poster

Jedna mezi oči

 • USA

  Bullet to the Head

 • Slovensko

  Bez súcitu

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2012, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psema
  **

  Direct-to-DVD blábol, který se nějakým omylem dostal do amerických kin. Zoufale nezáživný scénář by ani nevadil (i když těch jalových hlášek, "šokujících" zvratů a debilních dialogů bych byl rád ušetřený), horší je, že Hill už asi úplně zapomněl režírovat a točí zhruba stejně jako kluci od Walker Texas Rangera. Takže jeden úder sekerou se stříhá rovnou natřikrát, přestřelky jsou bez napětí, protože se jede na záběr-protizáběr a o nějakém napětí ani neslyšel. Nejvtipnější jsou pak ryze amatérské rádoby efektní zoomy, které už se odnaučili i čeští amatéři, kteří objevili Sony Vegas. Vlastně ani nevím, proč ty dvě. Možná proto, že Sly intonující jako Rocky v zabijáckým balení mi přišel hrozně vtipnej, možná proto, že Sung Kang fakt neumí hrát. Anebo to bude tím Momoovým lišáckým úsměvem pod fousy a zjevením Slatera, od kterýho jsem věděl, že je ten film je definitivně na kulku do hlavy.(26.5.2013)

 • Spiker01
  ****

  Jak si někdo mohl myslet, že tohle vydělá nějaký penízky navíc? Rozhodně to není pro každého, ale pouze pro malé osazenstvo příznivců akčního žánru, kterých však i nadále ubývá. Tento film ukázal, že Svatá trojice (Schwarzenegger, Stallone, Willis) už samostatně nejsou v kurzu a jen těžko si některé jejich filmy, krom týmovky Expendables, zaplatí. Přitom zdejší hlavní trojice je super. Sly je namakej, Suan Kang je dobrák od kosti a Jason Momoa je vynikající záporák. Film nedokáže uspokojit akčněji naladěné fanoušky, ale závěrečný fight mezi Slyem a Momoou si tu hvězdičku navíc zaslouží...70%(27.5.2013)

 • Tuxedo
  ****

  Tam, kde zklamal Simon West a Arnie se Slyem si nebyli ve svých prvotních comebackových záležitostech až tak úplně jistí v kramflecích, Walter Hill přichází se skutečně nefalšovanou osmdesátkovou podívanou. Stoprocentně přesný Sly, co se s ničím a nikým nepáře a moc toho nenamluví, děj, co odsýpá a akce, z které je cítit fyzično a nekompromisnost.(25.5.2013)

 • petero
  ***

  Škoda že sa Sly nedohodol s Wayne Kramerom, ktorý zlý film ešte nenatočil i keď si neviem predstaviť načo by sa s takýmto plytkým filmom vlastne zahadzoval. Pravdou je že Bullet to the Head bude patriť k najslabším filmom Stalloneho, našťastie ich nemá veľa, ale keď je finálna scéna súboj na sekery, tak nikto s nejakým blockbusterom nemohol počítať. Ešte to našťastie nie je na 2 hviezdičky i keď to má look posledných JCVDameoviek ale Sly ako producent toho asi musel dosť zachraňovať. Na druhej strane som mal chuť na trošku oldschoolovejší akčňák takže asi tak k hodnoteniu.(31.5.2013)

 • Madsbender
  **

  Tadiaľto cesta nevedie. Po každej stránke vo svojich najlepších okamihoch nanajvýš priemerné, extrémne zhovadelé a toporné až hrôza. K tomu tempo, pri ktorom by jeden stihol napísať scenár pre dve pokračovania (tá súčasná tendecia trilógií mi pomaly vyžiera do mozgu slušnú dieru), údesný príbeh a dialógy na úrovni batoľaťa alebo 13-ročnej smažky, mierne retardovaný Slater a Jason Momoa s výzorom psychopatického úchyla, ktorý v detstve spadol z Marsu rovno na hlavu. Walter Hill by si zaslúžil tú distribučnú "jednu medzi oči" a ešte by mal pekne poďakovať. 30%(21.4.2014)

 • Sung Kang

 • - Po snímku Zabijaci (1995) sa jedná o druhý film, kde Sylvester Stallone hrá nájomného vraha. (chochi18)

 • - Ve filmu se objeví několik Stalloneho fotografií z jiných filmů. Je tak možné spatřit jeho "policejní" fotografie z filmů Kriminál (1989) a Rambo: První krev (1982). (korbitch22)

 • - V závěrečné scéně v baru Jimmy Bobo (Sylvester Stallone) dopíjí skleničku whiskey. V následujícím záběru kdy ji pokládá na bar, však není prázdná. (masekjc)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace