Externí recenze k filmu (13)

 • Alenaprokopova.blogspot.com (Alena Prokopová) ***

  "Precizní evokace westernových prvků film přibližuje spíš ceněné Opravdové kuráži bratrů Coenových než Osamělému jezdci. Kameraman Michael Barrett a hudební skladatel Joel McNeely odvádějí krásnou, pečlivou práci, která by byla ozdobou kteréhokoli westernu 60. let." (více)

 • AVmania.cz (Marek Čech) **

  "Film za 40 milionů dolarů ale není večer na stojáka, kde si komici v žánru stand-up comedy na publiku testují, který fór zabírá a který ne. A když na jeden brilantní gag, který rozburácí celý sál, připadá mnohem větší procento těch, které ve vás vyvolávají jen útrpný úsměv, tak něco není v pořádku." (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Jiří Kábrt) ****

  "Konverzace je živá a v nečekanou chvíli klidně můžeme narazit na slavného herce přinášejícího odkaz na jiný westernový příběh. Potřebujeme je jako sůl, jelikož Všechny cesty vedou do hrobu sice dějištěm a akcí spadají do tohoto žánru, po stránce atmosféry jej ve skutečnosti napodobují jen minimálně…" (více)

 • FFFilm.name (František Fuka) ***

  "A takhle je to u Všech cest skoro se vším: Některé věci jsou fajn, jiné se nepovedly, a ty, co jsou fajn, jsou každá fajn jiným způsobem. A má to skoro dvě hodiny a MacFarlane to celé zjevně neukočíroval." (více)

 • Filmpress.sk (Andrea Vozárová)

  "Keď si to teda zhrnieme. Pre pozeranie tohto filmu musíte spĺňať minimálne tri kritéria: mať naštudované aspoň základy o živote na Divokom západe, byť prístupný naozaj tvrdému humoru na spôsob Prci, prci, prcičky alebo Ted a v neposlednom rade vek nad osemnásť rokov je v tomto prípade…" (více)

 • Filmserver.cz (Vratislav Šálek) ***

  "Všechny cesty vedou do hrobu je silně nevyrovnaný film, což na druhou stranu vyvažuje tím, co všechno je v něm možné a k čemu všemu se tvůrci propůjčí. Jeho finanční neúspěch je tak spíše než nějakou zásadní nekvalitou dán žánrovým zařazením a právě nekorektním humorem." (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ***

  "Je škoda té neuvěřitelné rozpolcenosti, značného množství nefungujícího humoru a nekonzistentnosti v tónu filmu. Délka je také přehnaná, skoro dvě hodiny je prostě na komedii příliš. Uvažoval jsem nad padesáti procenty, ale vzhledem k těm asi třem naprosto geniálním vtipům a faktu, že jsem se…" (více)

 • iDnes.cz (Mirka Spáčilová) **

  "Nevkusné, nechutné - prosím, někdo se baví. Ale hlavně je nepochopitelné, proč v žumpě utápí svůj vtip člověk, který současně dovede odzbrojit originálními brutálními gagy nebo nekorektní nadsázkou jiné úrovně, počínaje pouťovou střelnicí s terči v podobě černoušků a konče davovým nadšením nad…" (více)

 • Kritiky.cz (Karolína Černá) ***

  "Jsem zvědavá, jakým filmem nás překvapí MacFarlane za deset let. Pokud bude hrát hlavní roli a jeho humor zůstane na stejné úrovni, tak mě do kina nezláká. Je však pravda, že film nabízí uvolněnou zábavu. Také některé hlášky a scény zaujmou a najdou své obdivovatele. Kdo se nedostane na film, ten…" (více)

 • MovieZone.cz (Karel Ryška) ***

  "Třeba camea jsou sice vycucaná z prstu a zbytečná, zaručeně ale pobaví. A když se každých pár minut se objeví vtip, který spolehlivě složí celý sál, máte tendence MacFarlaneovi odpustit pět posledních wtf momentů. Řada útrpných kokotin je tu prostě vyvážena záchvěvy brilantního humoru, díky čemuž…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ****

  "Seth MacFarlane se vydal na divoký západ a tam spustil komediální apokalypsu. Jistě, dosti lidem toto v podstatě téměř dvě hodiny dlouhé blbnutí bez cíle nesedne, nicméně pro mě bych si dal klidně hned z patra nášup. Nebýt těch vtípků zahrnujících tělní tekutiny, dorazilo by Všechny cesty vedou do…" (více)

 • Studentpoint.cz (Jindřich Landa) **

  "Všechny cesty vedou do hrobu jsou tak překvapivě fádním a nudným snímkem, který ubíjí hloupé vtipy a neskutečná stopáž blížící se dvěma hodinám. Neoriginální děj a průměrné herecké výkony bohužel nevylepší ani sázka na mnohdy šokující a hranici dobrého vkusu přesahující humor. Snaha šokovat je tak…" (více)

 • TotalFilm.cz (Martin Staněk) ***

  "Seth McFarlane vytvořil zábavnou letní komedii, která má svoje limity a WTF momenty, ale nakonec pobaví úplně všechny. Nezbývá než si počkat na dvojku Medvídka, která bude prý ještě odvážnější, než to, co tenhle komik dosud vytvořil. Já osobně si to neumím představit. McFarlana totiž evidentně…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace