Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě. (Falcon)

Muzaffer

Sice mi přijde, že tyhle moderní animovaný pohádky jsou všedchny na jedno brdo, ale i tak je to dobrá zábava...Zase jednou správně namíchaná dávka roztomilých, vtipných postav, zajímavého příběhu a příjemné hudby. ()

sechmet5

Lepší 3* - začátek byl dost dobrý, ale dál už to nebylo nic extra. Hodně se mi líbilo, jak se všichni vždycky zhrozili, když jim Anna řekla, že se zasnoubila s týpkem, kterého potkala ten den. ()

Samarol

Pokud Studio Disney vytvoří animovaný film, tak se snad ani nedá čekat nic jiného, než že bude králem mezi svými. U tohohle kousku je tomu nejinak. Animace byla na jedničku, hudba taktéž výborná. Ale mám jednu menší připomínku. Když to porovnám třeba s „Na vlásku“, kde je začátek?! Proč byla Elsa zakletá? A rozhodně mi nestačí, že se s tím narodila. Klidně mohli celý film trochu natáhnout a děj rozvést. Ale protože mám rád animáky a zvláště pak ty od Disneyho, dávám alespoň čtyři hvězdičky, i když s malým mínus. ()

germiny

Je opravdu zajímavé, jak animák, který nemá pořádný příběh a opravdu tam chybí to zásadní NĚCO, dokáže být tak vlezle milý :) Opravdu pěkná podívaná, na kterou mohlo dokonce i fungovat 3D. A ta scéna při tvorbě ledového hradu je opravdu vizuálně parádní a i ta melodie ujde :) edit: Po druhém shlédnutí začínám uvažovat o 5*. Vskutku milé překvapení nakonec. A Let It Go mi v hlavě zní teď skoro pořád... ()

minima

Až zpětně jsem zjistila, že se má jednat o film na motivy Andersena. Naštěstí. Předlohu mám totiž hodně ráda a tohle je úplně o něčem jiném, v porovnání s předlohou by to neobstálo. Nicméně takhle v nevědomosti to silně připomínalo Tangled (jak píší všichni), včetně vtípků apod. Což mi vcelku vyhovovalo. Pro mě příjemných 6.5/10, hlavně za sněhuláka toužícího po létě. ()

Falstad

Kouzelná vizualizace, působivý a chytlavý soundtrack, úžasané vtipy, příjemný originální dabing, úžasná atmosféra to vše definuje novinku z Disneyho pohádkového království. Je zde však i něco, díky čemuž se nepovedlo pokořit krásu a dokonalost o tři roky starší sestry Tangled a její Rapunzel, a to je příběh. Jednotlivé scény jsou příjemné, koukatelné a chytlavé, pokud si je ale slepíte dohromady ztratí to celé kouzlo a dokonalou pointu, kterou bych od Disneyovky očekával. Takže proto tentokrát pouze za čtyři hvězdičky, ale i tak vynikající snímek, který si určitě pustím brzy znovu. ()

A_san

79% zatím, to jako vážně? Jako za co? Sem tam pár dobrých hlášek bylo a musím uznat, že i když mi byl Olaf protivný, nebyl tam tak často, aby dělal trapné rádobyvtípky a Swen byl aspoň pěkný sobík a nepřeháněli to s nimi. Ale tomuhle chybí jakýkoliv děj, je tu tak jedna pěkná písnička, která za rok bude stejně zapomenutá. Postavy sympatické byly, ale opravdu tomu chybělo něco jako třeba děj, Elsa neměla skoro žádný prostor a člověk se ani neotočil, už to skončilo a říká si, jakože co, to je všechno? Mno nevím, pro mě teda docela slabota. ()

MadMax3

Muzikály skutočne nie sú pre mňa. Po prvých 20tich minútach som seriózne rozmýšľal to vypnúť, ale našťastie sa to ukludnilo, začalo sa aj niečo diať a tá zima bola krásna ozaj. Akurát sa nemôžem zbaviť pocitu, že posledné roky Disney kreslí všetky postavičky úplne rovnako. ()

KDoll

Vzhledem k tomu jak dopadli letošní Oscaři, nedá mi to a musím tento animák okomentovat. Jednoduše to nedává smysl! Rodiče se nehodí, tak je bez nějakého vysvětlení hodíme do moře. Sympaťák, kterého potká zrzka Rouge je sympaťák celkem dlouhou dobu, než se z čista jasna, bez jakéhokoliv náznaku změní v hajzlíka. Locika pořád mluví o tom jak musí sestřičku ochránit, ale když za ní přijde do jejího nového, ničím nevybaveného paláce, s klidem v duši na ní pošle obřího zabijáckého rampoucha, který vcelku aktivně usiluje o její život...Chudý krasoň se svým věrným sobem, lehce připomínajícím legendárního koně z Tangled mohli dostat trochu víc prostoru. Nicméně, přestože bych vybírala jinak, gratuluji k oběma proměněným nominacím! ()

miki68cz

Milá, veselá, romantická, krásně udělaná pohádka pro všechny věkové kategorie. Nádherná muzika, láskyplné a přátelstvíplné písničky. Doporučuji, odpočinete si, pobavíte se a snad stejně jako já se zamyslíte, jak daleko ještě půjde dokonalost digitální animace. ()

Doutas

Standardní disneyovka s nadstandardní animací a pár chytlavými písničkami. Humor spíš slabší bez větší ambice zasáhnout i jiného než cílového dětského diváka. Ledové království je klasický nijak výjimečný animák, kterých se vyrobí každý rok v USA tucty. Oscar pro tento snímek mě tak jen utvrzuje v mém přesvědčení, že "nejlepší animovaný film" je jen technickou kategorií, která by se měla přejmenovat na "nejlepší animaci." ()

MickeyH.

Hezky zpracovaná pohádka se zajímavou myšlenkou, která dokáže bavit i dospělé. I když přál bych si být ještě dítě, abych si jí mohl užít naplno, takhle mě některé momenty spíš otravovaly, ale to právě proto, že už nemám dětské srdce... Rozhodně se to povedlo. ()

yaqwsx

Taková Disneyovka se vším všudy - redy má alespoň všechy její rysy - relativně prostý příběh, který sází na dojemnost, lovestory a zajímavé postavy. I přes to všechno mě Frozen neunesla. Nechápejte mě špatně, vůbec to není špatný animák, ale k dokonalosti např. Tangled má hodně daleko. ()

Asdas

Nádhera, ktorú nezráža ani dabing ( aj keď v originály tomu napálim to najvyššie hodnotenie) a najlepší animovaný film a rozprávka vôbec za veľmi dlhú dobu :) ()

MartinTerran

Klasická Diesneyovská pohádka, sice s tradičním příběhem o lásce, ale pár inovací by se našlo. Ale celkový dojem je pozitivní, animace pěkná, songy se mi také moc líbily (mám rád muzikály), vtipné momenty taky nechyběly, takže já jsem spokojený. Nadprůměrný filmový zážitek, pro milovníky pohádek a sněhu nutnost vidět! Hodnocení: 80/100. ()

pekas

Zápletka byla teda slabounce udělaná. Všechno bylo krásné a veselé, ale dost povrchně podané. Ne. tohle mě minulo, to si moc nezaslouží. 58% ()

Symfonická show Christmas in Hollywood

Symfonická show Christmas in Hollywood