Hvězdná pěchota: Invaze

• Japonsko Starship Troopers: Invasion (více)

Vojenská základna Fort Casey, která se nachází ve vesmíru daleko od Země, je přepadena obrovskými vesmírnými brouky. Vesmírná loď Alesia vyšle na Fort Casey mobilní vojáky, kteří mají za úkol pokusit se brouky pozabíjet. Podaří se jim zmocnit se základny a zachránit přeživší? (TV Nova)

musolini

Je to hezká podívaná a vůbec,zabral jsem se do filmu a úplně zapomněl na to,že je animovaný.Tak mě to vtáhlo do děje a byl jsem napnutý,jak to dopadne a kolik jich přežije,i když se dalo čekat,že málo.Brouci dobrý,napětí dobrý,od poloviny se to už celkem opakovalo,ale 4 hvězdy si to zaslouží. ()

zekon

Skvělý animák. Sice je ten japonský styl opět do očí bijící ale je to v poho. "Kamera" skvělá jako v reálu, scénář dobrý, jako za 3 :-) Roughnecks víc využili technologii z knížek, tady až marauder oblek na konci a zbraně taky zaspali, ale dívatelné a důstojné pokračování hrané 1. Oproti slabotám 2 a 3 je tento animák kvalitnější. Je vidět že režisér má rád hry a vetřelce, ale oproti nudnému trapnému DeadSpace jsme jinde :) Jen další díly do nás...... ()

Kucin

Jediný problém ale bohužel hodně velky a duležitý je že ta akce ktera v tom je mi připadá naprosto nudná a nezáživná...provedeni animace skvělé až na některé momenty kdy postavy vypadaji uměle nepropracovaně jako kdyby byly dělané před 20ti lety...ale pořád lepší než hraná hvězdná pěchota samozřejmě mluvim o katastrofálním druhém a hrozném třetím dílu ()

Chizkiyahu

Vizuál moc moc pěkný, dej hromada hoven, co se tváří strašlivě vážně a naprosto to nedosahuje laťky stravitelného béčka. V duchu hvězdné pěchoty vcelku věrné, z širšího pohledu film ukazuje lidstvo jako hromadu blábolajícíh blbečků, jejichž velení nedokáže pochopit význam "zbraň k ničemu" a "brnění z papíru". Dej je o 40 minut delší kvůli absolutně příšernému chování některých postav, kdy jde stranou jakékoli zdání spojitosti děje... Já vím, že u takových filmů se nemá člověk tolik ohlížet na děj a vychutnávat si akci... Ale tohle prostě bolelo. Všechny hvězdičky za to, že to pěkně vypadá. ()

terordemon

Absolútne mega luxusná lahôdka pre každého fanúšika military sci-fi ... "Come on you apes you wanna live forever!? KILL THEM ALL!" ()

Naby

Pribeh samotny neprimo navazuje na serii filmu Starship Troopers. Hlavne dobou a logikou deje. Grafika je udelana celkem obstojne. Dokonce i trochu erotiky se zde najde. Celkove film hodnotim spis prumerne, protoze dej nebylo slozite predpokladat skoro az do konce a nebylo zde nic co divaka prekvapi, nebo nadchne. Pro fanousky sci-fi ale klidne k doporuceni. Celkem 3,2* ()

UncleMorty

Chápu že CGI v dnešní době pořád málo lidí zkousne, ale tady bylo provedeno opravdu bravurně, že až se docela divím, proč není tenhle snímek v červených číslech? Sice je tu spíše inspirace z původní pěchoty, ale i tak je zde příběh, který do universia skvěle zapadá. Být tohle natočené opravdu hned po prvním díle se stejnou kvalitou, věřím tomu, že by nás dnes válcovalo stejné universium jako SW. Aramaki tuhle značku zachránil a ne že ne a dokonce ji zpracoval na výbornou. Příběhová linka je sice docela jednoduchá, nicméně postavy vše zachraňují. ()

Sashmen13

Koukatelné, koukatelné, ale na logiku si tu nehrajem. Jedna loď porazí 4 ostatní? Bitch please. Proč ostatní používají očividně naprd zbraně, když holka má one shot one kill bambitku a podobné výmysly, které by skutečným bojem těžko prošli. Armor, která je jako obvykle naprd atd. Ale na to, aby ses stal hrdinou federace více nepotřebuješ. Normálně tři hvězdy, ale + 1 za prakticky doslovnou citaci ze začátku knihy: ). ()

Krnac

4,5/10 ako akčná vymletosť celkom ujde ale není to oveľa viac. Oproti hranému filmu mám tu väčší pocit že sme v reálnom universe hviezdnej pechoty ale ľudia sú aj tak úplne vymletý idioti a nemám rád filmy v ktorých sa postavy dostávajú do problémov lebo to scenár potrebuje. Celý vzťah ktorý máte k postavám je tvrďák, černoch, pán meditácia, majster z basy atď. Postavám pôjde o krk a jediný o koho sa budete báť sú velitelia ktorý vyzerajú že sa nezaslúžia zomrieť a ženy lebo to sú jediné postavy ktoré dostali priestor aj keď ho dostali kvôli tomu aby ich mohli ukázať nahé v sprche a premávať sa dobre že nie v latexe takže asi veľa chlapom ich bude ľúto len kvôli tomu ale aj tak mi prišlo že všeobecne s nich scenár nerobil takých tvrďáckych idiotov ako s chlapov a čiernovlasá je jediná komu došlo, protipancierová puška ich dá rýchlejšie ako samopal (u ktorého nikto nepoužíva ten závesný granátomet, gratulujem) a získala si tým u mňa body :D . Ale inak sú to všetci kreténi ktorých vám veľmi ľúto nebude a za celých 1h45 som si nezapamätal jediné meno. Od veci ktorá má teraz na ČSFD 67% som čakal viac ako dobre vyzerajúce zbroje, nahé scény, prestrelky a debilný dej. ()

Bladesip

Povedená počítačová animace, hezká akce, ale plitký příběh. Další z filmů, před jejímž puštěním musíte vypnout všechny své myšlenkové pochody. Filmu by rozhodně svědčil kvalitnější scénář a zručnější režisér. Návrat starých známých "tváří" potěšil, za to ale všichni ostatní jsou zde naprosto nezajímaví. Nicméně, podívaná to není vůbec špatná a pro miláčky akčního sci-fi žánru stojí rozhodně za shlédnutí. Hodnotit to jako klasický hraný film, tak dávám jen tři hvězdy, ale jako velký fanda filmů tvořených počítačovou animací přidávám jednu hvězdičku za další snahu zpopulárnění tohoto typu snímků. ()

Fixa

Takhle by mělo vypadat pokračování Hvězdné pěchoty. Digitální animace je boží, ale nikdy nenahradí živé herce. Kdyby to byl film hraný, pak by v akční sci-fi měl hodně málo konkurence! Že by se na to chystali v roce 2015 ? PS: potěšila stejná hudba, jako z filmu ()

RADX1

Příběhové dobré. Ale tento typ animace není mým šálkem, kor když leckdy byly výrazy v tvářích postav kýčovitě divné a mnohdy byl jejich pohyb horší, nebo stejný jako v prachsprosté počítačové hře. Opět mi přišlo, že i tento film s názvem Starship Troopers jen těží ze slavného jména, přičemž žánrově je jinde. ()

mpet

Téměř hodinu a půl dlouhá akce s krátkými přestávkami k oddechu, která byla po vizuální stránce skoro dokonalá. Bohužel byla také víceméně předvídatelná a já už v půlce filmu věděl jak to skončí a kdo přežije (netrefil jsem se jen s jednou postavou). Ale jako fanoušek Starship Troopers jsem rád za další pokračování, které má svojí kvalitu. ()

eoj

Fajnovej macho film, popcorn doporučen. Animace za 1, už se těším, do VR - snad se Kurzweil neplete. ()

+sfinx+

Výborné zpracování - pokračování předlohy. Toho, kdo četl knihu potěší, že na rozdíl od jiných dílů jsou tu vcelku věrně zachyceny i postavy z knihy (Rico, Ibanezová). Děj je taky lepší než v té reklamě na válku z roku 97. Jediné, co mi trochu vadí je ta animace jako taková. Nejsem nějaký příznivce 'kreslených' filmů, ale kdyby to samé bylo s živými herci, mělo by to bezpochyby 5*. Takhle si tu jednu šetřím pro ten příští díl. Bude-li tomuhle alespoň trochu podobný, budu velmi spokojen. ()

Drslw

Grafika a animácia za 5, príbeh za slabé 3, fyzika a logika za 1 (hlavné je stavať lode, do ktorých sa Chrobáci vmestia a dobre sa im tam bude behať po chodbách). Výsledná známka 3. ()