Film o stvořeních, která byla po léta mučena našimi ozbrojenými silami na Blízkém východě. Camel Spiders nyní loví vše a neobává se jakéhokoliv predátora - včetně člověka. Proti jejich nebezpečnému paralizujícímu bodnutí není žádné místo bezpečné. V posledních chvílích se malá skupina bojovníku rozhodne postavit tváří v tvář hrozícímu nebezpečí a bojovat proti těmto stvoření. (oficiální text distributora)

vesper001 odpad!

Pavouci (nebo co to je), hopsají jako kobylky, krvácejí jak natankovaná klíšťata, kvičí jak podsvinčata, poctivě cupují homosapiensáky na prvočinitele, jenže příběh je žabincem pokrytá, ublemcaná nuda. Ač marmelády dost, napětí prost. Ano, jak již bylo řečeno, jedinou zajímavostí je obtížně předvídatelný sled skonů, jenže postavy jsou vám natolik ukradené, že je to úplně jedno. Obecně platí, že ten, kdo právě otvírá dveře/auto/zásuvku/skříň/pusu je na řadě. Baf! ()

Ryuuhei odpad!

Film vychází ze známého mýtu ohledně velbloudích pavouků. To ovšem neznamená, že je dobrý. Ani náhodou. Je to typická levná srajda, která nemá ani snahu být alespoň trochu zábavná. Nudné, nelogické situace, chování postav taky úplně mimo a neustálý řev pavouků vychází ze zvuku prasete, kterému někdo zřejmě šlápl na ocas (ano, už jen to samo o sobě je dosti ironické). Ne, prostě ne. Že tady někdo uznává Wyrnoskiho a jak dokáže udělat z levně natočeného filmu dobrou zábavu? Ať se koukne na něco od Asylum, nejlépe na Sharknado a uvidí, jak se to má dělat správně. ()

Blackhawks odpad!

Další z úžasných filmů, kde se člověk jen nasměje nad neprofesionalitou "herců" :D Je to hrůza, ale když nevíte co a kolem půlnoci se v TV objeví tohle a máte dobrou náladu, tak se u toho člověk i nasměje. A hroziví pavoucí, co vydávali nepřirozené zvuky a místo aby chodili spíš se tak nějak vznášeli par centimentrů nad zemí, mi fakt asi nedají ještě dlouhé noci spát.. :D Ovšem kdyby se místo nákladu na tenhle film a jemu podobné, peníze využili na jeden pořádny, bylo by to fajn.. ale zase bychom neměli co kritizovat a zároveň se u toho skvělé bavit :D ()

Laca1313

Typický Winorského film. Čiší z něho bečkovost (cečkovost) až to bolí :D Topornost hercu, hloupost postav a skvělé zbraně, které si sami navádějí kulky na cíl (a to i do nebe vystřelený) :D Ale na druhou stranu se mi docela líbily ,,pavoučci,, (narozdíl třeba od Raptorů), navíc jsme se při sledování chvílema i bavil, takže rozhodně z mého subjektivního pohledu nejde o odpad. PS: Ve filmu se nejedná o pavouky, ale o Solifugy. ()

beso74

Filmový svet J.W. má zvláštne pravidlá: 1 Ak napadne pavúk vášho kámoša, za žiadnych okolností sa mu nepokušajte pomáhať 2 Zbraň, ktorou strieľate netreba vôbec zameriavať, aj keď budete strieľať smerom hore, je isté, že zemská príťažlivosť vaše strely stiahne dole a niekoho už len trafite 3 Zbraň navyše netreba ani nabíjať, funguje logika, že keď je po čom strieľať, musí byť aj čim strieľať. No čo, americká armáda je predsa naj na svete... 4 Ak sa snažite zachrániť 14ročné dievča zo spárov pavúkov, treba si k nemu prestrieľať cestu, potom odhodiť zbraň a aj keď dievčaťu nič nie je, odniesť ho na pleci preč. 5 Pri likvidácii približujúcich sa pavúkov strieľate zásadne tých, čo su najďalej, najbližších treba odignorovať. 6 Netreba podceniť inteligenciu povúkov a preceniť tu tvorcov, tie beštie sú schopné skryť sa do uzavretých nádob, skriniek a chladničiek a potom na vás vyskočiť. 7 Ľudia v ohrození života zásadne nepanikária, rozoberajú svoje vzťahy, naprávajú ich a pokojne si želajú pekné sníčky.... ..ale predsa len, aj keď je tento filmový svet úplne iný ako náš, ten koniec si na hviezdičku zarobil... ()

ANTYCHRYST

Přesně takhle si představuju kvalitní biják ... parádní hudba, která má říz, nadupaná dějová líííínie, jedna sympatická postava vedle druhý a to nejlepší nakonec = do posledního detailu propracovaný pavouci, běs a hrůza ještě teď mě běhá mráz po zádech. Celejch 82 min jsem ani nedutal a sledoval tento napínavej film. Jo co se dá dělat Jim Wynorski má prostě talent a dokáže zaujmout filmového diváka. Hvězda za pavouky, který mám rád. ()

Godhaj

,,Je to pro nás velká pocta, kapitáne, děkujeme vám za službu naší vlasti.“ Winorského rukopis se nezapře. Na diváka čeká spousta na sebe nenavazujících záběrů, spousta digitálních pavouků, hodně divná směsice nepříliš logicky se chovajících postav a hlavně nadsázka, bez níž by šlo o nekoukatelný film. Zábavnost zde zajišťují především samotní pavouci, kteří si libují ve skákání do obličeje a rozstřikováním cákanců krve na přilehlé stěny. Závěr mi však přišel trochu odbytý, čekal jsem nějaké originálnější zakončení. ()

Tormentor665

Moc by mě zajímalo, jakou látku vypil ten, kdo tohle vymyslel. Možná rtuť...Ovšem pokud ne, tak na základě vyjadřovacích schopností a důvtipu postav v tomto snímku mohu říci, že v USA mají IQ nad 50 snad jen ti pavouci... ()

RetroMan

Opět výborné herecké obsazení, neustálá akce nebo napětí, občas skvělý vtípky, povedená taškařice s CGI pavoučky. Jim se po nepříliš vydařených filmech opět vrací k tomu, co se naučil od svého mentora Rogera Cormana, a předvádí nám svůj svět zmutovaných zvířat a boj lidí s nimi o holé životy. Plastové zbraně (herci museli se samopaly hezky rumplovat, protože až poté se přidávaly na počítači záblesky výstřelů, u samopolů ještě pochopím, ale u pistole?), cákance lidské i pavoučí (???) krve. Víc bych se pobavil, kdyby pavoučci byly loutky, kdyby neexistovalo modré plátno a počítačové efekty. Ale jinak skvělé, budu se snažit udělat titulky. ()

johnsnow odpad!

Ono nápad to nie ej zlý, ale proste sa tam deje tak veľké nič, že som nebol schopný dokukať to. takže ďalší nevydarený mogbaster. ()

UrsusDom odpad!

Jedné věci nerozumím. Co se vám na tom nesmyslu líbilo? Vždyť to nebylo ani vtipné (Pavoučí teror) ani horor (Arachnofobie)! A digitální triky na hovno! Ukázkový případ odpadu. ()

soukyd33

Takže grafika pavouků je hrozná, hvězdička dolů. Zajímavá hudba, hvězdička nahoru. Příběh a děj? Ani nevím o co jde. Přežít? Hvězdička dolů. Boj lidí s pavouky (kteří podle lidí z filmu nejsou pavouci) probíhá tak, že každý koho napadnou si lehne na zem, a čeká až umře. Zvláštní je i zvuk pavouků, kteří obvykle žádný nedělají. Celkově se budete bavit nad tím, jak celá Kalifornie s nimi bojuje. Žádné hity ale nečekejte. Chvilku mi to připomělo film Chvění, to je ale úplně jiná liga a mnohem více vtipná. Poznámka: V některých scénách je vidět, jak pavouk který má být na těle či jiném objektu, je graficky nesprávně vložen do objektu. Pozor spoiler! Ta malá holka je úplně blbá, a kvůli ní tam zařve další člověk, otázka je jestli je poslední. Konec je vážně super! 👍 Hvězdiček 3*** ()

Pollini

Jedna hvězdička a to jen proto, ze jde viděla i horší. Zoufale mnoho trapnych hlášek, které se snaží napodobit akční filmy typu Smrtonosná past. Je to ubohé, nudné, efekty příšerné a množství nelogických jednání, herecké výkony hrůza! Pokud hledáte něco na večer, na tohle se nedívejte. ()