Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Další pokračování série PRCI, PRCI, PRCIČKY nese pořadové číslo osm. Hlavním hrdinou komedie je Eric Stifler (Steve Talley), který má stejné charakteristické rysy jako ostatní z rodu Stiflerů. Proslulý proutník má ale vedle charismatu vypracované postavy a smyslu pro nejapný humor také velký talent - hraje skvěle golf. Jeho hráčské dovednosti ho dovedou k sázce s párem plastických chirurgů, kde si Eric v případě prohry nechá udělat prsní implantáty. Netuší však, že stojí proti několikanásobným mistrům, kteří ho celkem snadno porazí. Sázka je sázka a tak se Eric ráno probudí s velmi bujným ženským poprsím. Bohužel jsou jeho golfoví soupeři jedinými lékaři, jež dovedou dát zase vše do pořádku. Jedinou podmínkou je, že jim musí Stifler do čtrnácti dnů dát padesát tisíc dolarů. (MaxQ69)

(více)

Recenze (35)

Mr.Hudson 

všechny recenze uživatele

Tak tohle je opravdu otřesný film. Do dnešního dne lituji, že jsem u něho ztratil 2 hodiny svého života. Vůbec nechápu jak se původní prcičky mohly takhle zvrhnout. Je, ale potřeba říci, že tohle s původními díly zřejmě nejslavnějšího komediálního filmu nemá opravdu nic společného. Nechutný humor, nemožní herci a trapná zápletka tento film úplně odepsala. ()

Bobik9 odpad!

všechny recenze uživatele

Obsah, zde napsaný k tomuto filmu, je těžce zavádějící. Se sérií Prci, prci, prcirčky to nemá společného vůbec nic. Kromě Steva Talleye a toho, že se hlavní postava jmenuje křestním jménem Eric (ani příjmení se mimochodem neshoduje). Tohle je trapná, nevtipná, bizardní sračka, která musí urážet všechny, co jí uvidí i všechny, kteří byli tak pitomí a podíleli se na ní. ()

Reklama

TeeAge 

všechny recenze uživatele

|| Scenár: Mike Terrell, Mark Maine | Hudba: Larry Groupé | Produkcia: Stieve Nickell, Bruce A. Pobjoy | Rozpočet: 200,000 $ | Tržby: ? $ || I.: Prvý problém je, že tento kus nemá nič spoločného s celou sériou American Pie, takže sa vlastne len priživuje na značke názvu. II.: Druhý problém je, že ja som to netušil. III.: Zas až tak hrozné to nebolo, keĎ neberiem do úvahy tie prsia... ()

BMAJTZ odpad!

všechny recenze uživatele

Prvně bych chtěl říci, že absolutně netuším kde jste přišli na to, že jde o nějaké pokračování American Pie. Tenhle název se nevyskytuje v úvodních titulcích, dokonce ani na plakátech (teda ok je tam ten pidipodnázev, který je rozhodně ukradený ale s originálem nemá nic společného) a když už máme být přesní, hlavní postava se nejmenuje Eric Stifler, ale Eric P. Keller. Vůbec netuším, kde jste na toho Stiflera došli, ale budiž. Tak a teď se dostáváme k samotnému hodnocení. Přestože o American Pie nejde nabízí se přímé srovnání. Takže vybavme si nejhorší díl American Pie, je to na vás pro každého je nejhorším dílem určitě jiný, tak a teď si tu hrůzu znásobte tak tisíckrát a dostáváte se na úroveň tohoto filmu. Tenhle film je ukázkou naprosté amateřiny, páč spachtit něco takového dohromady mohli jenom nějací totálně zmagořelí jedinci. Začněme tou neskutečnou nudou, ve filmu je doslova asi 30 naprosto hluchých minut kde se neděje vůbec nic, tím myslím vůbec nic. Celá zápletka je naprosto úchylná, chlap co si nechá naoperovat prasa, co to je do háje za krávovinu. Potom zápletka se Supermanem, tedy jeho představitelem Deanem Cainem, který hraje totálního burana, co to mělo do prdele znamenat (fakt nechápu o co tady šlo)? Další minizápletka se získáváním investorů byla taky něco co jsem nějak nepochytil. Nevím jak vyjádřit slušnými slovy znechucení nad tímhle filmem, je to prostě ... (doplňte si sami). Tak herecké výkony by byly bídné i na dětském představení ze základky. Ještě budu dlouho kroutit hlavou nad tím, proč jsem do prdele tomuhle obětoval hodinu a půl svého života. Kdybych to věděl raději bych ten čas strávil čuměním na bílou zeď. Takovéhle filmy by se neměly vůbec vyrábět a když už tak jediné vhodné použití co mě napadá je pouštět je v nápravných zařízeních a věznicích jako součást trestu. Mimochodem na to, že jde o komedii není v něm ani jeden vtip, všechno je to neuvěřitelně trapné a neskutečně přehrávané. Před zkouknutím zvažte, jestli si raději neproženete kulku hlavou, bylo by to jistě zábavnější. PS. To nejlepší na celém filmu je poslední řádek závěrečných titulků. ()

darek kartac odpad!

všechny recenze uživatele

Horší už to být ani nemohlo. Kde je ta sranda když to má být komedie? Tyhle prcičky se vůbec nepovedly. No ono už se to začlo podělávat po trilogii a proto se těším na navazující čtyřku, protože na tohle se nedá koukat. Jméno Stifler snad ani jednou neazní ve filmu, 1 x ve filmu je sex. A ještě k tomu má Styfler kozy ! ()

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v Borrego Springs a San Diegu v Kalifornii. (Cheeker)

Reklama

Reklama