Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

VasaX

Millerovi jsou takovou klasickou komedií o odlišnostech a cestě k něčemu lepšímu. Děj je postaven na klasických bodech už od počátku - vyhrocená zapeklitost dá dohromady čtyři různé lidi, kteří si před tím neměli co říct a zbytek je takové to dramaticky komické hledání cesty k sobě navzájem, a taky získání "osvícení" k tomu, aby pohnuli svým životem. Ale překvapivě to velmi plynule funguje, celkové obsazení hodně dobře funguje, a to i ta Jennifer Aniston. Proto občas nechápu ty vynucené přepálené situace, zahnané do krajnosti, když vůbec nejsou zapotřebí a naopak odvádí od pocitu konzistentnosti celého děje a úrovně poměru humor/drama. Myslím si, že to šlo udělat v těchto bodech tak, že se komedie nemusela dotýkat absurdních vyhrocení a pomalu přehrávání, a mohla být o to více přátelská. Ale to je taková spíše výtka než útok, protože Millerovi jsou jinak velmi fajn komedie, co pobaví a potěší a je svým způsobem i decentní a sympatická. Což se cení, protože na deset komediálních výstřelů do prázdna padne jedna trefa do něčeho povedeného, což je nyní We're the Millers. ()

VanTom

Neotřelá premisa dává vzniknout více než slušné "nekorektní" komedii, která tedy v sexuální sprostotě tlačí na pilu až přespříliš a pár situací nekonečně natahuje, ale většinou cíl nemíjí. Ani očekávané sbližování členů falešné famílie neskřípe, hlavně zásluhou skvělého castingu (sexy striptérka Jennifer se zde vyloženě našla). 7/10 ()

Aven

Jedno z nejpříjemnějších filmových překvapení posledních let. Čekal jsem tuctovou nablblou komedii a dostal jsem.....no nablblou komedii, ovšem s naprosto skvělým hereckým ansámblem a spoustou povedených scén a hlášek. Takhle už jsem se v kině fakt dlouho nezasmál, takže No ragret, you know what I ´m saying! ()

dANo

Výborná komédia, ktorá aj napriek miernym nelogickostiam v scenári potešila a miestami som sa fakt dobre zasmial. Musím priznať, že som dávno podobne uletený film nevidel a doslova som si ho užíval. ()

sheldonka.

Super americká komedie, u které jsem se ze srdce zasmála. Myslím, že marihuana je prostě a jednoduše nevyčerpatelné filmové téma. ()

Unnamed

Posledních 20 minut jsem měl chuť to vypnout... každou vteřinu. Celkově bylo ve filmu poměrně dost zábavných scén, ale ke konci se to začalo zvrhávat do trapnosti místo zábavnosti. Závěrečné titulky super, a i díky nic se mi to takhle nízko hodnotí s těžkým srdcem. 3* ()

Wade

Během celého filmu jsem měl na tváři úsměv. We're the Millers je svižná vtipná a pohodová komedie, která si zaslouží 4 hvězdy. Jednu celou hvězdu navíc si pro sebe urvala sexy Jennifer. 95% ()

hejsahopsa

Nejdřív jsem si myslela, že to bude ve stylu "rodinné komedie", které vážně moc nemusím a navíc road movie (taky nejsou mé nejoblíbenější), ale tohle se vlastně docela povedlo. Po dlouhé době celkem slušná komedie. Zasmála jsem se a pobavila, ale úplná pecka to zase nebyla, proto 3 hvězdy. ()

ivo333

Tejto priemerne zlej komédii by som dal normálne len dve hviezdičky, ale za ten podarený blooper na konci s Jennifer Aniston na konci jednu predsa len pridám. ()

V.Silver

Přes všechna naprosto jasná klišé to bylo vtipné a svým způsobem dokonce i milé. Velice se mi líbilo, jak některé scény sice balancovaly na hranici trapnosti, přesto do ní většinou neupadly. S klidným svědomím dávám 75% a vřelé doporučení, pokud se chcete u filmu opravdu pobavit a odpočinout si ;) ()

zigíš

Slušné popkulturní hlášky & narážky ale (!) kvalit režisérova opus magnum ´dodgeball´ to nedosahuje ani z daleka ..nicméně anistonka čím starší tím víc HOT ;) ()

Sklepkan

Rodinná komedie se vším všudy. Atraktivní téma drogového průmyslu zaručuje dostatek zábavných situací, kterých naštěstí film využil. Potěší uvolněné výkony všech zúčastněných a spousta minivtípků v pozadí (kosatka, "see you soon my little drug mule - iáá iáá iáá!" :D...) A Aniston i ve věku přes 40 let je stále kočka, které tu striptérku uvěříte jako nic :). Jen si drbnu na závěr..nechápu proč musí mít v každém filmu záběr na rostoucí "kytičku" a skoro pokaždé to jsou takové zdechliny, že by se za to styděl každý seriozní pěstitel. no co, to už stejně hledám každou blbost.. 80% ()

blackJag

Anistonová je bohová prcina. To tělo už dávno dokroutilo čtvrtý kříž, ale nemá jedinou chybičku (nebo chloupek)... Film celkem fajn. 65% ()

mkubalikova

Jedna hvězda za Jenny, která se definitivně zbavila nálepky "ta z Přátel" a její komediální talent prostě patří na velké plátno. Jedna hvězda za Jasona a za jeho pomrknutí do kamery, jedna hvězda za "děti", jedna za 111 minut parádní zábavy....ya know what I'm sayin' 90% ()

JohnSmith

Poněkud slabší rozjezd korunovaly excelentní gagy po opuštění Mexika. Celkový dojem je dost dobrý, hodně vtipu, zvlášť scény s učením líbání a striptýzem Jeniffer Aniston, před kterou smekám, byly opravdu bomba. ()

Mr.KarlAdler

Po hříchu se pro mě jedná o nejvtipněji zvládnutou klasickou (a tím konečně i VTIPNOU) komedii od prvního Hangoveru. Příběh neskutečně šlape, scénář perlí od úvodních minut díky Davidu Burkeovi alias Jeffu Wingerovi (arogantní pohodář - to je kombinace!) a s příchodem Jennifer Aniston stoupá herecká úroveň ještě výš. Vím, že humor je možná nejsubjektivnější věc na světě, ale ty všechny rádoby úspěšné komedie posledních let mi ukázaly, jak moc potřebuju "to svoje", abych se při filmu několikrát dobře zasmál. Taky je pravda, že rodinná záležitost je ještě tíž zpracovatelná, ale tady se to povedlo krásně namixovat tak, že si všichni přijdou na svý. Od koulí přes drogový bosse k falešnejm dětem až po Bin Ládina (to mě dostalo). Je to dostatečně decentní, dostatečně úchylný i systematický. No a co víc, nejen já, ale i Garáž je z toho nadšená! ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem