Reklama

Reklama

Studentka literatury Anastasia (Dakota Johnson) je podle vlastních slov nezajímavá a nudná „šedá myš" s nízkým sebevědomím, pravý opak tajemného podnikatele Christiana Greye (Jamie Dornan), kterého přišla vyzpovídat pro článek do studentského časopisu. Přestože se ji Grey svým chladným a odměřeným chováním snaží odradit, má ho plnou hlavu, což ještě prohloubí jejich opakovaná pracovní setkání. Bez ohledu na to, že ji varuje, jak je komplikovaný a ve zlověstných náznacích mluví o svém specifickém vkusu, není Anastasia jeho přitažlivosti schopná odolat. Ani Grey však není vůči téhle plaché dívce imunní a postupně ji začne otevírat dveře do své třinácté komnaty. Pokud do nich Anastasia vstoupí, pozná pravého Christiana Greye. Na posteli určené jen pro vyvolené zároveň pozná pravou Anastasii – své touhy, své vášně, svou živočišnost. Až z toho jde strach. (Cinemart)

(více)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

anaad

anaad (hodnocení, recenze)

swetyna

Určitě reklama. Pak ještě jednoznačně obálka, to byla nejspíš ta díra na trhu, kterou někdo šikovně využil....kvalitou je tato kniha možná i horší než ty brožované "knihy", které mají někde v trafice, ale toto dílo dostalo kvalitní vazbu, hezkou obálku a mířilo do knihkupectví, kde ho spousta žen automaticky začala považovat za kvalitní literaturu.

swetyna

swetyna (hodnocení, recenze)

Sandstorm

zajímavá otázka, taky by mě zajímalo jak to vlastně vzniklo takovej boom.... v TV byla snad reklama na Blesk, který tomu filmu věnoval celou dvoustranu! :D ale hlavní je, že účel to plní, vydělává prachy takže ten žid si teď někde zapaluje cigáro bankovkama :D 

já se na to podívala ze zvědavosti, ne že bych do toho byla nějak zapálená a stejně na tom bude hodně lidí a všichni zaplatí, ale holt taková je dnešní doba, čím blbější něco je, tim líp se to prodává a když to prodává jeden, druhý to musí prodávat taky, viz televize, noviny, rádio, bilboardy, když to nese prachy tak to musí mít přeci každý 

na příspěvěk reagoval Rypicong, anaad

Příspěvek byl smazán administrátorem.

KlonyIlony

KlonyIlony (hodnocení, recenze)

já jsem zas slyšel, že jim to fakt jde, když můžou mít puštěnou na plné koule sypačku, ale to pak s nima nikdo enchce souložit. můžeš to zkusit.

na příspěvěk reagoval GigaPudding

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Uživatel stuntmanMIKE smazal svůj příspěvek.

KlonyIlony

KlonyIlony (hodnocení, recenze)

GigaPudding

máš recht, přestanu na 3 týdny poslouchat veškerou hudbu a budu si jen brnkat na brumle. třeba mi potom bude jasné, jak je BDSM diskošská praktika.

na příspěvěk reagoval GigaPudding

pekloQ

pekloQ (hodnocení, recenze)

film som pozeral koli priatelke lebo ona čítala knihu ale boli sme sklamaní obaja... prepadak 

Související novinky

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva

29.08.2023

Stejně, jako měl snímek ONEMANSHOW: The Movie bezprecedentní první víkend, má nyní i bezprecedentní propad. Ačkoliv tak novému snímku Kamila Bartošky aka Kazmy už nikdo nevezme rekordní český otvírák… (více)

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

21.08.2023

Snímek českého moderátora, baviče a influencera Kamila Bartošky alias Kazmy ONEMANSHOW: The Movie se stal nejúspěšnějším českým filmem v divácké návštěvnosti během premiérového víkendu při uvedení do… (více)

Twilight sága se vrací

Twilight sága se vrací

20.04.2023

Mysleli jste si, že nic horšího než remake Harryho Pottera v podobě televizního seriálu už nehrozí? Pak vězte, že studio Lionsgate čerstvě oznámilo také návrat Twilight ságy. Stmívání se pak rovněž… (více)

Reklama

Reklama