Go Goa Gone

(festivalový název)
  • Indie Go Goa Gone (více)

Luv je čerstvo po rozchode. Odlúčenie od svojej životnej lásky chce riešiť radikálne. Rozhodne sa užívať si, koľko sa dá. Nezáväzný sex, zábava a alkohol sú pre neho jediným vykúpením. Spolu so svojimi dvomi priateľmi, nepoučiteľným sukničkárom Hardikom a Bennom, jediným z partie žijúcim usporiadaným životom, sa rozhodnú prijať pozvanie od krásnej Lenny na malý opustený ostrov. Ruská mafia tu pripravuje párty pre vyvolených. Na spoločne strávený večer vo štvorici po opici určite tak rýchlo nezabudnú. Novo objavená droga z ďalekého východu má totiž nežiaduce vedľajšie účinky: ľudí mení na nemŕtvych. (*CARNIFEX*)

stephano

Může mi někdo vysvětlit, proč půlku každý věty řeknou anglicky a zbytek dokončej v hindštině? Jinak druhá půlka nudí toho si všimnul každý. ()

XXXXXXXX

Komedie, která začíná varováním před účinkem kouření, (a to včetně nechutných táběrů na jeho důsledky), ale kterou se přitom jako tenká červená nit, nese šnupání kokainu a užívání extáze. Je úsměvné že hlavní Rusák je polygot a mluví dokonce třemi jazyky, a zřejmě mu, stejně jako jeho přátelům, nechyběla ve škole angličtina. Jinak si totiž nedokážu vysvětlit, proč ve filmu čas od času zazní anglická fráze, občas dokonce uslyšíme i celou větu. Napodobování chůze mrtvol, mě rozsekalo úplně nejvíc. No a je fuckt, že už jsem nikde dlouho neslyšel hlášku I´ll be back... ()

mondavi

První bollywoodská zombie komedie ..... čekal jsem o hodně víc. Saif Ali Khan je sice výborný, ale celý film nezachrání. Film je bohužel moc americký a BOLLYWOOD se úplně vytratil, takže spadl někde na úroveň průměrné komedie, která sama o sobě nemá nic nového nebo zajímavého, co by mohla nabídnout. ()

DonBraso

Z indických luhů a hájů jsem trochu mimo několikerou mísu,ale je fakt,že občas když po dlouhých bool-hool filmech si člověk vybere a má rád zombies v jakýmkoliv balení je jako doma.Nejvíc mě bavil humor,který mi sednul a přišel mi,že tam nehorázně patří když to má být komediální horor.Pak Boris a jeho brokárna s hláškama si myslim taky stačila,ikdyž spíš se jelo na kameru,než aby dostal Borísek hodně prostoru.To dostanou právě tři kolíci s jednou rajdou a protknout celý film jako nůž máslem.Ke konci už bylo trochu protahování se v zádech a čekání na konec,přesto skvělá podívaná,kdy mě hnedka trefila do zad hra Dead Island.Kokainová libůstka byl spíš špek,než tahák,ale ono to nějak patří k těm indům stejnak,ikdyž jsem čekal spíš větší krávoviny ze zombikama,kdy spíš šlo všechno tak nějak na headshot a zas o kousek dál to stejný. ()

jack_scott

Překvapivě poutavá záležitost, člověk z toho má fakt cool wtf pocit xD Snímek rozhodně nenudí, člověk si to nějak pořád představoval jinak, a film je nakonec nepředvídatelnej, až jsem si říkal, že jsem taky indická zombie nebo co xD *** a 60% ()

Kalidor

Sice ne tak dobrý jako Juan of the Dead, ale na první bolywoodskou zombie komedii slušný, forky nejsou vůbec špatný, herci sympatičtí a gore zde také je, jen ta digitální krev mě začíná lezt na nervi, kde je ta poctivá ruční práce viz.Tom Savini. ()

Jurcekk

Osviežujúce. Zobudil som Andrejku jak som sa rehlil scénke s nákupom prezervatívov. Môj prvý skutočný Bollywood aj s protifajčiarskymi vsuvkami. Haluz. To si nechám toto. Na rozdiel, od (pridám sa k ostatným) Juan de los Muertos. ()

torSion

Klobouk dolů před Indy. Nikdy bych nevěřil, že jsou schopni natočit něco takového. Herecké výkony skvělé. Hlášky jak by smetl. Žádná nudná pasáž, svižné tempo. Příběh možná ohraný, ale kdo naposledy vymyslel se zombies nějaký nový námět. Určitě stojí za zhlédnutí a zajišťuji vám, že se zasmějete.. ()

coulismoulis

Kdo bere drogy, stane se zombie. Kdo nebere drogy, je odporným hovadem bez mozku. Poučení? Tohle bude asi ta „chytrá zábava“, která (podle Saifa) Bollywoodu chybí. Zklamání, naštvání, hnus. Zombie filmy mi nevadí, zato společenské sračky velmi. ()

koumes.

S lehkostí a vtipem ztvárněný úvod filmu, včetně indické angličtiny, mě opravdu pobavil a zaujal. Tedy jen do doby, než se měli vydat na ostrov. Poté se až do konce filmu byla k vidění pouze otřelá a hloupá fraška ()

pyzma84

Veľmi ťažko niečo k filmu napísať. Pár úsmevných scén sa nájde, ako bol test s násobilkou, pretože pre niekoho, kto je aj zdravý vypatlaný je najlepšie dať násobiť. Ale zameranie filmu-fajčenie škodí zdraviu a brať drogy z vás urobí zombie-sa určite podarilo, osobne som mala chuť prehľadať šuplíky, či nemám niečo doma, aby som si film užila naplno. ()