Machři 2

• USA Grown Ups 2 (více)

Mrs.Blue odpad!

Sandlera můžu, předchozí snímek poměrně fajn, jenže tohle... Už při úvodní scéně se mi začaly protáčet panenky, ale po nástupu Taylora Lautnera a jeho partičky rozmixovaných mozků, jsem měla co dělat, abych tu rádoby vtipnou šlichtu vůbec dokoukala. Alespoň mám svůj nový osobní rekord ..více než hodina a půl neoblomného "poukr fejsu".. ()

lucijelucije

Nevím proč hodnotím tak kladně. Když jsem se začala dívat na začátek, proklínala jsem své rozhodnutí, protože ze startu to opravdu vypadalo na pořádnou capinu. Ale ono se to v průběhu v určitých místech trošku umoudří, a tam kde ne, tak mi to kupodivu ani tolik nevadí.. Praštěné komedie jsou asi od toho, aby se braly trošku s nadhledem, někdy to samozřejmě nejde, ale zrovna u této kravinky jsem to očko ráda přimhouřila. ()

J*A*M*A*L

Stejný jak dvojka a to tak, že úplně do písmene. Skvělá, přijemná, zklidňující. Sandlerovky jsou zkrátka moje "zklidňující terapie" nic víc. ()

Patrik256

Rozpočet_ 80 milionov dolarov // Tržby_ 246.9 miliona dolarov // Tržby v ČR*_ 4 686 454 KČ // Diváci v ČR_ 34 460 // Tržby v USA*_ 133.6 miliona dolarov ()

Snails odpad!

Tragické, hrozné, příšerné, debilní. Asi nejhorší film, co jsem v posledních letech v kině viděl. Machři 2 mají nejhorší možný typ humoru. Rozhodně nedoporučuji pokud si nemyslíte, že prdy, krky, močení, kopance do koulí a narážení do všeho možného patří mezi vrcholy komediální scény. K tomu ještě herci silně přehrávají a na nějakou dějovou linku se vůbec nehraje. Nevtipná slátanina. ()

Mimomisu odpad!

Jednicka byla pro me milym prekvapenim (pravdepodobne diky tomu, ze to byl Sandler)...dvojka je bohuzel na mile daleko....asi odpad, trochu me to mrzi ()

filipvrbik

Všechny ty herce mám víceméně rád, ale tady se potvrdilo, že příliš mnoho kuchařů spálilo dort.. Spousta vtipů je sice vtipných, ale další spousta trapných, nebo vyloženě nechutných. Prostě aby byla natočena dvojka...30% ()

Illy

Zcela bez děje, ale přes to bavila. Komedie s dementním houmorem, chčijícím jelenem a krkoškytoprdama. Pokud hledáte něco víc než primitivní zábavu, ruce pryč. ()

Strike

V prvních dvou minutách po*čije jelen Sandlerovi celej dům. Co dodat... Ta hvězdička je za asi dva dobré vtipy, Salmu Hayek a Buscemiho na party. ()

Gore

První Machři mi připadali průměrní, možná lehounký nadprůměr, zato při dvojce jsem se neskutečně bavil a to podobný typ zábavy nemám moc v lásce. Gagy byly dobře načasovaný a i herecky to působilo dost uvolněně. ()

Gulde

Nějak tu nechápu to nižší hodnocení. Vzhledem k tomu, že jsem koukal na oba díly v jeden den, můžu docela dobře porovnat, že mi to přišlo zhruba stejně dobrý, jako jednička, a v něčem i lepší. Hlášky a scény vlastně skoro stejnýho ražení. Pro mě osobně dobrá prdel. ()

Wancohoff

to ze to nemalo dej by bolo ok, chcel som sa len pobavit, no to ze 8 z 10 vtipov bolo fekalnych,navyse opakujucich sa, na to si asi nikdy pri tychto holý údskych rádoby komediách nezvyknem. ()

IvcaSammet

O hodně slabší oproti prvnímu filmu ... I když docela vtipné ... Každopádně 'trapnost' chvílemi neznala meze a pohled na nechutně slizkého Taylora Lautnera taky nebyl zrovna nejlepší ... Obyčejná průměrná komedie, kterou stačí vidět jen jednou, i když některé vtipy opravdu stojí za to ... ()

Stanley619

Zatím asi nejvtipnější špatnej film tohoto roku. Adam Sandler si zachránil prdel, protože po Jack a Jill a Můj otec je šílenec jsem ho skoro zavrhl. Ale tímhle ukázal, že ještě umí udělat srandu. Kevin James je zase tlustý prase a to jsem myslel, že mu forma z Profesora v ringu vydrží trochu déle. 55% ()

Silviaxx

Na Grown ups mám tak trochu slabosť. Možno to bude hereckým obsadeným, ktoré mi je nadmieru sympatické alebo dosť príjemným humorom typu - chlapi kecajú na pive. Uznávam, že je tu mnoho preefektovaných, či nedotiahnutých scén, nie je to však nič, čo by mi výrazne vadilo a skôr ma zaujali moje pozitívne pocity, ktoré som pri sledovaní nadobúdala. Určite si to nechcem zopakovať, lebo by sa dojem pravdepodobne zhoršil, ale na jedno pozretie to prišlo poriadne vhod. ()

Flopik

Ale rozhodne nie o veľa horšie ako jednotka. Stará parta sa opäť stretla síce chýbal jeden člen ale nevadilo mi to.Smial som sa nahlas, vtipy vychádzali. Mrzelo ma že s postavami sa nepracovalo vôbec a šlo sa len na komédiu. Opäť však musím povedať že je to skvelý pohodový film ktorý ani chvíľku nenudí a pozerá sa naň skutočne dobre. Za pár rokov by som si mile rád pozrel trojku. ()

jasanka

Totální kravina - co si budeme povídat... Nicméně pokud máte náladu na pohodovou, nesmyslnou a trochu úchylnou komedii, proč ne. ()