Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě. (Falcon)

Kutkey

S poutavějším příběhem, by se tento film mohl opravdu stát skvostem vizuálně je totiž perfektní, škoda. ()

boombang

Snad jen kromě animace je to slabé ve všem. Děj je nejasný a vůbec nezaujme, postavy nevyužité, písně nezáživné, humoru opravdu pomálu (o ten se starají jen sněhulák a sob, přičemž sob je jen další vykrádačka osla/koně/atd. a sněhulák tam spadl snad z úplně jiné planety/pohádky). Na Tangled se tenhle film dívá z pěkně uctivé dálky. ()

george82

Příběh tak normal, animace v pohodě, ale to zpívání. Vím, že je to u Disneye běžný, ale mě to prostě překvapilo, zaskočilo a film znechutilo. ()

arbeit

Karaoke verzia warcraft 3 frozen throne pre deti. Pozrieť sa to isto dalo, ale na 4 hviezdy je to málo vtipné, a pesničky (videná cz verzia) sú dakedy až otravné. ()

Mr_Moon

mam chut dat odpad protoze to u nas momentalne jede nonstop a mala u toho jeci ty pisnicky....zas takova parada to neni ()

Toustovač

Jo von je to muzikál:). Ale stejně by tam mohli zpívat míň. Recyklace vizuálu z Tangled taky zrovna nenadchla ("policejní" kůň a sob - najděte pět rozdílů). Ovšem na druhou stranu tomu musím nechat, že animáků o sestrách moc není (trochu se mi vybavovala Brave, pro změnu s matkou a dcerou). Dále pak místy solidní potemnění, humor a výtečné scény - i když pouze v jednotkách případů, které ovšem stačí na to, abych dal 4* (ale jen tak tak, jak mívám poslední dobou ve zvyku). Oscara trochu nechápu. Radši se podívám na konkurenty, i když předběžně to vypadá na slabší animácký rok. ()

gicous

Disney klasika v digitálním balení. Spousta písniček, dvě legrační postavy, super příběh. Pro malé čechoušky, ochuzené o tuhé zimy je tohle naprostá povinnost. 8/10 ()

Furry_Sheep

Průměrná zpívaná disneyovka, která dospělého neurazí ani nenadchne (na rozdíl od dětí). Hodně zpívání, méně děje, trošku humoru. You know, for kids... ()

Daryl.Dixon

Vizuálně povedený kousek se zajímavými ledovými efekty. Animovaný film pro celou rodinu, kde děti, a nejen ty, asi nejvíce pobaví sněhulák Olaf a jeho různé variace na hru s končetinami, který si u mého hodnocení vysloužil hvězdičku navíc. ()

Izi-Peťan

Na animáky jsem přestal koukat, protože současné zpracování mě vůbec nebaví, ale jak jsem od bratra (lakart) zaslechl, že tohle je po dlouhé době velmi kvalitní animák a nejzajímavější na tom je, že to není od Pixaru, musel jsem se na to podívat. Byl jsem jím uchvácen a v závěru upadla i slzička. Takhle by měly vypadal budoucí animované filmy a já budu nadšený. 100% ()

VojtaMarek00

Na to, že je to od Disneyho, s tím, že Disney poslední dobou plive jeden film za čtvrt roku a jednu sr*čku větší než druhou, mě frozen příjemně překvapilo. Skvělý soundtrack, příběh prostě Disneyovský a jako vždy - vtipná vedlejší postavička, tentokrát sněhulák. A všechno skončí - jak jinak - dobře. Disney po podle mě měl navíc, ale podle toho co poslední dobou tvoří za sra*ky, je tohle obrat o 180 stupňů. ()

Ivoman

Nebýt vedlejších postav, film by propadl totálně. I když bych spíše měl napsat, nebýt tolika hlavních postav. Děj vcelku ubíhal, ale nevím jestli pro dnešní děti se hodí tolik písniček, naštěstí byli jen do cca poloviny filmu. Zklamání bylo 3D, na dnešní dobu využito minimálně, velká škoda a ztráta hvězdičky. ()

milanhanic

Dalo by se říct, že to pro mne bylo zklamáním. Nicméně to platilo jen pro prvních 30 minut. Dále mínus za písničku každých deset minut (po hodině díky bohu utichnou). Celé to ale zachránili sněhulák Olaf a sob, který druhou polovinu filmu udělali téměř famózní. ()

maoc

Některé scény nebo dialogy nepostrádají určité kouzlo, ale Disney až příliš vykrádá sama sebe (Na vlásku) a příběh je jedna motanice s neukotvenými a nedokreslenými postavami. Pohledný vizuál to pro mne nezachrání. Ovšem čtyřletá dcera to žere. Je to jediná pohádka, u které vydrží celou stopáž. Tak nevím, kde je chyba. Asi ve mně. ()

Vocoun

Po nějaké době zase krásný animák. Sice je to dost podobné Tangled v určitých věcech, ale to nevadí. Opravdu krásné písničky, dost vtipu, i když místy ztřeštěného. Příběh je docela slabý a zápletka taky předvídatelná, ale proboha je to animovaná pohádka pro děti, ne adept na oscara za scénář. Jak jsem řekl, krásné písničky děj pěkně plyne, k postavám se dá utvořit velmi hezký vztah (až na Elsu, ta je fakt totálně šílená a chová se jak kráva :) ) Já teda s touhle pěknou pohádkou neměl vůbec žádný problém, ohánět se tady nějakým hlubším smyslem děje a podobnými věcmi nemá smysl. Jako animák to splnilo všechno co mělo, uteklo to jako voda, písničky v hlavě zní několik dní. Pěkné 4 hvězdy, 75% ()

Symfonická show Christmas in Hollywood

Symfonická show Christmas in Hollywood