Huntelaar

Pro mě určitě nejmarkantnější srážka Disneyho oblíbené dětské naivity, namaskované na poučnosti děje, s Pixarovskou vypiplaností detailů, parodií, popkultůrních odkazů, techniky animace a tady i luxusní ukázky režisérské zručnosti. Takhle nasnímané záběry by si přál každý fanoušek motosportu ze svých obíbených závodů. V neposlední řadě je třeba pochválit dabing. ()

fmash

Poněkud chvatný přerod samožerského náfuky v úžasně empatického lidumila, trvající bohužel takřka celé dvě hodiny. Nepatřím mezi fanoušky okruhových závodů typu NASCAR a podobných, tím asi na tomto kontinentu nebudu ničím výjimečným. O to víc jsem se nudil skoro celou první polovinu filmu při sledování kousků pneumatik odhazovaných po oválu svištícími brky. Co pro mě film zachránilo, byla jeho estetická stránka. Dokonale se blýskající povrchy aut, nádherná a vtipně stylizovaná příroda, Radiator Springs se svým padesátkovým vzhledem… Toho mohlo být víc a pak bych se nezlobil. Jinak je film nevýrazný průměr s konotacemi zajímavými hlavně pro amerického diváka. Taková slaboučká čtyřka. ()

maverick10

Jen s hruzou ocekavam, kdy se pretrhne ta perfektni snura PIXARU................no a AUTA? Tak tento snimek snuru jen prodluzuje a navic pozlacuje. ()

SonG

No, než jsem se začal dívat, říkal jsem si, že závody animovaných sporťáku mi nebudou nic říkat,ale opak byl pravdou. Milé vyprávění o jednou náfukovi, který se změní k lepšímu. Pixar to zase zvládl. ()

Meridius

Takle nějak si představuju perfektní zábavu -> 100%!!! Zaujal mě skvělý soundtrack a taky se mi moc líbil český dabing. ()

balba

Skvělá animace , super děj a výborný námět.Prostě film Auta je originál , který se povedl.Skvělá zábava nejen pro děti , ale i dospělé. ()

Hees

Juj čo povedať k tomuto animovanému filmu.Tento film je rozhodne pre celú rodinu.Musím sa priznať,že tento "animák" ma dojal k slzám(možno je to trápne ale mne je to fuk).Príbeh je naozaj prepracovaný od prvého do posledného záberu som sa bavil.Rozhodne odporúčam si ho pozrieť. ()

SallyZen

Opravdu povedený animák. Určitě jeden z nejnápaditějších. Nejvíce se mi líbila vyváženost scén. Humor, který většinou produkoval ze svého motoru Burák. Na druhé straně dojemné scény, které se mi taky líbili. A to u animáků není tak lehké zasadit do příběhu. Autíčka patří k nejlepším Pixarovkám zaslouženě. 90% ()

Rocky88

Perfektní!!! Podle mého nejlepší animák vůbec. Jak je u Pixaru zvykem, okolní svět je perfektně propracován (narozdíl od mrtvého pozadí u Disneyovek) a všechny vychytávky postřehnete až na druhé skouknutí (zvláště ty mouchy byly perfektní). Velkou výhodou je fakt, že film nikde neupadá do stereotypu. Sice ten konec byl trochu očekávaný, ale vyvážilo to perfektní načasování a kvalita vtipů. Navíc se vyvedl i český dabing (a to je co říct). Hlavně dvojice komentátorů byla nezapomenutelná. Zasmějí se i ti starší - v kině jsem na Autech byl s 42-letým tátou a 5-letým bráchou a všichni jsme se smáli, až nás huba bolela. Doslova :-) ()

dezorz

koniec animovanej ery sa blizi rychlostou pretekarskych aut. cars sice zarobili najviac z animakov roku 2006,ale to je asi tak vsetko. v prestavke pretekov sa caka sa na dalsi animovany zazrak. ()

Petoss1

Zabudnite na zvieratká prichádzajú autá, konečne poriadna zmena v animovaných filmoch. Nieje je to len pre deti, je to o poriadnych mašinkách. 85% ()

Tomik12345

Jako jo, bylo to dobré. Ale čekal jsem výborné...nějak mi tam chybělo víc vtipu, trochu možná lepší animace, víc plastiky...pěkné 4 *, ale měli kluci namále. ()

O´Neill

Pixel má poslední dobou opravdu skvělé filmy, a Vall-I s Cars jsou tomu přesným důkazem. Tenhle filmeček mě opravdu maximálně potěšil, předčil mé všechny očekávání a NESKUTEČNĚ potěšil. Nenecházím slov jak tento NÁŘEZ zhodnotit, snad jen ... musím to vidět znova! ()

Attta

Může být novodobá animovaná pohádka pro děti sledovatelná i pro dospělé? Ano může a u tohodle nemám sebemenší pochyb. Byl jsem velice dobře překvapen když jsem viděl film poprvé. Navíc musím pochválit velice povedený český dabing, který se opravdu povedl (a to nejsem fanda dabignu). Navíc parádně naučené pro děcka, a skvělá zábava pro dospělé. Krásně vyobrazené charaktery lidí pomocí aut. ()

Streeper

V tomhle filmu si na své přijdou hlavně kluci, ale i holky nezůstanou v pozadí. Tahle pohádka má všechno. Burák je asi moje nejoblíbenější postava. Má to vtip i mravní ponaučení a nejlepší na tom je, že to bude bavit jak děti, tak i rodiče. ()

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

27.09.2008

Čtyřka Pirátů přece jen bude

Čtyřka Pirátů přece jen bude

05.03.2008

Alespoň to tak vypadá podle plánů studia Disney na rok... 2011. Ano, zatímco my pořád netrpělivě vyhlížíme největší trháky léta 2008, Hollywood už plánuje premiéry na období, které nám připadá jako… (více)