Všechny cesty vedou do hrobu

• USA A Million Ways to Die in the West (více)

Albert (Seth MacFarlane) se protlouká jako nepříliš úspěšný pasák ovcí, bydlí u rodičů a právě dostal kopačky od okaté Louise (Amanda Seyfried), které vadí jeho celoživotní zbabělost. Ke své smůle totiž žije v době, kdy se každý druhý konflikt řeší soubojem na pistole, a on přitom vůbec neumí střílet. I na notorického outsidera se ale někdy může usmát štěstí. To Albertovo se právě přistěhovalo do jeho města, jmenuje se Anna (Charlize Theron) a nejen že trefí deset terčů z deseti, ale navíc má s Albertem svatou trpělivost a nezdolné odhodlání ho to taky naučit. Pro Alberta je „studium střelby" životně důležité, protože se porafal s kníratým objevem (Neil Patrick Harris) své bejvalky a velmi neuváženě ho vyzval na souboj. Vyhráno ale mít nebude, ani když náhodou vyhraje. Anna, která pro něj má čím dál větší slabost, je totiž stále ještě vdaná za nejproslulejšího pistolníka široko daleko (Liam Neeson). A tomu se rodící se vztah mezi vlastní ženou a ovčákem pochopitelně vůbec nezamlouvá. (CinemArt)

Ant_Antony

Tři hvětdy a to za výborná camea... Ačkoliv, jak tak koukám na seznam hereckých hvězd, asi jsem jich pár přehlédl (a jedno tam chybělo, myslím, že kdyby se tam o pár minut po Docovi objevil i Marty McFly, bylo by to naprosto dokonalý)... Jinak teda nic moc, dosti nevyrovnaná komedie... 50% ()

aLPaC

Výborně jsem se bavil, a to po celou dobu. Camea Christophera Lloyda a Jamieho Foxxe byli skvělé, drsnější a sexuální humor MacFarlana, který předvádí tady stejně jako v Méďovi taky můžu. Píčování divokého západu nemělo chybu a některé drsnější vraždičky (led :D) ještě teď pukám smíchy. Herecké obsazení je vynikající, vyzdvihl bych hlavně Bárnyho a rozkošnou Charlize Theron, která má prej super kozy. Je mi jasné, že tenhle styl a humor nesedne každému, mě ale ano. ()

Ricky_CZ

Klasická komedie na 3*, u které se občas kvalitně zasmějete. Hluchá místa jsou však vcelku častá a nic by se nestalo zkrátit film o 20 minut.. Ale hraje tam Charlize! ()

KM Phoenix

Škoda, že kvalita filmu lítá ode zdi ke zdi. Některé vtipy jsou povedené, bohužel ale pro mne převažovaly ty hrozné, trapné nebo nechutné. A některé scény si opravdu mohli odpustit - třeba ta scéna s Ch. Lloydem byla teda hodně levným zásahem. ()

Mattij

Vykouzlit (polo)úsměv na rtech se tomuto filmu u mě podařilo tak dvakrát. Je to akorát (s)prosté a velké NIC jehož hodnocení z mé strany drží jen camea DeLoreana a Djanga [30%]. ()

Nolanofil

Veľmi málo funkčných vtipov, veľmi veľa nefunkčných vtipov. A k tomu ten najotrepanejší príbeh o lozerovy, aký hollywood pozná. McFarlane je nápaditý scenárista, ale nanejvýš priemerný herec. ()

Eterninox

Obdobně jako Ted silně nekonzistentní dílko, které vás nejdřív navnadí skvělým vtípkem nebo libovou scénkou, ale pak nutí sledovat trapnou a/nebo křečovitou blbovinu toho nejlevnějšího ražení, a tak pořád dokola. Anachronický historicko-kulturní nadhled mi navíc vcelku imponoval, ale mohl myslím být provedený o dost přirozeněji. Celkově tedy příjemné nekorektně zábavné pokoukání, které (zvlášť vzhledem k obsazení) mohlo ale dopadnout mnohem lépe. 65% ()

Illy

Seth sice dost jako režisér selhává, scénář má hluchá místa a klidně místo sebe mohl obsadit někoho jiného (vypadá jak po plastice xichtu poté, co mu ho ukousl pitbul), ale pořád to bylo neskutečně zábavné, ostatní herci byli parádní, zábavná camea....70% ()

jerenymo

Traileru jsem byl plný očekávání a nadšení, které bohužel odešlo ve chvíli pozorování snímku, kde nic vtipného (včetně momentů z traileru) nebylo. Jednu hvězdu dávám za narážku na návrat do budoucnosti a druhou nejspíš ze soucitu. Takový potenciál a takhle ho projebat. Přitom se vtipných situací nabízelo mnoho. Škoda zlatý TED. ()

