Tik. Tak. Bum!
Nikdy nepoznala svojich rodičov. V špeciálnej škole pre siroty z nej vycvičili nájomnú vrahyňu, ale túžba po normálnom živote ju donúti predstierať vlastnú smrť. Čoskoro však zistí, že žiť obyčajný život je omnoho ťažšie, ako si myslela.
Megan Walshová nie je obyčajné 16-ročné dievča, ale tínedžerská agentka pre špeciálne medzinárodné operácie, iným slovami - nájomný zabijak s nevinnou detskou tvárou. Pri takomto povolaní však Megan nemôže žiť ako ostatní vrstovníci. Ľutuje, že jej uniká najkrajšie obdobie života a nemôže naplno prežívať bezstarostnú a bláznivú mladosť so všetkým, čo k nej patrí, teda s priateľmi a romantickými vzťahmi a láskami. Aby si svoj vek stihla ešte ako-tak užiť, zinscenuje svoju vlastnú smrť, oslobodí sa od bývalého života plného zvrátených záväzkov a povinností a s novou identitou sa votrie medzi študentov strednej školy na predmestí amerického mesta. Už čoskoro však zistí, je byť normálnym, obyčajným dievčaťom nie je vôbec také jednoduché, ako si myslela. Byť tínedžerkou a prežiť v zradných vodách nemilosrdného stredoškolského prostredia medzi drzými, ambicióznymi, zákernými, pomstychtivými a sebeckými spolužiakmi je oveľa väčšia výzva, než plnenie nebezpečných úloh na špionážnych  misiách. (TV JOJ)

kaylin

Takový komiksový film, který stylem - a zároveň trochu obsazením - sedí na Roberta Rodrigueze. Ale místo toho, aby to byla skvělá řežba ve stylu "Kick-Ass" nebo "Kingsman", což mi připomněla úvodní zápletka, je to teen komedie o tom, jak je těžké zapadnout, když se vydáváte za Kanaďanku. Ale ono se to nakonec povede a všechno zlé se v dobré obrátí. Jessica Alba je strašná záporačka. ()

ABLABLABLA

Jdem na to.. další kritika.. ty mi dneska nějak jdou. Ovšem musím uznat, že tohle byla relativně dobrá komedie. Bavila jsem se, ale hlavní hrdinka mi byla krajně nesympatická. Já si nemůžu pomoct, ale Hailee u mě teda nezazářila - zatím v žádném filmu, co jsem ji viděla (v Pitch perfect 2 je otravná, v Ender's game jsem ji nějak ignorovala, v Hateship loveship byla za krávu a v Begin again nevynikla). Mnohem víc mě bavila vedlejší story dvojice Liz a Gooch. A hlavně všechny ty outfity, co měla Hailee na sobě byly otřesné. Se nedivím, že jí Sophie řekla, že vypadá jako transka ve všem (nic proti transkám). Takže byl to fajn film, super nápad, ale když je pro vás hlavní postava otravná, je to těžké. Takové lepší 2*, horší 3*... prostě něco na pomezí. ()

..Lucas..

Nenáročná oddychová dobrodružná komedie. Hailee je jako vždy velmi sympatická, to samé se dá říct i o zbytku obsazení. Bylo fajn vidět Sophii Turner i v trochu jiné roli. Nejedná se o žádný velký trhák, ale na sobotní večer ideální. ()

gegina31

Rozhodně se nebudu stydět za to, že jsem se bavila. Byly tam vtipné scény, akční scény, bylo to ze středoškolského prostředí a to mě baví. Na 4 hvězdy to není, ale na 3 taky ne. Tak budu hodná a trochu tomu filmu přilepším. ()

evanka

Ani Samuel L. Jackson tohle nezachrání. Film se dá přežít celkem bez újmy až do konce. Nápad a námět je celkem originální, ale bohužel nebyl využit tak, jak by dovoloval. Některé věci a chování postav jsou přemrštěné a jen kroutíte hlavou, že by se snad takhle někdo mohl chovat. Vtipy ani scénář moc nefungují. Průměrná teenage komedie. ()

Havaj8

Tohle byla vlastně taková Hana Montana jako tajná agentka v komedii. Cílová skupina pod 15 let, to totiž nebylo ani pro teenagery. Mě to nemělo vůbec co říct. Sophie Turner hrozná role, Jessica Alba ještě horší. S.L.Jackson jenom paběrkoval. Dětský holčičí publikum si možná přijde na svý. ()

bourec

Nevim,co mě dohnalo k touze koukat na tenhle film,ale s koncem filmu to vypadá nejspíš na nějakou stařeckou demenci.Řádná pitomost to byla.Film pro pubertou postižený jedince,naproti tomu ale taky s koncem musim konstatovat,že i přes špatný všechno sem se ani nenudil.Sice to nedává úplně smysl,ale je to tak.30%. ()

