Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Teen Choice Awards je každoroční americké ocenění, které vysílá americká stanice Fox Network. Oceňováni jsou lidé z oblasti hudby, filmu, televize, sportu a módy, dospívajícími diváky od 13 do 19 let. Kromě standardních kategorií mohou být ještě nepravidelně vypisovány mimořádné kategorie a dále mohou být udělována i speciální zvláštní ocenění. Na slavnostním předávání cen je vždy přítomno mnoho osobností z oblasti zábavy, umění a sportu. Cenou je malé „umělecky" vyzdobené surfovací prkno s letní tématikou a grafikou show. (Wikipedia)

(více)

Recenze (6)

DJ Obelix 

všechny recenze uživatele

Zřejmě už jsem na "Teen" choice moc starý a ono přehnaně "cool" vyznění mi vůbec povedené nepřišlo. O výsledcích, dopředu jasných každému, kdo se jen trochu zajímá o fenomény v teen světě, taktně pomlčím. Jediný důvod, proč jsem na to celé koukal, byla zvědavost na to, kterak se hoši z Glee ujmou role konferenciérů (se ctí) a samozřejmě i kvůli půvabné Katy Perry (okouzlující jako vždy). Všehovšudy mi ale toto předávání žádný zážitek nepřineslo... ()

Reklama

Paity 

všechny recenze uživatele

Katy Perry všem dokázala, že na živo zpívat neumí a to ani tehdy, když hudba z reprokutorů přehluší její "zpěv". ()

Oňďo 

všechny recenze uživatele

Akože v každej nominácii bol aspoň jeden talentovaný herec či herečka a vždy to vyhral buď Lauthner alebo Pattison .. ! ()

novoten 

všechny recenze uživatele

V porovnání s MTV Movie Awards 2010 těžká prohra. Třetí hvězdu zachraňují horko těžko kluci z Glee a atmosféra setkání všech možných seriálových a filmových oblíbenců. Neosvědčila se bohužel ani Katy Perry jako moderátorka a podle očekávání ani vynucený "i my si musíme kopnout do Twilight" humor. 50% ()

Zajímavosti (2)

  • Teen Choice Awards je velmi podobné dalším americkým oceněním – Nickelodeon Kid's Choice Awards a People's Choice Awards. Obě ocenění s Teen Choice Awards souvisí. Kid's Choice Awards jsou předávány v Americe již od roku 1988, ocenění však předávají děti. V People's Choice Awards, které jsou předávány od 1975, předávají ceny lidé bez věkového omezení. (Paity)
  • Formát show se od roku 1999 nijak nemění. Velkou změnou prošlo jen hlasování. Hlasování lístky byly dříve tištěny do časopisů s teenagerovskou tématikou. Později se hlasovalo na webovém portálu Fox.com. Od roku 2008 byly založeny oficiální webové stránky teenchoiceawards.com, kde mají lidé možnost hlasovat pomocí hlasovací formulářů. O rok později byl založen ještě Twitter účet „teenchoicegirl," který informuje diváky a fanoušky o novinkách a pomluvách cen. (Paity)

Reklama

Reklama