Juan de los Muertos

Juan spolu s niekoľkými odhodlanými priateľmi čistí okolité ulice rodného mesta od krvilačných zombie. Napriek tomu, že sa situácia zdá bezvýchodisková, dostáva skvelý nápad v podobe založenia s.r.o. s menom "Zabijeme Vašich príbuzných". Odstupom času si však všetci začínajú uvedomovať, že pokiaľ si chcú zachrániť holé životy, musia svoje rodisko raz a navždy opustiť. V Juanových žilách ale koluje revolucionárska krv, vďaka ktorej je pre záchranu vlasti ochotný urobiť čokoľvek! (*CARNIFEX*)

konysua

Partička úchylů, kterým přišlo vhod, že Kuba je pod útokem oživlých mrtvol. Založit živnost, sebrat pracanty a hurá do deratizace. Tahle sebranka mi ale nejde po chuti. Těžce jsem nacházel aspoň fragmenty humoru. Snaha byla,,to je tak vše. Snahu vidím jako jediné plus. Nezávisle vypadající snímek s politickým názorem u mě moc neobstál. 4/10 ()

XXXXXXXX

OD TEĎ BUDEME CHODIT VEN JEN PRO NEZBYTNĚ NUTNÉ VĚCI. TŘEBA RUM. A CO JÍDLO? PRO JÍDLO TAKY. ČELÍME KRIZI A MŮĚME UDĚLAT JENOM JEDNU VĚC. POMOCT LIDEM? NE, NAÚČTOVAT JIM TO. Nadpozemsky chytlavá protiamerický zaměřená zombie komedie plná narážek na disidenty a ameriku. A zombíci slyšící pouze na oslovení: anarchističtí disidenti. Bohužel musím strhnout jednu hvězdu za to, že jsem koukal na zmršenou verzi, která se jebla těsně před koncem. ()

mucho3

Tahle zombie taškařice v čele s neodolatelným bijcem mrtváků Juanem je velmi povedená. Kubánské překvapení,které málokdo čekal, 4hvězdy zcela zaslouženě.....gracias al Cubo....buen trabajo ()

wrong3

Super zombie komedie,bohužel jsem nedávno viděl "cabin in the woods"a to byla prostě nálož tohle je super film ,ale při srovnání .... ()

nudlis

Pohodovka, dost podobný Soumraku mrtvých, ale udělaný po kubánsku. Zombíci nejsou zombíci, ale "disidenti", co dokonce uměj chodit po mořským dně. Pobavilo mě to, ale za rok nebudu vědět o čem to bylo :-) ()

Al90

Díval jsem se se svým otcem,který je Kubánec a když slyšel tu mluvu,tak jen kroutil hlavou :D ale pak řekl,že zná hodně podobných svých kámošů na Kubě,kteří se chovají jako tady ústřední dvojice :D :)) A co se týče konce,tak by se prý otec zachoval úplně stejně :) ()

sibskyn

Už jsem viděl hodně věcí v životě, ale nikdy mě nenapadlo, že uvidím tlupu zombií, jak se prohánějí na náměstí revoluce v Havaně. Ono je to vlastně taková komedie, která stojí převážně, jenom na těch vtipech, ta zombi apokalypsa, by vlastně ani nemusela být třeba, protože ono bylo fakt super jenom poslouchat ty hlášky, i to docela vypadá jako slepenec scén, ktéré moc nikam nesměřují, ale rozhodně jsem se nasmál dost. ()

vinducha

Za ten animovaný závěr snižuju o 1 . Asi to rozjeli tvůrci ve velkém a nakonec se museli uskrovnit. Jinak veselá zombie taškařice z Havany se sympatickými hlavními představiteli. ()

Little_Sawy

,,Aby těm Rusákům, matky někdo vomrdal, proč sem na Kubu ty zasraný Lady vůbec dováželi." Vtipné, momenty se v týhle Zombie-Sračke z Kuby celkem zdařili, což aspoň stojí za můj názor i to, že jsem se někdy přistihla že se usmívám a dokonce i směju, jenom že těd nevím, zdá to bylo z toho že to je tak trápně udělaní, nebo z toho, že to je tak trápnĕ udělaní až se mi chce smát. Kdoví.. Alespoň, sem si udělala pohodovej večer při týhle kolosálnej zabednenej zombí mrdke, když už jsem měla náladu pod psa. ()

klobasa

Myslel jsem si,že to bude dobré, ale nikdy by mě nenapadlo, že to bude až tak výborné.Ujetá zombie komedie odehrávájící se na exotické Kubě.Tolik humoru a originálních nápadů už jsem dlouho neviděl.Skvělou atmosféru filmu dokresluje zanedbaná Havana a perfektní hudba.Takhle jsem se letos ještě nepobavil.Přesně můj cup of tea! ()

LennyCowler

Naprosto suprozní komedie o zombie! Krvavá jak má být a legrační až se člověk za břicho popadá:-). Při druhém shlédnutí ještě lepší :-) ()

Rob318

Poprvé jsem se setkal s Kubánským filmem a můžu směle tvrdit, že něco tak kulervoucího jsem ještě neměl tu čest vidět. ()

cica

Keď zombie, tak komédia. Určite aspoň u mňa, akosi si neviem spojiť zombíkov so strachom. Úžasné postavy, dialógy. Až mi bolo ľúto, že film skončil. ()