Olaf7

Kdyby si MacFarlane nehodil ego a zůstal radši za kamerou, udělal by líp. Jo, vypadá sice jako Rin Tin Tin, ale do hlavní role nekňuby měl obsadit třeba Stillera, ten by to asi přece jenom zahrál asi o 90% líp. Jinak některý fóry fakt peckový, pár trapnejch. Celkově je to nadprůměrná komedie, která se toho nebojí. ()

majec4

Na zaciatok musim povedat, ze na filme ma velmi drazdilo, ked hovoril MacFarlane, pretoze som tam videl Briana z Family Guy. Jeho hlas mam spaty s touto postavickou a dost ma to otravovalo :). Seth to vsak vyhradil skvelym obsadenim. Theron, Neeson, Harris nemali chybu. Hlavne Barney bol neskutocny. Camea boli tiez vymakane. Velmi pobavili aj niektore vtipne sceny, pri ktorych musite ist do kolien. Zamrzeli fekalne veci, ktore od MacFarlanea zial cakat musime. Film ma aj svoje klady, a rozhodne aj zapory. Ako som uz pisal vyssie, ku*vi to hlavna postava. Na odlahcenie dna vsak urcite skvely napad. ()

PhillM.

Těšíte se na dort, těšíte se, že se nafutrujete, až Vám bude blbě. Ze začátku se do něj s chutí pustíte, v polovině hutné porce se Vám omrzí a zbytek sníte jen abyste neurazili. Tenhle dort upekli pro někoho jiného než pro mě. ()

Johny303

Vůbec to nebyla špatná komedie a pár scén mě i slušně rozsekalo, ale na čtyři hvězdy to nestačí. Místy je to trochu nudné a místy i docela trapné, také Seth MacFarlane v hlavní roli mi příliš neseděl, jinak je ovšem výběr herců vynikající - zejména pak půvabná Charlize Theron, dokonalý herec Liam Neeson a symbol ujeté vtipnosti Neil Patrick Harris... Tuto komedii bych celkově vzato hodnotil jako lehce nadprůměrnou, ale jsou i lepší, mnohem lepší... ()

Hepy13

Spousta povedených vtipů (Back to the Future, Challenge Acepted, Django, ovce,) bohužel vše se to utápí v žumpě fekálního humoru, který sem nepasuje, a tuhle nadějnou záležitost zcela zasmradil. ()

Standic1

Super oddychovka, která neurazí. Pár hlášek je opravdu perfektních, nejvíc mě dostala Charlize Theron, když zahlásí na barmana "čumí ti péro!", aby mu mohla ukradnout flašku whisky, to prostě nečekáte! :D Je tu pár slabších míst, která měla navodit něco jako příběh, ale asi bych se bez toho obešel. Tak jako tak, na nedělení odpoledne prostě perfektní! ()

Flopik

Za mňa super, niektoré vtípky ma kvalitne rozsekali a smial som sa nahlas, iné zase troška trápne a nasilu. Topka rozhodne vtipy z bordelu: Zlato smrdí ti úst. Prepáč práve som fajčila péro.... A pasák oviec ma tiež dostal. Cameo Djanga, Reynoldsa a back to the future palec hore. Theron je nádherná žena a pozerá sa na ňu dobre. Celé by som to však troška skrátil, na konci mi to už prišlo dosť roztekané a začínal som sa nudiť. Inak ale rozhodne silné 4*. No a aby sme nezabudli, na púti sa umiera.. ()

jasanka

První polovina super. Druhá na můj vkus až moc fekální. Asi jsem čekala trochu víc. Nicméně nejvetší klad je ten, že se film nebojí různorodých vtipů, třeba včetně těch rasistických. ()

max1234

Je krásné, že na tomhle světě v téhle době ještě někdo rozumí humoru... Víte, v tomto filmu se nedívám na herecké výkony, ani na příběhový mindfuck co se tam odehrál. Dívám se na humor, protože humor je to co vám chce tento film nabídnout a spoustu, spoustu, spustu narážek na ostatní projekty... Od Barneyho Stinsona, Návratu do budoucnosti, Milu Kunis, až po nespoutaného Djanga. Osobně tím si mě tenhle film získal... Nepamatuju si kdy jsem se naposledy tak řezal smíchy jak u té scény s prozrazováním jeho plánu. Alberte... už je mrtvej. ()

honelnik

Seth MacFarlane sa do hlavnej ulohy obsadil ocividne len kvoli bozkavacej scene s Charlize....Setha mozem, Family Guy a American Dad budu zakladnym pilierom serialovej vybavy mojich deti, zatial co na ne bude dozerat macko TED, ale tu svoj herecky talent brutalne neodhadol. Gagy osciluju medzi usmevnymi a zbytocne nechutnymi a cele je to proste - velmi zbytocne. ()

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

15.03.2013

Komerční úspěch Opravdové kuráže nebo Nespoutaného Djanga (ten už má na kontě 400 milionů dolarů a jako první Quentinův film v dubnu zamíří do čínských kin) naznačuje, že western není tak mrtvý žánr,… (více)