Reklama

Reklama

The 100 - Season 6

(série)
Fantasy / Sci-Fi / Drama
USA, 2019, 9 h 9 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Jason Rothenberg

Předloha:

Kass Morgan (kniha)

Hudba:

Tree Adams

Hrají:

Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Tasya Teles, Henry Ian Cusick, Jordan Bolger, (více)
(další profese)

Epizody(13)

Videa (1)

Trailer

Recenze (8)

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Historie se opakovala - hrdinové dorazili na nové místo a převrátili ho vzhůru nohama i přesto, že to tentokrát chtěli udělat správně. No, defakto ano, správně poslali další komunitu k šípku. Docela fajn byl námět nesmrtelnosti spojené s falešným fanatismem, o to horší bylo dějství, které se zejména v polovině zaměřovalo hlavně na souboj dvou duší v jenom těle. A upřímně jsem nepochopil osobnostní vývoj Octavie - že by vysvětlení přišlo v další sérii? Ta dostala opět slušnou nástavbu ve formě tradičně skvělých a napínavých posledních dílů. Jinak jsem osobně už trochu unavenej tou repetitivitou, tak snad závěr, co nás čeká, přinese jen to uspokojivé. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tvůrci seriálu hanebně nevyužili skvělou příležitost pro nový začátek. Pravda, je tady nová planeta, jsou tu i nové možnosti a výzvy, tvůrčí tým ale zůstal a tvrdošíjně trval na svých zavedených postupech. Znovu tak docházelo k úžasným proslovům, v nichž se apelovalo na city, lidskost i lásku, o planetu se opět dělily dvě skupiny podobné těm předchozím jako vejce vejci, ale alespoň se vyřešil problém s omlazením hereckého obsazení. Jo, a Ferrari, to byla pecka, to už z hlavy nedostanu:-D ()

Reklama

stitch7 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po dvou špatných řadách jsem se většinou slušně bavil. Ale stovka se v lecčems nikdy nezmění, a tak tu máme další úctyhodné hlody, nic moc efekty a scénář, který rád zapomíná. Myslím, že novou planetu mohli tvůrci využít mnohem lépe, kromě nezajímavé anomálie jsme dostali její jinakosti jen kousíček, a to na úplném začátku. Použití Marcuse v téhle sérii mi zavání opravdu nízkým rozpočtem, Indra se taky moc neukázala. Jako největší plus beru Octavii, která začala bejt konečně zase sympatická. Schválně, jestli ještě uvidíme Diyozu. Doufám, že jo. ()

Milan25 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ať už to proboha skončí. Tři poslední série to nedává smysl, a autoři ten bizár ženou výš a výš. Cesta na jinou planetu na konci páté řady dávala naději na snad normální příběh, ale ono ne. Resurrection, false gods, nevysvětlená anomálie... bojím se, co přijde příště. Možná by se měl název seriálu pak už změnit z The 100 na The 7, nebo kolik jich vlastně zůstalo. Alespoň, že Abby už je taky v pánu, té jsem přál smrt už minimálně 20 epizod. ()

HonzysKISS 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Šestá série měla stovku posunout o několik levelů výš. Je tu nová planeta nespočet světelných let daleko. Tuna nových možností, dalších sci-fi prvků. Jenomže nakonec nic moc. Prvních pár dílů bylo nadprůměrných, ale potom to začalo být čím dál tím víc nudnější a nezajímavý. Hodně se mi líbilo, že ta planeta není úplně obyčejná. No jo, ale tuhle neobyčejnost ukázali v prvním díle a toť vše. Hrozná škoda, že té atmosféry nevyužili víc. Potom tady jsou ti bohové, kteří by mohli být fajn. Jenomže znovu je to strašně zbytečně dramatické. Protože už od samého začátku zatraceně víte, jak to nakonec dopadne. Co tuhle řadu zachraňuje jsou asi jenom postavy. Murphy je z nich asi nejlepší, chová se furt stejně skvěle jako předtím. Potom je tu Octavia s Diyozou, ze kterých se stala suprová dvojka. Pak tu jsou ty nové, které to docela zachraňují. Nejparádnější bude Josephine, na tu se těšte. Vládce Sanctum je taky v pohodě, ale občas trochu blbec. Pokud jste se těšili na Jordana, moc si na něj nezvykejte. Na začátku se v pár dílech objeví ale potom jako by se úplně vypařil (není to spoiler, prostě se tam jenom neobjevuje), což je vlastně stejně dobře, protože je to ňouma. Jinak bohužel docela zmrvili Bellamyho. To jeho chování vůči O mě štvalo nejvíc, přišlo mi to už úplně odporné. Tahle série je bohužel nejhorší ze všech. Kdyby to mělo minimálně o pět dílů méně, bylo by to super. Tentokrát to ani závěr moc nezachrání. Poslední díl je z jedné poloviny dobrý, ale z té druhé hrozně obyčejný. ()

Galerie (133)

Zajímavosti (7)

  • Písnička, která hraje na začátku epizody, je „Alors On Danse“ od Stromae. (Duoscop)
  • Písnička, která hraje na večírku, je „Underwater“ od RÜFÜS DU SOL. (Duoscop)
  • Písnička, která hraje při vzpomínání, je „Cigarettes After Sex“ od Apocalypse. (Duoscop)

Reklama

Reklama