Zřejmě už jsem na "Teen" choice moc starý a ono přehnaně "cool" vyznění mi vůbec povedené nepřišlo. O výsledcích, dopředu jasných každému, kdo se jen trochu zajímá o fenomény v teen světě, taktně pomlčím. Jediný důvod, proč jsem na to celé koukal, byla zvědavost na to, kterak se hoši z Glee ujmou role konferenciérů (se ctí) a samozřejmě i kvůli půvabné Katy Perry (okouzlující jako vždy). Všehovšudy mi ale toto předávání žádný zážitek nepřineslo...(16.8.2010)

• Paity

Katy Perry všem dokázala, že na živo zpívat neumí a to ani tehdy, když hudba z reprokutorů přehluší její "zpěv".(14.5.2012)

Udeľovania cien ma nesmierne bavia a inak to nebolo ani pri tejto akcii. Katy Perry je dokonalý uvádzač a v spojení s chalanmi z Glee to stálo za to. Hudobné vystúpenia potešili ale o výsledkoch sa to dá povedať len v pár prípadoch ... obvykle by som to tu všetko rozpísal ale je toho celkom dosť takže pridám len link http://www.chiff.com/pop-culture/teen-choice-awards.htm(11.8.2010)

Lautner a Twilight spol nemuseli vyhrať skoro všetko a nebyť Biebera tak by to bolo oveľa lepšie ale aj tak sa mi to páčilo lebo tam bolo veľa hviezd, ktoré mám rád :)(16.1.2011)

V porovnání s MTV Movie Awards 2010 těžká prohra. Třetí hvězdu zachraňují horko těžko kluci z Glee a atmosféra setkání všech možných seriálových a filmových oblíbenců. Neosvědčila se bohužel ani Katy Perry jako moderátorka a podle očekávání ani vynucený "i my si musíme kopnout do Twilight" humor. 50%(16.8.2011)

• - Teen Choice Awards je velmi podobné dalším americkým oceněním – Nickelodeon Kid's Choice Awards a People's Choice Awards. Obě ocenění s Teen Choice Awards souvisí. Kid's Choice Awards jsou předávány v Americe již od roku 1988, ocenění však předávají děti. V People's Choice Awards, které jsou předávány od 1975, předávají ceny lidé bez věkového omezení. (Paity)

• - Formát show se od roku 1999 nijak nemění. Velkou změnou prošlo jen hlasování. Hlasování lístky byly dříve tištěny do časopisů s teenagerovskou tématikou. Později se hlasovalo na webovém portálu Fox.com. Od roku 2008 byly založeny oficiální webové stránky teenchoiceawards.com, kde mají lidé možnost hlasovat pomocí hlasovací formulářů. O rok později byl založen ještě Twitter účet „teenchoicegirl," který informuje diváky a fanoušky o novinkách a pomluvách cen. (Paity)