Vtip za stovku!

Česko, 2012, 50 min

Režie:

Peter Núñez

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Michal Novotný, Michal Kavalčík, Martin Zounar, Jitka Asterová, Václav Kopta, Petr Jablonský, Mojmír Maděrič, Aleš Háma (více)

Václav Vydra a Michal Novotný uvádějí novou soutěž o sto tisíc korun, ve které můžete vyhrát i vy! (oficiální text distributora)

ahojky

To máte všichni potřebu si tu léčit komplexi?? Tady na ČSFD sem neoběvil ani jednu komedii nebo hudební či normální filmy, který by se hodnotily dobře. Tady sou v červeným a dobře hodnocený jen horory, trilery a dokumenty. Nenašel sem absolutně nic jinýho nad 70% a přitom to všude jinde ty 3 shity kritizujou a nejvíc hodnotí dobře komedie apod. Ste akorát trapný ubožáci a zmrdi zasraný ()

copterfish

Ze začátku tam byli dobrý vtipy ale pak se začli pořád opakovat a zvali si tam horší a horší hosty až to šlo do sraček ()

Majkowski odpad!

Po tom, co jsem se odvážil na jeden díl tohoto pořadu podívat, jsem začal výraz "vtip za stovku" používat jako popis trapného vtipu. ()

Luciaska13

Moderátoři fajn, některé vtípky člověk slyšel už asi 1000x, jiné slyší poprvé (takže se opravdu zasměje), pokec se slavnýma je taky fajn. Jediný, kdo kazí zábavu je Ruda - toho chlápka vážně nemám ráda (když by v některých dílech vystupoval Michal sám za sebe, tak by to třeba šlo, ale Rudu přepínám) ()

PowPow

Ten Peter Núňez má zatím na kontě spoustu televizního odpadu, stejně tak samotný Barrandov je, až na několik výjimek, stoka, ale o to větší je Vtip za stovku překvapení. Ten typ pořadu už je sice, stejně jako většina dalších českých šou, za zenitem, nicméně nemůžu si pomoct, mě se to líbilo. Ne všechny vtipy jsou zábavné, hodně z toho je hlušina. Ale vzhledem k tomu, jaká je jich tam záplava, je těch dobrých i tak dost. Do zhlédnutí tohoto pořadu jsem si zrovna moc vtipů nepamatoval. Z průměrného dílu si obvykle vybavím maximálně jeden, ale i tak to nakonec dá dohromady takovou databázi, že s tím člověk, když na to v hospodě přijde, slušně zaboduje. Hodnotím díly s Rudou, Hron byl příšerný. ()

mp5991

Nápad je to dobrý, bohužel jen na krátkou dobu. Opakovaný vtip není vtipem a tady se jich postupem času opakuje sakra dost. ()

Redyx1 odpad!

Otřesná žumpa trapnosti,ještě bych snesl Vydru  ale ten trapák Novotný to je vrchol odpadu.Nejen,že je trapný herec,ale všude se trapně hihňá jako degeš a protlačuje starou Jiráskovou...hrozný! ()