Mkartaylas56

Už jako malý jsem Auta naprosto žral a jsem neskutečně šťastný, že mi to vydrželo až do teď, protože se jedná o můj suverénně nejoblíbenější animák, což se už nikdy nezmění (tím jsem si jist) a navždy to zůstane mou srdcovkou. 100% ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 7,1/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 75%, Audience Score - 79% | FDb.cz - 80.2% | Tak po několika letech včerejší repete. BOMBA! Jako malým se nám to líbilo dost, ale nyní se nám to zamlouvá o mnoho více! Skvělý příběh s neuvěřitelnou animací a atmosférou, která umí člověka dostat do pořádných emocí (nostalgie ohledně Kardanové Lhoty) a srandy (buzení traktorů + kombajn Frank ;) je též na rozdávání. Holt klasika, u které ale "malí diváci" nemají šanci pochopit spoustu "dospěláckých" vtipů :) Fakt nás to dostalo a teď už víme, proč je to zde tak úspěšné, protože je to PECKA! ...A Paul Newman není jen skvělým hercem, ale i dabérem - všem doporučujeme rozhodně v originále! A má to i své poselství, a to my rádi.... :-) P.S. Při písni "Our Town" a nostalgické části ohledně Kardanové Lhoty máme opravdu na krajíčku ;) 100% ()

BernyLM

Naprostá kopie filmu Doktor Hollywoood, naprosto stejná zápletka dej i charaktery postav. Zpětné musím Auta přehodnotit. 2* ()

Vykuk

Koukám, že tomuhle jsem kdysi dal odpad :D protože mluvící auta v absurdním světě, který hlava nebere (když se člověk alespoň na chvilku zamyslí), ale je to pohádka a až po letech, kdy jsem byl nucet to pořádně a několikrát skouknout s prckem musim uznat, že to je celkem zábava a tak hezky dětsky baví, jen člověk nesmí přemýšlet :) ()

liquuid

Jeden z nejlepších animáků, které existují. Pro děti to musí být určitě zážitek i vzhledem k faktu, že se vzory aut na různých předmětech jsem viděl každýho třetího piškota na ulici. Odkaz na McQueena je taky super. příběh fajn, vizuál fajn, snažili se a výsledný produkt stojí za to. Nemám nic, co bych vytknul. ()

lmc

I kdyby zacal od tedka Pixar delat ty nejhorsi filmy, diky Cars je pro me toto studio hrdinou animovanych filmu. ()

forrest11

Animacia je dokonala a v dnesnej dobe neprekonatelna a na hranici moznosti! Co sa tyka samotneho filmu, tak je pre mna az prilis moralizujuci, ale vzhladom k tomu, ze cielova skupina su prevazne deti, tak sa to da chapat a v celkovom dosledku to vyznie pre ne nazoaj poucne. Film som videl zatial so slovenskym dabingom, ktory ho prilis nepokazil, ale v originale to bude zrejme o niecom inom. U mna za styri! ()

Humprt Pum

Celá první čtvrtina nuda. Pak se to trochu rozjede. Po půlce špička. Na konci pak opět nuda. To je především věc scénáře, který neoplývá originalitou, ani lahůdkovými hláškami. Scénář je schématem absolutní kýč a jediné, co je přitažlivé je námět zasazený do prostředí autíček, a samozřejmě pak to hlavní - nádherná grafika. Stojí za to vidět jen pro to grafické pokocháníčko. Mám pocit, že filmu mimojiné uškodil i necitlivě namluvené dialogy. Například oproti Shrekovi se američtí herci příliš nevyznamenali. ()

Chladek

Ve vlně nových animovaných filmů je skutečně velmi těžké najít film zábavný, ze zajímavým dějem, a hlavně takový, který vás nebude nudit. Po Toy Story a Shrekovi jsem ho našel v Příběhu žraloka, ale teď? Auta jsou něčím naprosto unikátním! Jako každý animák, který se neodehrává mezi lidmi nám ukazuje jak svět funguje bez lidí (což znamená, že je skoro na vlas stejný, ale obsluhován danými bytostmi - v tomto případě auty). Film ani na okamžik nepostrádá humor ať už ve scénáři, nebo (ano, věřte nevěřte) i v pohybové kreaci aut. Děj je tak napínavý, na jaký jsme zvyklý u normálních filmů, a o to víc mě potěšilo, že mě film dokázal vyhecovat tak, že jsem Bleskovi držel při závodech palce. A to bez jediného herce. Děj je bez absolutní chybičky, je tam vše, co tam má být. Padouch, láska, něco k odlehčení děje, a samozřejmě život v Kardanově lhotě. Nejvíce na mě ale zapůsobil comeback "doktora" Hudsona, a pro mě nezapomenutelný, tichý až šeptající hlas Owena Wilsona, který se k Bleskovi náramně hodil. ()

Anxhr

Výborná animace a pár skvělých momentů, ale zoufale neinvenční příběh mi už u animáků začína hodně vadit. ()

BradleyT

Luxus, tomuhle filmečku nechybí nic, skvělý příběh, výborné zpracování, pro děti nechybí ponaučení, jen tak dál, další takové filmy. :-) ()

Weirdman

9/10... Možno až príliš dlhé, ale vždy znesiteľné Autá uchvacujú najmä dokonalou animáciou, ktorá je jasným dôkazom, že najlpeší ľudia z animačného fachu sa zoskupili práve v Pixare. Konkurencia za nimi zastáva o dobrú polovicu dekády vývoja.... A tak jej treba... ()

swell

I přes ujišťování známých, že jde opravdu o výborný film, jsem byl vůči tomuto snímku poněkud skeptický. Snad i proto mě tak mile překvapil a naprosto dostal. Skvělá grafika, humor, lehce pochopitelný příběh, prostě všechno, co se od animáku očekává. Být o „pár“ let mladší, určitě bych u tohoto filmu strávil nejedno odpoledne... Vidím to na 95%. ()

Do-Do

Rozprávka, ktorá sa odohráva vo svete áut? Dobre, je to originálne (no čo iné už chudákom tvorcom ostávalo v dnešnej dobe, keď je animákov plná riť), bolo tam aj zopár komických momentov (na žiaden si momentálne nespomínam, lebo som to videl soť dávno, ale isto nejaký bol). To, že to nie je až tak veľmi vtipné sa dá ešte odpustiť, lebo tu možno ide o akési morálne ponaučenie, ktoré z diela vyplýva. Ale preboha ten dej? Keď som si pozrel film „Doktor Hollywood“ (1991 pre zaujímavosť), prišlo mi zle... ()

pOne

Tak musím přiznat, že na to, že jsem si během první půl hodinky hledal nějakou vedlejší činnost, aby dvě hodiny s Autama nebyly ztrátou času, jsem se nakonec velice dobře bavil! Forza Italia! :) ()

xdarebak

Tento film je skutečnou perlou od studia Pixar. Příběh byl propracovaný do nejmenšího detailu, animace naprosto dokonalé. Film si mě možná dostal i proto, že jsem blázen do Route 66. Nehledě na nádhernou filmovou píseň, ze které doslova čiší krásy route 66, která si mě naprosto získala. ()

sirrgulo

Opravdu dlouho jsem snímek ignoroval, ale nakonec jsem mi přeci jen dostal do rukou a musím říct, že to co mě v následující hodině před zapnutím čekalo, bych vážně nečekal. Nebudu tvrdit, že je snímek bůhví jakej. Namyšlený závoďák Lightning se po schodě náhod dostane do malého městečka a nakonec se změní. Originální? Ani moc ne. Do toho několik povedených vtipů, pěkná animace z dílny Pixaru (což se ale dalo čekat). To co mě na filmu opravdu odrovnalo byl závěrečný závod o Pistonský pohár. Když úřadující šampión nabourá a hlavní hrdina udělá to co udělal. Nevím proč, ale tahle scéna na mě opravdu hodně zapůsobila a musel jsem se hodně držet. Slza dojetí byla na krajíčku. A to bych rozhodně na začátku filmu. Co na začátku, dvacet minut před koncem nečekal. ()

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

27.09.2008

Čtyřka Pirátů přece jen bude

Čtyřka Pirátů přece jen bude

05.03.2008

Alespoň to tak vypadá podle plánů studia Disney na rok... 2011. Ano, zatímco my pořád netrpělivě vyhlížíme největší trháky léta 2008, Hollywood už plánuje premiéry na období, které nám připadá jako… (více)