poster

Druhý život (TV seriál)

 • Slovensko

  Druhý dych

Romantický

Slovensko, 2011, 45 min

 • PedroPo
  odpad!

  Ten odpad není za kvalitu původního slovenského originálu, tam by se totiž nějaká ta hvězdička mohla najít, ten odpad je ocenění pro toho diletanta, co nechal zaplatit ČESKÝ dabing SLOVENSKÉMU seriálu. Z těch všech chvil co jsem z něho viděl totiž ani jednou neseděla slovenská pusa na to, co ta česká říkala. Vážně by mě zajímalo, koho tahle genialita napadla a jestli za to byl pak poprávu od Andruška na Barandově vykopnutej. Nedivím se, že to pak Nova stáhla a přestala vysílat - protože na tomhle urvat sledovanost (navíc ještě o prázdninách) by určitě nezvládl ani Železný ve svých zlatých časech.(17.7.2012)

 • Dacsus
  odpad!

  Des a hrôza - naozaj by ma ani vo sne nenapadlo že i my dokážeme vyprodukovať takúto sračku - ale ako pozerám, niektorím mojim krajanom sa to javí ako "pozerateľný seriál s obstojnými hercami a priemerným scenárom", a nevychádzam z údivu, ako málo niekomu môže stačiť ku šťastiu. Veď srance typu Kobra 11 by museli fasnúť 5*, a skutočná kvalita by v danej škále ani hádam nebola vôbec známkovateľná. Ešte raz - neuveriteľná sračka...(27.3.2013)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Dve najväčšie slovenské, súkromné televízne stanice, JOJ a Markíza, dospeli do štádia, kedy si už nemusia kupovať zahraničné telenovely, ale rovno si vyprodukujú svoje vlastné stupidné, nekonečné seriály. Idú na to presne tak ako ich kolegovia z Mexika, Rumunska, či niekde z Južnej Ameriky. Urobiť to rýchlo a lacno, na kvalite vôbec nezáleží. Réžia, herci, dialógy, kamera, scenár, hudba, obraz, prostredia, kostímy... to všetko je jedna veľká filmová katastrofa. Toto by som bohužiaľ mohol napísať o takmer každom produkte z dielne JOJky alebo Markízy. No tento raz píšem o seriály „Druhý dych“. Dnes mám na muške presne tento konkrétny odpad!(18.1.2013)

 • macejo
  *****

  mne sa to velmi páčilo, ide o velmi dobrý seriál plný romantiky, napinavého deja, skvelých hereckých výkonov- Mikulčík, Deák, Hryc či sexi Milenka Minichová-úloha mrchy jej fakt sadla velmi dobre aj erotická scéna je sadla velmi dobre... uvidime ako to dopadne, zatial po Odsúdených velmi dobrý Slovenský seriál , ktorý by mohol preraziť aj v zahraničí...(3.1.2012)

 • dawexx
  odpad!

  Po 5 minutách náhodného spatření prvního dílu jsem věděl o čem to bude dalších 10 dílů. Pekelná žumpa. 0,003 hvězdičky za to, že tam jedna štětka řekla představitelce titulní dětské role, že by jí nejradši seřezala jak žito, protože já bych se s tímhle scénářem a nesympatickými postavami zachoval stejně.(1.6.2012)

 • - Seriál vznikol podľa rumunského telenovelového formátu Only Love. (QooBo)

 • - V Česku je seriál uváděn pod názvem Druhý život, nikoliv Druhý dech, aby se nepletl se starším třináctidílným seriálem Druhý dech (od r. 1988). (funhouse)

 • - TV Nova při uvedení v Česku nechala seriál nadabovat, čímž způsobila rozporuplné reakce a vášnivé diskuze u diváků, zda dabovat do češtiny slovenské filmy a seriály. (funhouse)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace