Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ben Nevis
  ****

  Hodnocení celé sezóny: Normálně bych takový seriál poslala do kopru, protože vesměs nesympatické postavy mění morálku a loajalitu častěji než ponožky a dohromady to nedává smysl. Ze začátku to byl příjemný klaustrofobní horor, ale čím víc se to blíží k závěru, tím víc WTF. Nicméně jednotlivé díly umí pohltit, cliffhanger střídá cliffhanger a zábavnost vyhrává nad logikou. Člověk akorát nesmí uvažovat nad celkem.(14.1.2014)

 • elanius
  ***

  Až na tých pár telenovelovských vsuviek som bol milo prekvapený. Jasné, je to B jak vyšité. Ale momenty to má občas prekvapivé. Plus tá téma ma proste baví, kombinácia ala zombies infekcie a obstojne vymyslenej zápletky s Ilaria Corp. / 1.séria 6/10 / Druhá séria prvý diel vyslovená pecka na Helix pomery. Ostrov ala Lost, ďalšia infekcia, dve časové roviny. Obávam sa ale dalších epizód.(3.8.2014)

 • evilmind
  *

  1. sezona - a v soutěži o nejblbějšího scénáristu vítězí.... Helix! Co začalo jako pokus seriálovou Věc se rychle přetavilo do bizarního slepence plného nelogických zvratů. Tolik úžasných odhalení na téma "jsem tvůj otec", "jsem tvůj ztracený bratr" a "tvoje matka nezemřela ale je támhle v bedně" rozhodně nikdy žádná show neměla, je to už za hranicí směšného. Stejně jako celá na konci odhalená konspirace. 2. sezona - kupodivu když už všechna ta "úžasná" odhalení jsou venku, je samotná honba za dalším virem v novém prostředí docela zábavná, v mezích běžných SyFy show.(7.6.2015)

 • Franc1s
  ***

  na to že PILOT se dal, tak bohužel očekávání a natěšenost klesali s každým dílem... U předposledního dílu už jsem se opravdu nudil a do toho ještě přišel "borec" Kosa nebo jak že se jmenuje... Výběr postav byl fakt špatnej, dialogy o ničem a furt o tom samém a kolikrát jsem se chytal za hlavu... Pár extra zvratů se našlo, ale opravdu jen pár. Zklamání roku a bojím se druhé sérii..2.Série - Začátek teda nic moc, uvidíme...(3.2.2014)

 • Zeck
  **

  Syfly a jeho další megalomanská parodie na sci-fi tvorbu s pár dolary na kontě, mizernými herci v portfoliu, přímo úděsnými triky a přitom ambicemi rozsekávat diváka podívanou, kterou nedokáže zrealizovat ani průměrně. Zajímavé téma jak z Věci, kdy se na opuštěné výzkumné stanici v Arktidě "něco" posere, unikne virus, který zcela pochopitelně dělá z lidí variaci na zombie a do tohoto ohniska potenciální vřavy a zábavy je vyslán tým parodující CDC, který to musí akutně vyřešit pomocí mikroskopu a pistolí. Člověku okamžitě naskočí Doom (tím myslím hru, ne film), Resident Evil a podobné kousky, které pracovaly s identickým příběhem a atmosférou strachu. Té se tady ale člověk nedočká za celou dobu, protože i všem těm postavám je skutečnost, že jim tam pobíhají zombie po patře naprosto u prdele a místo toho řeší jakési malicherné spory a své vlastní ambice. Kdyby se děj věnoval pouze viru, nakaženým, postupnému posrání situace a budování atmosféry, bylo by to alespoň koukatelný. Bohužel nejsou prachy, takže se řeší románky, zatajené nádorové onemocnění před šéfem, zkrachovalá manželství, jakési stupidní spiklenecké odbočky od děje a ke slovu se dokonce dostávají i absurdní debility jako nenadálé shledání se ztraceným dvojčetem po třiceti letech. Do toho směšně toporní herci, kteří neumí zahrát vraždu, strach ani šukání a za jediného kvalitního herce v celém seriálu je člověku akorát trapně. Zřejmě Sanadovi nabídli polovinu rozpočtu celého seriálu, jak jinak si vysvětlit jeho přítomnost a ty otřesné CGI triky, kdy bez prdele počítačová hra stará pět let vypadá více realisticky než zdejší vrtulník nebo celá základna zvenčí. Pokud je člověk úplně nenáročné hovado, může u toho vypnout, zkušenějšího diváka to dřív nebo později zkrátka úplně odrovná. 40%(30.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace