poster

Jedna mezi oči

 • USA

  Bullet to the Head

 • Slovensko

  Bez súcitu

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2012, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  ***

  Nemůžete sedět zadkem na dvou židlích. Vždycky to bude nepohodlné. Hill se tu snaží naservírovat moderní zvraty, ale ve staré formě, starými postupy a je to prostě divné, i to posmívání mobilům a Googlu. Začátek je nezajímavý, divák nemá k postavám špetku sympatie, pak se z toho začne kroutit povědomý film, který překvapí místy svou přímočarostí a až neotřelým (masakrem) vyzněním. Sly je super zlý (už to jméno Jimmy Bobo!), chraplácky hlásí (někdy povedeně, někdy ne), ale je nad věcí a z jeho výrazu jde vyčíst, že tímhle snímkem odpočívá. Dalším trumfem je zabiják Momoa. Moc bych mu přál víc rolí, ten kluk na to má. To co hodně podráží filmu nohy je obsazení nudného dřeváka Sung Kanga (nechápu proč přeobsadili původního Tomase Janea), který hrál totálně mimo. Neměnný výraz ve tváří, nulová chemie mezi ním a Slyovou dcerou. To že tam nějáká měla být mi docvaklo až na konci. Slater strašně přehrával a Akinnuoye-Agbaje dostává cenu za nejblbějšího záporáka. KULKA DO HLAVY je podivný paskvil, který mě ale bavil a hlavně překvapil víc než jsem byl tak před pěti minutama ochoten připustit. Teď mě omluvte, jdu si znova pustit bitku se sekyrama a proslov o odvážných hasičích.(27.5.2013)

 • nash.
  ***

  Stará škola pořád válí. Byť to Sly s tím prsením trošku přehání a občas vypadá jako chodící almara, která zapomíná vydechnout. Ale jinak dobrý. Sype suché hlášky, dává na budku grázlům a vždy je o krok kupředu. A taky se pokaždé rozhodně správně a přestože je schopen zcela sám zaplnit během jednoho večera všechny márnice v New Orleans, pod drsnou slupkou je vlastně dobrák, takže není důvod mu nefandit. Stylová, slušně odsýpající zábava, která si na nic nehraje a na trase rovné jako hitlerova dálnice si nepotřebuje vypomáhat žádnými novodobými žánrovými berličkami. Navíc to všechno hravě utáhne i s béčkovým rozpočtem. Jen toho šikmookýho skauta si možná mohli tvůrci odpustit. K ničemu nám nebyl, jen zacláněl ve výhledu.(28.9.2013)

 • petero
  ***

  Škoda že sa Sly nedohodol s Wayne Kramerom, ktorý zlý film ešte nenatočil i keď si neviem predstaviť načo by sa s takýmto plytkým filmom vlastne zahadzoval. Pravdou je že Bullet to the Head bude patriť k najslabším filmom Stalloneho, našťastie ich nemá veľa, ale keď je finálna scéna súboj na sekery, tak nikto s nejakým blockbusterom nemohol počítať. Ešte to našťastie nie je na 2 hviezdičky i keď to má look posledných JCVDameoviek ale Sly ako producent toho asi musel dosť zachraňovať. Na druhej strane som mal chuť na trošku oldschoolovejší akčňák takže asi tak k hodnoteniu.(31.5.2013)

 • castor
  ***

  To jsme zasraní Vikingové? – Dal jsem si v jeden den dva režijní kousky od Waltera Hilla – pětadvacet let starou klasiku Rudé horko a novinku Bullet to the Head. Naprosto jalový scénář, pitomé dialogy a mizerná chemie mezi Stallonem a jedním otravným Asiatem. Vizuální parádičky jak ze sto třiadvacátého dílu televizní Kriminálky Las Vegas a momenty, které jsou spíš k pláči (Stallone se snaží urovnat vztah s dcerou, Stallone si srovná se zemí rybářskou chatu, jen se ušklíbne a pronese nějakou kravinu a tak dále a tak dále). Úctyhodný rozpočet není ani zdaleka vidět a nějaká ta prvoplánová kozička venku nebo přes tvrďácky sevřené rty cedění hlášek ještě jaro nedělá. Sly má rozhodně na víc. Režisér (co na tom, že Hillovi akce pořád docela jde a navíc je vcelku přehledná?) a hlavně scénárista totálně zabili solidní béčko, které to (tady) mělo dotáhnout do červených čísel. Nesmírně unavený kousek, který přežvýkává něco, co mělo dávno zůstat v šuplíku. Nebýt hlavní star, byl bych nemilosrdný – Arnie s Konečnou mimochodem dopadl o poznání lépe!!(1.6.2013)

 • dr.horrible
  ***

  Drsná jazda na vlnách testosterónu, presne ako za starých čias.Scenár nula bodov; zato kopa pästí, guliek a cool hlášok, buddy dvojica ktorá si lezie na nervy ešte v závere, Khal Drogo ako záporák a zábavná kreácia Christiana Slatera s nemenej zábavným koncom. Akčňáky osemdesiatych rokov sa vracajú - to je hotová vec a nech boli akokoľvek tupé, mal som ich celkom rád.A Bullet to the Head je ďalším výdatným žánrovým kúskom.Presne medzi troma a štyrma hviezdami, nižšie hodnotenie dávam len preto, že oldschoolový návrat dôchodcu Schwarzeneggera s jeho Konečnou, mi sedel viac, aj keď Sly je po fyzickej stránke na tom omnoho lepšie (zachovalejšie). 70%(5.5.2013)

 • - Film nebol premietnutý pre kritikov. (beso74)

 • - Po snímku Neporazitelný (2002) se jedná o první snímek Waltera Hilla po 10leté pauze. (josefklimes)

 • - Po snímku Zabijaci (1995) sa jedná o druhý film, kde Sylvester Stallone hrá nájomného vraha. (chochi18)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace