Mitch a Dave jsou nerozluční přátelé. Jak ale léta ubíhala, jejich světy se od sebe čím dál více vzdalovaly. Dave je přepracovaný právník, manžel a otec tří dětí, Mitch je druhořadý herec, který mění ženy častěji než ponožky. Jednoho dne se spolu sejdou, popijí alkohol a u fontány si oba v tentýž okamžik přejí ocitnout se v kůži toho druhého. Následující den ráno se probudí a zjistí, že jejich přání byla vyslyšena. Nejraději by se zase hned přeměnili zpátky, ale kouzelná fontána byla mezitím odstraněna. Kam byla převezena, není možné kvůli byrokracii hned zjistit, a tak oběma mužům nezbývá než začít žít život toho druhého. Mitch musí zastoupit Davea v případu fúze firmy, na jejímž výsledku záleží, zda mu bude přiznáno partnerství. Dave má v Mitchově podobě natáčet porno. Ani jednomu se ale nový způsob života nelíbí. Podaří se oběma mužům nezničit si navzájem vlastní existenci dřív, než naleznou způsob, jak vše vrátit do původních kolejí? (TV Nova)

Týnkaa

Ten začátek se fakt nepovedl... no nejen začátek... prostě má to své slabé chvilky, ale i tak je to pořád komedie a tak objektivně posouzeno 2,5 * ale smála jsem se a taky za Ryana ;) zaokrouhluju nahoru :) ()

Mrkvič

Pro ženský je to nezajímavý a sprostý a pro chlapy je těch vtipných momentů děsně málo. U několika scén jsem si říkal, jak se mohly vtipně zakončit, ale ono nic nepřišlo. Velmi smutné hodnocení pro scénáristy. Aspoň že těch koz se ve filmu páslo tolik. ()

Sfinkter

Unrated verze zábavná celou dobu. Ale výměna charakterů nenahrává jen zábavným situacím, ale také myšlenkám, že hrdinové jsou většinou ti, kteří jsou odpovědní za svou rodinu. ()

Bobik9

Po tisícté to samé. Ohraná pohádka, ve které si dva lidé vymění těla. Každý je úplně jiný, takže chvíli trvá než se popasuje s novým životem, potom se mu to začne líbit a nechce zpět a nakonec si uvědomí, že potřebuje svůj život znovu. Tuctovka, nejtuctovější. Na druhou stranu je to příjemné a vděčné téma. Ryan Reynolds a Jason Bateman jsou navíc výborní komici a Olivia Wilde je žhavá v každé situaci a v každé scéně. Suma sumárum se na to dá koukat a docela se zabavit, nicméně není zde nic, co by vás nadchlo. ()

JimmyII

Bůhvíproč jsem od tohohle filmu čekal neškodnou, skoro rodinnou, komedii, ale dostal jsem další americkou slátaninu plnou vulgarit, což není úplně můj nejoblíbenější šálek komediální kávy. Přesto všechno to docela jde - párkrát se zasmějete, o něco víckrát je vám trapno, ale nahoru (ke slaboučkým třem hvězdičkám) to táhne hlavně dokonalé obsazení Bateman, Wilde a Mann (Reynolds podle mě moc hrát neumí). ()

viperDavid

Kdo by kurva řekl, že mě tisíckát ohraná pohádka bude bavit. Pravda že dvě hvězdičky nahoru jsou za ty nádherný prsa Leslie Mann a Olivie Wilde, to se chlap může posrat, když něco takového vidí. Ale abychom tu nebyli tak sprostý, tak své kouzlo měli i ty hovna na začátku. 4* ()

Lachtaan

Pravděpodobně jedna z nejoddychovějších komedií současného desetiletí. Příjemné obsazení složené z tváří charismatického Reynoldse, sympatického Batemana i věčně krásné Olivie Wilde mi naservírovalo žádným množstvím klišé narušovanou podívanou s velmi ohraným, ale povedeně podaným tématem. ()

Johnny.ARN

Film, ktorý som si zapol len kvôli Olívií a po dlhej dobe som to neľutoval. Vtipné, dobre zahraté a dobre napísané. Jasné, príbeh neni nič moc, je tam kopu ukradnutých vecí a fekálny humor. Z nejakého dôvodu ma to bavilo, neotravovalo a kludne by to mohlo mať aj pokračovanie. 3 z 5 ()

Hillock

Začátek byl docela fekální. Přiznám se, že mi bylo blivno vidět, jak mimino nasere do huby vlastnímu fotříkovi. Když tohle přežijete, čeká vás praštěná komedie oplývající humorem, který ovšem nesedne každému, avšak já tento humor zbožňuji. Vulgárnost jedné z postav tomu dodává punc. Sice to není extra super komedie, ale stojí za zhlédnutí. Navíc, já mám rád filmy s prohozením těl. ()

uiu

Náhodou jsem se už dlouho tak kvalitně nezasmála u americké komedie a to je co říct. Mám ráda tenhle typ výměn (Freaky Friday ovšem vede) a i když je humor někdy trochu víc vulgární, pořád je to sranda. Pohodová komedie na zabití času nebo na večer s přáteli. ()

drederik

Jestli vážně stačí do filmu nastrkat několik fekálních scén s létajícími hovny nebo průjmem, postavu ultimátního pitomce po vzoru Stiflera a dostat za to místo padáka spíš pochvalu, tak začínám vážně přemýšlet o dráze scénaristy v USA. Jako chlap však nemůžu opomenout přítomnost Olivie, která sama zvedne 80% hodnocení mezi pánskou částí uživatelstva. Budu věřit, že i Reynolds se toho zúčastnil jen kvůli ní. ()

ywo666

Je to sračka. Príbeh je tak veľké klišé, že to obťažovalo aj mňa. A ja som na takéto veci veľmi tolerantný. Inak poväčšine výborný Reynolds je teraz otravný a keby súdim len podľa tohoto filmu, tak Batemana považujem za lepšieho herca. Pár fekálnych scén tiež na hodnotení nepridá. Hľadať dobrý humor v tejto kope trápností ako hľadať ihlu v kope sena. Pár krát som ju však našiel takže sa hodnotenie dostane aspoň na 50%. Prikloním sa k dvom hviezdam, lebo SPOILER ani Dave (v Mitchovom tele) neošukal Oliviu Wilde a ani Mitch (v Davovom tele) neošukal Leslie Mann SPOILER. Ani režisér ani scénaristi ani Reynolds tu neodviedli dobrú robotu. Aspoň že baby ukázali čo to zo svojho tela. ()

venison

Průměrná komedie, kde některé hlášky a gagy byly opravdu vtipné a jiné až na dně propasti.. Leslie Mann skvěle ztvárnila roli "zoufalé manželky".. Ryan Reynolds mi nějak do komedií nesedí, je tak topornej :-( Nejvíc mu sedí hrdinové z komiksu.. Jason Bateman naopak skvělý komik je, ale tady z něj scénář udělal jen bezduchého kašpara.. Ps: Na dvojčata vybrali snad ty nejodpornější děti, které jsem kdy viděla.. ()

asirtes

LOL Tak toto ma odrovnalo...otrepaná téma z Freaky Friday v novom hábite amerického sexistického humoru tentokrát funguje, aj keď hranica vkusu bola niekoľkokrát vybombardovaná. Samozrejme neočakávajte originalitu príbehu a pod., musíme sa uspokojiť s výnimočne extrémnou dávkou sandlerovského vtipu, ktorú ani Sandler nedokáže urobiť lepšie. :D Ale vydarilo sa. Dlho som sa tak dobre nebavil. 4,5. Výstižne okomentoval už predomnou Le_Chuck. ()

Pavlínka9

Lehce sprostý, "uvolněný" a hodně pohodový film, který si zahrává s již dost známou "záměnou těl" :) Mě to nevadí :) Dost jsem se pobavila. Zasmála. Někdy se až zděsila a chvilkama si říkala, že jsem se jistě přeslechla :) Film dostatečně dlouho ukazuje na začátku základní vlastnosti hlavních postav, tudíž si pak při "výměně" můžete všimnout jejich prohození. Reynolds a Bateman - zcela jak fyzicky tak mentálně odlišní muži své role zvládli úžasně a představa toho, co by člověk dělal v jejich pozici, aby se neprozradil - dobré ;) Závěrečná scéna u fontány a nebo ukázání tetování na zádech - bavila jsem se :) ()

terunka003

Vtipné, milé, pohodové, hlášky, šíleně hysterické x ničím překvapující. Kolik takových filmů s výměnou těla byla, ale pořád baví, tenhle teda rozhodně. Hlavně těma přisprostlýma hláškama, to byly perly. Zápletka obvyklá a rozuzlení s morálním poučením a změnou hlavních postav snad víc než očekávané. Prostě taková pohoda. ..tip, jak nosit malé děti po baráku je teda hodně praktický.. ()

Diego

Na komedie se moc nedívám, protože je těžký mě rozesmát, takže než začnu číst komentáře, které by mohly pozměnit můj názor, musím napsat...BAVIL JSEM SE!! ()

hroubek

Už se mi dlouho nestalo abych nevěděl co si mám o daném filmu myslet.Při sledování filmu jsem měl pocit, že sleduji dva filmy, které někdo záměrně prostříhal a složil v celek.Protože, jak jinak si vysvětli, že se filmu používá humor u kterého se stydíte, že mu smějete a chvíli potom se Vás podaří dojmou.Režisér Dobkin není žádný amáter a tohle by si měl pohlídat, protože v Nesvatbových mu to nedělalo žádný problem.Zásadní problém je co chce režisér vyprávět rodinný příběh,taškařici s přímesí dramatu kdo ví.Reynolds a Bateman pro mě byli vždy sympatáci ale tady jsou hovada přesto věřím, že to byl záměr filmu.Přesto nemůžu říc, že bych se nebavil.Jen mě štvalo, že některé vtipy jsou zbytečně vulgární a trapné.Krom zminované dvojice potěší Leslie Mann a Olivia Wilde nejen svou krásou ale jako jedna z mála věcí co nepůsobí trapně(krom scény s výsledkem thajského jídla a tetováním rozkroku).Je to čistě jen můj osobní názor ale kdyby se tolik netlačilo na pilu mohla s toho vzniknout komedie, na kterou se jen tak nezapomene. ()