Bitva o zlatý pohár Wipeout v argentinské metropoli Buenos Aires začíná! Tým československých celebrit se poprvé postaví týmům z Polska, Ukrajiny a Běloruska. (oficiální text distributora)

Dado

Možno by som šiel s hodnotením aj vyššie, to by však naši "reprezentanti" z radov "celebrít" nemohli zo seba robiť na rozdiel od súťažiacich z iných krajín takých debilov. (20%) ()

LordSnape odpad!

Je mi trapně a stydím se za náš "celebritní" tým. Kdyby tam byli sportovci, tak to ještě beru, ale banda kokotů je tak trapná a svými výkony ukazují, jak je náš národ slabý! ()

Samuel7

Viděl jsem sice jen dva díly, ale v podstatě se jedná o to samé, co nám představili Američané. Na kvalitě ubírají jen otravné zdlouhavé rozhovory s československými celebritami. To je ale na můj vkus dost malý důvod, aby to srazilo hodnocení oproti zmiňované americké verzi o 51%... Jinak tam vidíme ty samé disciplíny, takže skoro stejnou zábavu. A ani ne zrovna sympatické duo moderátorů přece nemůže kompletně zkazit celý pořad. A zajímavé, že když to tu některé tak otravuje a dávají odpady nebo po jedné hvězdě, dívají se na všechny díly... Holt někteří jsou asi bez vlastního názoru a musí papouškovat všechny ostatní. ()

Phietros

Tenhle seriál mám opravdu rád, ale co tam předvádějí týmy, které reprezentují svoje země, je akorát zesměšnění národů! Takže jestli jsem se smál u něktrých situací v originálním wipeoutu, tak tady mi to přišlo spíš trapný a k pláči! ()

rowdys

Veru hej, túto show robili vždy zábavnou len suchým humorom nasiaknuté kruté komentáre moderátorov, no čo z nej, keď tí naši komentujú len z povinnosti, nezáživne a s ohranými frázami a umelými ksichtami. To už radšej vypnúť zvuk a nechať to komentovať popíjajúce partie ľudí v bare, čo sa v mojom lokále osvedčilo. Za to ale hviezdice možno dať akurát tak barmanovi a nie tejto relácii. Je to však o niečo dôstojnejšia zábava ako Farmy a Šéfky, tak aspoň tú jednu. ()

Master19 odpad!

Několikrát jsem viděl britskou verzi, která je koukatelná: vtipná, řízná... Na východoevropskou mutaci jsem se proto docela těšil a vzpomínajíc na Hry bez hranic jsem živil naději, jak to zase všem natřeme. Ale to co jsem (tři pokusy jsem jim dal) viděl, mě vyděsilo. Myslím že ti, kteří by snad chtěli i trochu závodit to zabalili při pohledu na nemehla, se kterými si prostě vyhrát nedá. Doposud by se to dalo ještě pochopit - je to show. Ale debilní komentáře Boučka a hlavně té slovenské (s prominutím) slepice jsou na zvracení. Po "králi hory", kdy od našich "borců" došlo k jedinému neúspěšnému pokusu, tato parodie na moderátorku začala všechny líbat a vykřikovat, jak byli úžasní... Nikdy více. ()

romajz15 odpad!

Jasně, není nad české parodie na americké soutěže. Navíc každý tým měl čas mezi 30 sekund a 40 sekund, Češi a Slováci si doběhnou v 17 minut a ještě se radují, tomu se říká ubohý národ. ()

R´Hell

Jednou jsem se dívala na Drtivou porážku na Barrandově (konkrétně na americkou verzi), královsky se bavila a napadlo mě, jak by to asi vypadalo, kdyby bylo něco podobného u nás. A je to tady a je to přesně takové, jaké to být nemá. Vtip vyprchal a nastoupila hodinu a půl trvající nuda. Nova moc nepochopila, že tato soutěž staví na krkolomných pádech a jednoduchých vtipech na účet soutěžících, nasadila vážnou tvář a skvělý formát Wipeoutu utopila hluboko v bazénu. ()

Kosmik 1

Tak tohle se nepovedlo. Taková parodie na Takeshiho hrad a Hry bez hranic dohromady. Tohle mě nedonutí, abych se musel dívat na novu. :-) ()

latvar

Po prvním díle dávám 3*. Uvidíme jak se to bude vyvíjet, je možné, že po dalších dílech přehodnotím mé ohodnocení, ale musím uznat, že to bylo zábavné 60% 12.7. měním své hodnocení, dá se na to koukat, akorát mě mrzí, že nemění disciplíny a je to stereotipní podívaná, takže ze 3* na 2*. ()

giovanni3

Slovensko/česká snaha o napodobení americké napodobeniny Ninja Faktoru, ale mnohem trapnější a nezáživnější... Diváci jsou trapní spolu s moderátory až to bolí a úroveň soutěže lze jasně vidět, že kvalitní sportovec zvládá vše s přehledem a ostatní se leda máchají v bahně.. Bída... 1z5 ()

BuryGol

Ve stínu japonskýho Ninja Faktoru je tohle jen ubohá skákačka, kde česko-slovenský rádobycelebrity končej s rypákem v bahně. Už jen ten náš ČR-SK tým mi leze na nervy, rozpad ČSR už snad byl, ne? ()

Wbcko

Soutěž z celkem vysokým potenciálem, tradičně potopena díky demenci našich komerčních televizí. Všichni moderátoři, jak čeští tak slovenští se chovají jak kdyby soutěžili pětileté děti s mentální poruchou - neustálé konejšení, povzbuzování a chválení jde na nervy po pár minutách. Diváky na tribunách štáb posbíral nevím kde, já jen doufám, že dostali alespoň zaplaceno. No a soutěžící? V dnešním díle, jako reprezentace československa : modelka padající na naprosto jakékoli překážce tak do pěti sekund - přesto jak říká Libor Bouček, stále neodolatelná, homosexuální návrhář - ne zrovna sportovní nadšenec soudě dle jeho pohybů, a jako třešnička na dortu téměř invalidní fotograf s vyvrknutým kotníkem . Opravdu radost se koukat na takové sportovní výkony. ()

Mr.Nigga odpad!

Při natáčení Souboje národů se jaksi zapomnělo na klíčový prvek úspěchu originálního Wipeout, a tím byl humor. Ať už se jedná o různé eskapády soutěžících, rozhovory s nimi nebo perfektní komentáře moderátorů. V této československé mutaci chybí a ve výsledku je to strašná nuda, opakující se v každém díle. Proč se moderátoři chovají, jako by šlo o seriózní sportovní utkání a neustále plácají jak je kdo šikovný, bla bla bla? Snad aby někoho neurazili? Další věcí je, že se v předloze často mění tratě, celá trať a hlavně jednotlivé etapy. Zde je to pořád to stejné dokola, škoda ()

LuciusWlk odpad!

Tohle je ubohost sama. Jinak se to nazvat nedá. Originál je alespoň pro pobavení. Vyjadřovat se k vystoupení česko-slovenských "paralympionikocelebrit" nemá vůbec cenu. Nedej bože, aby si někdo uhnal záděr na těch molitanových drahách. Tolik chráničů možná nemám na sobě ani já, když nás vrtulník v Alpách vysazuje na špici. Opravdu k smíchu a opět neuvěřitelně trapná snaha novy, trumfnout primu, která koupila lepší licenci. Staré dobré Hry bez hranic! Kde je vám konec. A doporučení pro moderátorské duo, komentující ty neuvěřitelně héééroické výkony: Postavte se metr od zdi, ohněte se a co nejprudčeji rozběhnout. ()