Bunheads

USA, (2012–2013), 13 h 41 min (Minutáž: 43–47 min)

Sutton Foster, Kaitlyn Jenkins, Julia Goldani Telles, Bailey De Young, Emma Dumont, Kelly Bishop, Stacey Oristano, Rose Abdoo, Colleen Craig, Anna Ross (více)

Epizody(18)

Lasvegaská tanečnice Michelle se spontánně vdá a odstěhuje se za svým manželem do jeho bydliště, ospalého přímořského městečka. Musí se přizpůsobit nové životní situaci a zvládnout práci po boku své nové tchýně, která vede místní taneční školu. (Margerie)

karinakari

Když jsem se dozvěděla, že se připravuje nový projekt od tvůrců Gilmorek, jedna moje část se neskutečným způsobem těšila a druhá měla velké pochyby, zda to dopadne dobře. A díky bohu měla moje první část pravdu. Děj se opět odehrává v malém bláznivém městečku, kam se díky podivné svatbě nastěhuje ještě víc bláznivá Michelle. Její manžel, kterého mimochodem zná všehovšudy ani ne týden, umře. A začíná skvělý a zábavný příběh (teď si uvědomuji, že to zní docela černě:D). Její tchýně totiž není nikdo jiný než babča z Gilmorek a i tady stojí její postava za to. Ač se Michelle řadí mezi jedny z nejmíň přitažlivých postav, jaké v seriálech hrají, určitě si jí zamilujete. Lepí se jí totiž neskutečným způsobem smůla na paty. V charakterech baletek naleznete typické stereotypy a jedna z nich bude vašemu srdci blízká (tady musím podotknout, že jsem se zamilovala do jména Boo). Bunheads určitě stojí za vaší pozornost a hlavně ho nevypínejte po pilotu, protože až po něm začíná pekelná jízda plná smíchu. ()

Mara12

Bohužel, jak mě začátek série nadchl, tak jsem kolem pátého dílu překvapivě zjistila, že se nudím. Seriálu chybí nějaká slušná dějová linka, ono zabít čtyřicet minut řešením samých hovadin nemůže fungovat napořád plus Mischelliny neskutečně dlouhé slovní výlevy mě časem začaly přivádět k šílenství (ne pokaždé, ale stávalo se to). ()

Sagisia

Přes rozpačitý rozjezd se mi začíná zdát, že seriál Bunheads konečně nabral správný směr. Chytá mě nostalgie a místy nasávám takovou tu typickou lovely atmosféru z dob Gilmore Girls, kterou žádný jiný seriál prostě nemá. Jsou tu stejní herci a podobné náměty jako v GG, a za zvuku akustické kytary sledujete zase to útulné barevné prostředí plné světýlek, bláznivých řečí a přesložitých vztahů. Baletní vystoupení vždy included. Jen to chce trochu míň křeče a netlačit tolik na pilu, což se někdy daří a někdy ne. Uvidíme jestli se udrží, ale nějak v to prostě věřím :) ()

Minoka

Podobná hudba, časté slovní průjmy, trhlí občané malého a zapadlého městečka. Který jiný seriál to tak asi může připomínat? Že by Gilmorky??? Hlavní hrdinka má však nevýhodu, že nějak nedosahuje kvalit Lorelay. Působí tak zvláštně...Snad to bylo účelem a slečna Michelle se nás pokusí získat něčím jiným....Ale už by bylo na čase, začíná to být poněkud ospalé... ()