Juan de los Muertos

Juan spolu s niekoľkými odhodlanými priateľmi čistí okolité ulice rodného mesta od krvilačných zombie. Napriek tomu, že sa situácia zdá bezvýchodisková, dostáva skvelý nápad v podobe založenia s.r.o. s menom "Zabijeme Vašich príbuzných". Odstupom času si však všetci začínajú uvedomovať, že pokiaľ si chcú zachrániť holé životy, musia svoje rodisko raz a navždy opustiť. V Juanových žilách ale koluje revolucionárska krv, vďaka ktorej je pre záchranu vlasti ochotný urobiť čokoľvek! (*CARNIFEX*)

Ardath

Má to pár vtipných nápadů - hlavně v reakci na komunistický režim, ale zbytek realizace pokulhává. Nemohl jsem se ubránit dojmu, že jde víceméně o nepovedenou španělskou kopii Soumraku mrtvých. ()

megacik

Prvá tretina bola super, tam to ale aj vygradovalo, no a potom to už išlo len dolu vodou, asi došli nápady....teda ak nerátam to stínanie hláv. Mohlo to byť aj vtipné, ale herci to zle zahrali(asi boli premotivovaní, alebo režisér bol pôvodom Brit, neviem), plus aj prekladateľ to občas dovrzal. Výsledok bol taký, že som sa veľmi nenasmial, skôr by som povedal, že vôbec. Tento film by som definoval ako hviezdu, čo na začiatku neuveriteľne zažiari, ale neskôr aj príliš rýchlo zhasne, pretože posledné 2/3 filmu už neuvidíte nič, len samú nudu. ()