Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  **

  Rozpočet $55miliónovTržby USA $9,489,829Tržby Celosvetovo $21,900,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,021,231 //počet predaných kusov 85,634Tržby za predaj DVD v USA $3,546,934 //počet predaných kusov 123,183║ klasické tuctové béčko ako vyšité z 80.rokov, Stallone sa aj snaží ale nič nenarobí keď všetci naokolo hrajú tak mdlo, bez iskry, akcia miestami újde, ale dej nemá čím zaujať, a troška drahý film na to čo sa tam premelie /40%/(29.6.2013)

 • jojinecko
  ****

  Parádna jazda!!! Je vidno, že Walter Hill je old-school a tak to má byť. Film, ktorý má drive, je správne tupo-nelogicko-hrdinský ako sa na "béčko" patrí. Sly hláškuje ako o život, je nasratejší ako obvykle a dáva ťažko na frak konkurencii (napr. Arnieho sračkovému filmovému návratu). Skvelé, srdce fanúšika starej akčnej školy musí plesať (jedine, že by nie:))(3.6.2013)

 • PetrPan
  *****

  Nejde vrátit čas, nejde nezestárnout a nejde spousta dalších věcí, jako třeba ustlat si v mracích nebo najít konec duhy. K něčemu nikdy nenajdeme odvahu, něco propásneme a pak už je pozdě, jiné věci míjíme s povzdechem ach jo..takový je prostě život. Je dobrý však nechat v popelu svých vzpomínek pár jisker, který se daj vždycky rozdmýchat .. Tak a dost filozofování, Sly do svejch jisker mohutně foukl a je z toho pořádnej požár. Bullet to the Head je návrat ke kořenům jako kráva, ono taky spojit se s mistrem osmdesátkovejch fláků Hillem napovídalo, že se to zdaří a jo , je to tady ! Sly je zase Bůh ! ( A když se to nebere vážně, je i víc:)(12.6.2013)

 • Xmilden
  **

  Teda na konci si to Stallone Momou pěkně podal. Divák se celou dobu těší na finální střet a ten přišel. Bullet to the Head je na podobné kvalitativní úrovni jako Arnoldova Konečná. Takže dávným rivalům se comeback zase až tolik nevydařil. Řekl bych, že u Stallona je to o trošku lepší, protože ve své roli působí o něco uvěřitelněji. V téhle poloze to Sylvestrovi sluší, zatímco Arníí dále vykrádá Clinta. A že se Walter Hill zasekl v osmdesátkách? A vadí tohle vůbec někomu kdo sleduje ty současné rádoby akčňáky, kde aby na to mohli chodit 10letí caparti tak absolutně chybí krev.! 45%(8.7.2013)

 • castor
  ***

  To jsme zasraní Vikingové? – Dal jsem si v jeden den dva režijní kousky od Waltera Hilla – pětadvacet let starou klasiku Rudé horko a novinku Bullet to the Head. Naprosto jalový scénář, pitomé dialogy a mizerná chemie mezi Stallonem a jedním otravným Asiatem. Vizuální parádičky jak ze sto třiadvacátého dílu televizní Kriminálky Las Vegas a momenty, které jsou spíš k pláči (Stallone se snaží urovnat vztah s dcerou, Stallone si srovná se zemí rybářskou chatu, jen se ušklíbne a pronese nějakou kravinu a tak dále a tak dále). Úctyhodný rozpočet není ani zdaleka vidět a nějaká ta prvoplánová kozička venku nebo přes tvrďácky sevřené rty cedění hlášek ještě jaro nedělá. Sly má rozhodně na víc. Režisér (co na tom, že Hillovi akce pořád docela jde a navíc je vcelku přehledná?) a hlavně scénárista totálně zabili solidní béčko, které to (tady) mělo dotáhnout do červených čísel. Nesmírně unavený kousek, který přežvýkává něco, co mělo dávno zůstat v šuplíku. Nebýt hlavní star, byl bych nemilosrdný – Arnie s Konečnou mimochodem dopadl o poznání lépe!!(1.6.2013)

 • - Jimmy Bobo (Sylvester Stallone) ve filmu zavraždil střelnou zbraní tři lidi, přičemž všechni podlehly příznačně zranění vždy až po průstřelu hlavy. (Num3roO)

 • - Film vydělal v USA o premiérovém víkendu "pouhých" 4,5 milionu amerických dolarů, čímž se stal do té doby druhým nejméně úspěšným filmem ve Stalloneho kariéře. (Sekmen)

 • - Pôvodný režisér Wayne Kramer obsadil do jednej z hlavných úloh Thomasa Janea. Po jeho odchode požadoval producent Joel Silver preobsadiť Janea hercom inej farby pleti. Úlohu nakoniec získal Sung Kang. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace