Civilnější pohled na atentát na jehož konci je - dodnes neobjasněná - smrt JFK. Účast některých herců (Efron, Welling) mě u takto vážného filmu překvapila a ač se nejedná o kdovíjaké veledílo, dobové projevy a tisková vyjádření z něj dělají poměrně zajímavou historickou rekonstrukci. (Občas až dokumentární.)(6.7.2018)

Klíčovou otázkou zde je: daří se tvůrcům vytvořit odpovídající atmosféru? Naštěstí mohu odpovědět jednoznačné ano. Celý úsek oživování v nemocnici jsem ani nedýchal a vůbec jsem v té době nemyslel na to, že vím jak to dopadne. I ostatní minipříběhy tu ale mají své pevné místo a všechny dohromady precizně zakomponované dávají vzniknout přesvědčivé mozaice. Souvislosti a drobnosti, nad kterýma by člověka ani nenapadlo v kontextu s danou událostí přemýšlet, jsou vyobrazeny neuvěřitelně přirozeně. Já doporučuji. 90 % Oblíbená část- proces naložení do letadla(10.8.2014)

Taký lacnejší Greengrass... Ale stále Greengrass! Až po tomto filme som naplno pocítil atmosféru okolo vraždy JFK. Scény z chirurgickej sály boli supernapínavé napriek tomu, že je jasné ako tie zákroky v oboch prípadoch dopadnú. Navyše sa tvárili typicky televízne, že nič neukážu až príde Jackie s kusom mozgu v dlaniach. Tiež kvitujem, že film sa dotkol aj Oswaldovcov, ktorí museli celý život znášať peklo na zemi. Efron a Giamatti výborní a ostatní agenti všetci rovnakí v rovnakých kvádrach, takže v tých postavách som mal hokej. Ale nevadí. Zaujímavý nenápadný počin.(19.4.2020)

Film nestráca čas a už v počiatočných scénach (cca15min) hodne využíva archívne zábery,ktoré existujú od návštevy JFK v Dallase.Zároveň sa tvorcom podarilo vierohodne prepojiť tieto zábery s tými hranými bez rušivého efektu.Prvá polovica mala citovú šťavu,bola s tých lepších,kde prím hral patričný chaos,hodiaci sa zmätok i samotná akcia.Obsadenie sa z môjho pohľadu skladá z veľa neznámych hercov,ktorý týmto dodávajú oveľa autentickejší pocit z filmu.Ak sa vám niektorá z hlav.postáv zapáči,neobľúbte si ju!Budete sklamaní.I napriek tomu,že každá postava je dôležitým článkom,má svoju úlohu,svoj cieľ a zámer, ani jedna z nich nie je dominantnou postavou a ani jednej nie je venovaný dostatok priestoru a nie je uprednostňovaná.Pre všetkých fanúšikov takejto tematiky a fajnšmekrov aj konšpiračných teorií je povinnou jazdou a docela fajn jednohubkou.(22.10.2013)

1 a 3 dny, které se udály po atentátu na Kennedyho v Dallasu. Režijní debut Petera Landesmana plný vypjatých situací v podání známých i méně známých herců a plný zajímavých informací z pozadí neblaze známé události, které mě nenechaly ani na chvíli vydechnout. P.S. Vůbec by mě nenapadlo, že rakev s ostatky prezidenta nemohli dostat do letadla...(23.4.2014)

• - Ochranka JFK (Brett Stimely) používá útočné puška M1A1, ale tyto byly poprvé nasazeny v boji až v roce 1965. Vzhledem k tomu, že takové zbraňe se nejprve zkouší v armádě a až poté u ostatních složek. Je tak nepravděpodobné, že by je používali již v roce 1963. (JohnSmith)

• - Natáčení bylo zahájeno v lednu 2013 v Austinu v Texasu. (Borrtex)

• - Film bol natočený k 50-temu výročiu od spáchania atentátu na J.F. Kennedyho v Dallase. (peiton)