád tejto komédie - aj keď niektoré časti boli naozaj dosť úchylné a nevkusné (ale sem to úplne pasovalo). Mnoho scén a hlášok ma úprimne rozosmialo, navyše niektoré časti z toho boli aj dojemné (no a nanešťastie tu bolo aj zopár scén, ktoré vyzneli dosť trápne). Ale globálne to považujem za nadpriemernú komédiu a to aj vďaka skvelému príbehu a hereckému obsadeniu (najmä Ryan Reynolds a Olivia Wilde). ()