hroubek

Fakt jsem tomu chtěl dát tři hvězdy, jelikož mě to v druhé půli dost bavilo a kupodivu všechno vypadalo lépe, než na začátku. Pak jsem si ale vzpomněl na začátek a moje "lehké nadšení" bylo zas úplně někde jinde. Film sám osobě není zas tak hrozný, a jako béčko si ho jde užít. Problém je v tom, že film si zbytečně dlouho hraje na něco jiného, než ve skutečnosti je. Do toho vypadá místy fakt blbě a v první půlce jsou akční scény nekoukatelné. V druhé půli se dostane ke slovu odkazování na teen film a je to mnohem lepší zvláště, když se na scéně objeví Sansa Stark. Herci strašně přehrávájí a někdy doslova nemají co hrát a jejich dialogy postrádají hlavu a patu. Pokud jste fandové Sophie Turner a Jessici Alby, tak na to koukněte jinak je spoustu lepší filmu, u kterých trávit čas, škoda jen té zápletky, která se rozhodně dala využít lépe. ()

tom.nosek

Obyčejná, průměrná komedie. Zajímavá především záporačka Sophie Turner a sebeparodující Samuel L. Jackson. Sice to jsou spíš takové horší tři hvězdy, ale tři hvězdy to ještě jsou. ()

lucijelucije

Tak a tady to máme. Občas si sice přihnu nějaké sladké romantiky pro školáky, ale Barely přestřelila a to hodně. Ani si netroufnu tipnout pro jakou věkovou kategorií byla tahle capina stvořena. Za Turner hvězda. A už nikdy víc, prosím. ()

peetriss

Barely Lethal je snad pouze jednorázovým přehmatem Hailee Steinfeld ve výběru role a nejedná se o začátek toho nejhoršího možného směru v její další herecké dráze! Není nutné, aby film očividně zaměřený pro pubertání publikum sršel myšlenkami a inteligencí, ale toto bylo moc i na tuto kategorii filmů. Jediným pozitivem je náznak zdravé ujetosti, to ale zdaleka nestačí - nefunguje humor ani akční či pubertálně romantické prvky, a už vůbec ne scénář, který je natolik hloupý, že vše stahuje do kytek. ()

Lovely.Bones

Takhle by to dopadlo, kdyby se Kinsgmana pokusil natočit kdokoliv jiný než Matthew Vaughn. A není to špatný. Ve skutečnosti, mě to skutečně bavilo. Má to stejnou energii jako Kingsman a herecké obsazení je úžasné. Hailee Steinfeld se pro svojí roli naprosto hodila a předvádí skvělou práci. Sophie Turner aka Sansa je možná to úplně nejlepší na tomhle filmu, svojí roli prožívá a je neskutečně bad-ass. Jessica Alba hraje obdobnou roli jako ve filmu Spy Kids 4D, ale tady i trochu někoho škrtí a vypadá u toho dost hustě. Samuel L. Jackson si asi nevšimnul jména filmu, a myslel, že dostal scénář ke Kingsman 2 :D Thomas Mann je obrovský sympaťák a nejvíc jsem mu fandil. Nejvtipnější je ovšem, překvapivě, Disney Channelovská herečka Dove Cameron, která má opravdu super hlášky. Moc doporučuji a přijde mi, že to hodnocení je tedy opravdu nízké. Strašně jsem si to užil a určitě to někdy uvidí znovu ;-) ()

aLPaC

Ještě bych pochopil, že tu hraje Jessica Alba, jelikož její kariéra šla v tomto desetiletí mírně řečeno do kopru, ale že je tu také Samuel Jackson, to mi teda hlava nebere. Ohyzdná hlavní hrdinka nesleze z plátna a ten trapnej scénář jí nedává šanci ukázat ani špetku z herectví. Jedinými pozitivy tak bylo asi dvouminutové cameo Steve-O z Jackass a mé zjištění, že zase existuje legendární produkční studio RKO Pictures. ()

Bozvav

Zajímavý námět na vtipnou záležitost, bohužel díky neherečce v hlavní roli, poměrně dosti hloupému scénáři zůstal neproměněn. Film postrádal nejen náboj, napětí, ale i komická stránka příběhu je dosti slabá. Není to úplně na poslání do kopru, ale víc jak jednu nedám. ()

RakeW

Barely Lethal je v první řadě promarněná šance na slušnou moderní teenage komedii. Několik světlých lehce originálních či vtipných momentů obklopuje temnota klišé, nudy, stupidy a povinných prvoplánových popkulturních odkazů. Hailee postavy jako 83/Megan určitě sednou (a seknou), ale měla by je hrát podle jiného scénáře. Jeden z hlavních problémů tkví v tom, že celý nevyvážený slepenec scén jak z několika různých filmů očividně nemá zcela vyjasněnou cílovou skupinu diváků. Tvůrci zřejmě chtěli, aby se bavili mladší i starší, holky i kluci... Jenže nakonec se všichni tak nějak otravují. Prostě vaughnovka těžce bez vaughnovské šťávy. ()

nippa

Normálne by som sa na pozeranie niečoho takéhoto sám asi nedal :D Je tažké vôbec použiť výstižné slovíčko na popis toľkého cliché, miestami to bolo absurdne smiešne zlé. "Absolútne cheesy-corny, až priam tacky." Ale teenage sesternica (ktorá bola zrejme cieľovkou) si prežívala svoj stredoškolský sen, čo mi vyčarilo úsmev na tvári :) ()

char_t

Hailee Steinfeld vs. Sansa Stark vs. Jessica Alba, to vše pod dohledem Samuela L. Jacksona. Může tohle dopadnout špatně? No, může. Třeba když se to celé (od scénáře po herecké výkony) odflákne víc než tenhle komentář. Hádám, že stihli celou produkci v pauze mezi natáčením dvou dílů Game of Thrones... 50% ()