Velká škoda,že se nepodařilo do filmu vtěsnat více poselství z knihy, kterou mám velmi ráda. Nelly nebyla zamýšlenou hlavní postavou spisovatelky. Byla jí Anna a její komplikovaný vztah s Leonem. Taky byl dán větší prostor Ellen Lawsonové a Tonymu. Nelíbilo se mi, že se vše točí hlavně kolem sebestředné Nelly. Jinak myslím, že kdo nečetl knihu bude spokojen-no já ji četla-takže slabých 50%(20.2.2017)

Rozpočet $5miliónovTržby USA $44,432,255Tržby Celosvetovo $50,000,000(4.5.2010)

Zfilmované melodrama podle úspěšné knihy od J. Sussan o stinných stránkách amerického showbusinessu které vyprávý životní osudy a to sice tří krásných ale hodně rozdílných žen které ve skrytu duše sní jakož to spoustu jiných mladých dívek tohoto věku o vábivé herecké kariéře. Sdílejí však osud včetných hvězdiček, kterým po velkých nadějích zbývá pouze deziluze. Hlavní roli zde hraje neuvěřitelně krásná a přitažlivá Sharon Tate v té době už manželka R. Polanskiho. Její role je tragická.. Dále z hlavních rolí Anna (Barbara Parkins) a poslední Nelly (Patty Duke) uspěje jako herečka, nezvládne však nástrahy této profese a propadne drogové závislosti. Průměrná film, na Sharon ale i ostatní dívky se moc krásně kouká..(18.6.2006)

• Houdini

Oscar 1 nominace: Hudba - A(22.4.2004)

• Babous

Nejzajímavější je ten obrat na konci, kdy se mladá herečka naplno ukáže být stejnou mrchou (ne-li horší) jako ta stará herečka na začátku. Jinak je ten film ale zdlouhavý a podle mě celkem špatně sestříhaný, takže se divák musí soustředit, aby všechno pobral. Moc se mi líbila ta luxusní vila s bazénem v hollywoodských kopcích, kde se odehrávalo pár scén.(27.4.2015)

• Patty Duke